Jeep® Wrangler 4xe

Jeep® Wrangler 4xe

7’’ DIGITAALNE NÄIDIKUPLOKK

Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidi näidikuplokil on uus 7” TFT-ekraan, mis on kohandatav enam kui 100 viisil kiiruse, järelejäänud sõiduulatuse, rehvirõhu ja muude andmete lihtsaks lugemiseks.

OHUTULT ÜHENDUNUD

Istuge ühe kõigi aegade parima tehnoloogiaga varustatud Wrangleri rooli taha. Jeep® Wrangler 4xe pakub info- ja meelelahutussüsteemi täielikku valikut ja nüüdisaegse tehnoloogia funktsioone. Avastage enda jaoks Apple Car Play ja Android Auto ühilduvusega Uconnect™ -süsteemide neljas põlvkond, 8,4-tolline puutetundlik ekraan, mida saab juhtida ühe puudutusega ja palju muid tehnoloogiaid, et nautida Wrangleri parimaid võimalusi maanteel ja maastikul.

ALPINE® PREMIUMI AUDIOSÜSTEEM

Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriid võimendab helikvaliteeti Alpine® Premiumi helisüsteemiga. See 12-kanalilise 552 W võimendi ja 9 kõlariga (k.a tagumine bassikõlar) audiosüsteem tagab teile kõrge kvaliteediga heli.

LAADIMISE TEHNOLOOGIA

EASYWALLBOX

Lisavarustusse kuuluva uue easyWallbox seadmega kulub aku laadimiseks alla 3 tunni. easyWallbox suudab teha kindlaks teie koduse energiatarbe ja kohandada laadimisvõimsust elektrikatkestuste vältimiseks. See salvestab laadimisajaloo, et prognoosida tavalisi tarbimistippe laadimise optimeerimiseks.

LAADIGE KODUS JA TEEL OLLES

Uut Wrangler 4xe pistikhübriidi on üllatavalt lihtne laadida. EasyWallboxi saab ka kaugjuhtides laadima lülitada Jeep®-i äpist hallates.

Te saate laadida oma uut Wrangleri pistikhübriidi ka lisavarustuse hulka kuuluva Mode 3 kaabliga, mida saab kasutada enamikus avalikes laadimisjaamades.

LAADIGE SÕIDU AJAL

Uus Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriid suudab laadida akut ka sõidu ajal.

Tänu E-Coastingu funktsionaalsusele saab muundada pidurdamisel, aeglustamisel ja vabakäiguga sõidul genereeritava kineetilise energia akuenergiaks.

KAAMERAD

VAADAKE KAUGEMALE

Uue Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidi esi-ja tagakaamera muudavad manööverdamise lihtsamaks.

See tehnoloogia muudab juhtimise lihtsamaks ka pimealade ja takistuste korral, võimaldades kiiret ja lihtsat manööverdamist.

PARKVIEW® KAAMERA

Hädavajalik tehnoloogia, mis muudab kõige keerukamad manöövrid lihtsaks. Parkview® tahavaatekaamera kuvab pilti Uconnect™ NAV-i info ja meelelahutuse süsteemi puuteekraanil adaptiivse dünaamilise ruudustikuna.

TRAILCAMI ESIKAAMERA

See kaamera näitab 8,4″ Uconnect™ NAV-i info ja meelelahutuse süsteemi ekraanil kõrge resulotsiooniga pilti teest, millel sõidate. Isepuhastumise võimega TrailCami esikaamera tagab selge nähtavuse nii linnatänavatel kui maastikuradadel.

OHUTUS

PÜSIGE TEELE KESKENDUNUNA

Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidi standardvarustusse kuulub üle 65 aktiivse ja passiivse ohutusfunktsiooni. Pardasüsteemide hulka kuuluvad liikluses toimetulekut lihtsustavad funktsioonid, nagu adaptiivne kiirushoidik ja automaatpidurdusega Forward Collision Warning+, mis hoiab ära kokkupõrke eesolevate takistustega. Lisaks neile on sõidukil ka spetsiaalselt maastikusõiduks mõeldud kiirushoidik Selec-Speed Control, mis võimaldab püsivalt kindlat sõitu konarlikul ja mudasel maastikul ja järskudel kallakutel.

SELEC-SPEED CONTROL

Mäkketõusu ja mäest laskumise kontrolli funktsioonide kombinatsioonist moodustub Selec-Speed Control. See ohutussüsteem võimaldab juhil hoida konstantset kiirust mäest üles ja alla sõidul, kaljusel ja konarlikul maastikul ja paljudel muud tüüpi aeglast sõidukiirust nõudvatel maastikuradadel. Selle funktsiooni aktiveerimisel saab elektrooniline stabiilsussüsteem kontrollida mootori pöördemomenti ja pidurirõhku, hoides samal ajal maastikusõidul ka eelseatud kiirust.

ADAPTIIVNE KIIRUSHOIDIK, FORWARD COLLISION WARNING+

Uuel Wrangler 4xe pistikhübriidil on integreeritud täieliku seiskumise funktsiooniga adaptiivne kiirushoidik. See süsteem võimaldab juhil seada sõiduks soovitud püsikiiruse ja püsida samal ajal ohutus kauguses eessõitjast. Sõiduk jääb vahetu ohu tuvastamisel ise seisma tänu täieliku seiskumise funktsioonile.

TAGUMISED PARKIMISANDURID

Uue Wrangler 4xe tagumisse kaitserauda paigaldatud andurid tuvastavad takistusi ja hoiavad ära võimalikke ohte parkimisel juhti helisignaaliga hoiatades.

PIMEALASEIRE JA TAGUMISE RISTUVA LIIKLUSE TUVASTAMINE

Te saate Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidis tänu pimealaseire süsteemile ja tagumise ristuva liikluse tuvastamise funktsioonile jälgida pidevalt sõiduki ümbrust, ka pimealasid, ja parkida lihtsalt kohtadesse, mille nägemist teised sõidukid takistavad. Esimene neist funktsioonidest hoiatab juhti visuaalselt ja hoiatava helisignaaliga muu sõiduki sisenemisest pimealasse ning teine tuvastab sõidukeid ja objekte parkimiseks manööverdamisel, hoiatades juhti nende eest indikaatortulega küljepeeglites.

AUTOMAATSED KAUGTULED 

Uue Wrangler 4xe pistikhübriidi led-tulede süsteem tuvastab vastutulevaid sõidukeid ja reguleerib automaatselt tulede valguskiirgust pimestamise vältimiseks.