UUED JEEP® COMPASS HÜBRIIDID

UUED JEEP® COMPASS HÜBRIIDID

Hübriidmaasturi sõidu-uuendus linnaseiklused võetakse nüüd ette elektrilistes režiimides.

Compass 4xe laetav hübriid

Laetaval hübriidautol Jeep® Compass (tähisega 4xe) on 1,3 l bensiini- ja 11,4 kWh elektrimootor, mille suurim võimsus küündib 240 hj-ni. Seda hübriidautot on võimalik laadida nii kodus kui ka linna avalikes laadimisjaamades. Üksnes elektri jõul suudab auto linnas läbida kuni 50 km. Sellest vahemaast piisab keskmiselt kogu päevaks. Laetav hübriid on ideaalne valik neile, kes tahavad linnas ainult elektri jõul sõitmist proovida, kuid kavatsevad sisepõlemismootori abil mugavalt ette võtta ka pikemaid teekondi.

Kerghübriidid Compass e-Hybrid

Kerghübriid Jeep® e-hybrid kasutab sisepõlemis- ja elektrimootorit. Sõidu alustamisel või parkimisel kasutab see hübriid kohalt liikumiseks elektrimootorit. Kerghübriidi ei laeta võrgust, sest elektrimootor kasutab pidurdamisel genereeritud ja akusse laetud energiat.
Kerghübriid on ideaalne valik neile, kes soovivad vähendada oma ökoloogilist jalajälge, kuid ei taha loobuda sisepõlemismootoriga kaasnevatest eelistest.

Uuel Jeep® Compassil on neli erinevat versiooni, millest igaühel on oma iseloom. Niisiis leiate endale hõlpsasti kõige sobivama seikluskaaslase.

80TH ANNIVERSARY ERIMUDEL

Jeep® tähistab kaubamärgi sünni 80ndat aastapäeva spetsiaalse erimudeliga, mis uhkustab eksklusiivse sisu ja unikaalsete stilistiliste detailidega. Jeep® Compass 80th Anniversary 4xe pistikhübriidil on 18-tollised neutraalhallid veljed, eksklusiivne linnaroheline või mattroheline kerevärv koos neutraalhallide viimistlusdetailidega ja ainukordsed 80th Anniversary embleemid nii väliskerel kui interjööris, et rõhutada selle erimudeli eksklusiivsust ja lisada sellele veel üks täiendav stiilne detail.

LIMITED

Jeep® Compass Limited 4xe pistikhübriid demonstreerib uut eksklusiivset armatuurlauda 10,1″ ultrakõrglahutusega ekraaniga uue Uconnect™-i intelligentse info ja meelelahutuse süsteemiga. Veel üheks uuenduseks on 10,25″ täiskõrglahutusega eraldusvõimega digitaalne näidikulaud. Selle mudeli standardvarustusse kuuluvad ka uue disainiga 18” valuveljed, toonitud klaasid ja integreeritud päevasõidutuledega LED-esituled.

S

Uut Jeep® Compass S 4xe pistikhübriidi on uute tehnoloogiate ja rafineeritud detailidega. Sellel mudelil kuuluvad standardvarustusse uus 10,1″ ekraani ja navigatsioonifunktsiooniga intelligentne Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteem, 10,25” digitaalsed näidikud, automaatne tagaluuk, uued 19″ valuveljed, uue disainiga esmaklassilised LED esituled ja lisaks veel ka elektriliselt reguleeritavad istmed, mis kohanduvad sõitja kehaga maksimaalse mugavuse tagamiseks.

TRAILHAWK®

New Jeep® Compass Trailhawk® 4xe pistikhübriid võimaldab kogeda uusi seiklusi teedel ja maastikul oma uue SELEC-TERRAIN® juhtsüsteemi 5 sõidurežiimiga. Sellel mudelil kuuluvad standardvarustusse veel uued 17″ valuveljed, nähtavust parandavad LED esituled ja uus 10,1” ekraani ja navigatsioonifunktsiooniga intelligentne Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteem oma vahetult kasutatavate suhtlus-, meelelahutus- ja navigatsioonivõimalustega.

MOODSAM VÄLIMUS

Uue Jeep® Compass 4xe pistikhübriidi otsustavad jooned paistavad silma eeskätt tänu uuele täielikult ümber disainitud 7 sambaga radiaatorivõrele. Läikivhalli või läikivmusta viimistlusega 18’’ ja 19’’ valuveljed see on ehtne Jeep®. Unikaalne 4xe embleem ja sinised lisadetailid rõhutavad veelgi selle silmaga nähtavat stiili. Ja Mopar®-i tarvikutega saad kohandada sõiduki kõige kõrgemal tasemel oma maitsele vastavaks.

UUE DISAINIGA INTERJÖÖR

Uus interjöör on ajakohase disainiga esteetika ja mugavusega. Uue Jeep® Compass 4xe pistikhübriidi salongis on selgemad jooned. Panipaikade mahutavust on enam kui kahekordistatud varasema 2,8 l asemel on nende kogumaht nüüd 7,2 l: ideaalne igapäevastele väljakutsetele vastu astumiseks. Esmaklassilised materjalid ja armatuurlaua ja istmete viimistlusvariandid kindlustavad sellele kompaktsele maasturile teistest selgelt eristuva stiili.

UUS 10,1" UCONNECT™-I INFO JA MEELELAHUTUSE SÜSTEEM

Esmakordselt Jeep®-is märkame uut intelligentset Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemi oma 10,1” ekraaniga, mis on 30% suurem eelmise põlvkonna Uconnect™-ist.

JUHTMETA LAADIMISALUS

Jeep® Compass 4xe pistikhübriidis saab laadida nutitelefoni ilma juhet vajamata tänu uuele juhtmeta laadimise alusele*. Pane oma nutiseade lihtsalt keskkonsoolis paiknevale alusele ja selle märgutuli näitab aku laetuse taset.

* Sobib kokku juhtmeta laetavate seadmetega

E-COASTING

e-Coastingu süsteem aktiveerub autonoomselt mootoripiduri asemel gaasipedaali vabastamisel, võimaldades aeglustamisel energiat regenereerida koguni siis, kui piduripedaali ei kasutata. Regeneratiivpidurdus maksimeerib energia regenereerimist, kui parajasti ei vajutata ei gaasi- ega piduripedaali. See funktsioon võimaldab genereerida rohkem elektrit akudesse talletamiseks.

UUEL TASEMEL OHUTUS

Jeep® Compass 4xe pistikhübriidil on kõik ajakohased aktiivsed ja passiivsed ohutus- ja turvafunktsioonid ja see on varustatud ka II taseme autonoomse sõidu suutlikkusega maksimaalse kaitse tagamiseks sõiduki juhtimisel. Liiklusmärkide tuvastamine, intelligentne kiirusevaliku abiline ja palju muud, et pakkuda sulle kõige mugavamaid ja ohutumaid kogemusi.

KOMPROMISSITU SUUTLIKKUS

Jeep® kasutab uut 4×4 lahendust, kombineerides 4×4 veosüsteemi elektrimootoriga. Suutlikkust on veelgi parandatud käsikäes kütusekulu ja heidete vähendamisega. Kuni 240-hobujõuline kombineeritud võimsus ja kuni 50 km sõiduulatus täiselektrilises režiimis.