JEEP COMPASSI KERGHÜBRIID EFEKTIIVNE LINNAMAASTUR SINU PERELE

JEEP COMPASSI KERGHÜBRIID EFEKTIIVNE LINNAMAASTUR SINU PERELE

UUS COMPASSI KERGHÜBRIID

Sõida uute seikluste poole oma uue Jeep® Compass e-Hybridiga. Autol töötavad kombineeritult kaks mootorit: uus 1,5-liitrine T4 turboga bensiinimootor, mis tagab esisillale 130-hobujõulise võimsuse, ja uude 7-käigulisse kaksiksiduriga käigukasti integreeritud 48 V elektrimootor, mis suurendab võimsust kuni 15 kW (20 hj) võrra*.

VARUSTUSTASEMED (VERSIOONID)

Longitude

Jeep Compass Longitude’il kuuluvad standardvarustusse uued 17” valuveljed ja kahetsooniline automaatne kliimaseade. Auto on varustatud ka 10,25” ekraaniga kuhu kuvatakse täisdigitaalne TFT-näidikuplokk.

Limited

Limited-versioon on elegantne ja esmaklassilise sisuga. Esipaneel on täielikult uuendatud mahutamaks 10,1”ekraani, uue Uconnecti info ja meelelahutuse süsteemi ning juhtmeta laadijat. Standardvarustusse kuuluvad veel uue disainiga 18” valuveljed, toonitud klaasid ja integreeritud päevasõidutuledega varustatud täisleedidega sõidutuled. Sõites saab nutitelefoni laadida juhtmevabalt. Adaptiivne kiirushoidik – juhiabisüsteem hoiab valitud kiirust ja kohandab seda vastavalt eessõitjale.

Upland

Uuel Compass Uplandil on unikaalne stiil. Auto interjöör on eriline tänu kasutatud teise põlvkonna materjalidele nagu Seaqualfabric, mis on valmistatud ookeanist kokku kogutud jäätmetest ja millega on kaetud istmed, uksepaneelid ja esipaneel. Stiili rõhutavad Uplandi pronksdetailid, mustad poleeritud valuveljed, must katus ja unikaalne uus Matter Azur värv. Uplandil e-Hybridi jõusüsteem koos uue põlvkonna 7-käigulise topeltsiduriga käigukastiga tagab mugavuse ja suutlikkuse heitmeid ja kütusekulu piirates.

S

S-versioonil on kaasaegne tehnoloogia kombineeritud tipptasemel stiiliga. Selle versiooni standardvarustusse kuulub uus 10,1” ekraani ja navigatsiooniseadmega varustatud Uconnecti infosüsteem*, must katus, kerevärvi kaitserauad, elektriline tagaluuk, uue disainiga 19” valuveljed, uuendusliku disainiga leedtuled, hallide õmblustega nahast istmekatted ja elektriliselt reguleeritav juhiiste. Tagaluuk on avatav ja suletav lihtsa jalaliigutusega tänu tagumise kaitseraua alla paigaldatud andurile.

Uus e-Hybridi ajastu

Jeep®-i e-Hybridi tehnoloogia põhineb omavahel kombineeritult kahe mootori kasutamisel. Rakendatakse 1,5-liitrist T4 turboga bensiinimootorit, mis tagab esisillale 130-hobujõulise võimsuse, ja uude 7-käigulisse kaksiksiduriga käigukasti integreeritud 48 V elektrimootorit, mis võimaldab suurendada suutlikkust kuni 15 kW (20 hj)* võrra. e-Hybridi süsteem on kasutatav ka ainult elektri jõul sõitmiseks: see võimaldab täiselektrilises režiimis aeglaselt manööverdada, nii et sisepõlemismootor on täielikult seisatud.

Jeep®-i e-Hybridi tehnoloogia

Jeep®-i e-Hybridi tehnoloogia rakendab uusi elektrisõiduki süsteeme. Auto on suuteline aeglaselt manööverdama ainult elektri jõul, nii et sisepõlemismootor on täielikult seisatud.

e-Creeping Sõidukiga saab ainult elektri jõul aeglaselt sõita, nii et sisepõlemismootor on täielikult välja lülitatud. Selleks tuleb pidur vabastada ja lasta elektrimootoril tööle lülituda.

e-Launch Tänu uuele e-Hybridi tehnoloogiale on uuesti käivitamised sujuvad, vaiksed ja täiselektrilised.

eQueuing Tänu täiselektrilises režiimis aeglaselt sõitmise võimaldamisele saab e-Hybridi tehnoloogiaga liikuda sujuvalt ja vaikselt liiklusummikus peatumiste ja uuesti liikuma hakkamiste vahel.

e-Parking Tänu tehnoloogiale saab parkimiseks manööverdada täiselektriliselt ilma CO2 heiteta.

Ohutus

Uuel Jeep® Compass e-Hybridil on palju erinevaid aktiivseid ja passiivseid ohutussüsteeme, mis on disainitud sind kogu sõidukogemuse käigus sõiduki juhtimisel toetama.

Välimus

Jeep® Compass astub esmakordselt julgelt ja silmapaistvalt hübriidmobiilsuse maailma. Selle eksimatult äratuntavat disaini ja rabavaid jooni täiendavad uue disainiga radiaatorivõre, eesmine kaitseraud ja täisleedidega sõidutuled.

Interjöör

Uue Jeep® Compass e-Hybridi interjöör paistab silma ruumikuse, mugavuse ja stiili poolest. Keskkonsool on disainitud tagama täiendavat ruumikust ja muutma sõitjateruumi veelgi avaramaks. Esipaneelil on suur info ja meelelahutuse süsteemi ekraan ja tipptasemel digitaalne näidikuplokk. Esmaklassiline kangas, pehmed materjalid ja nähtavad õmblused muudavad interjööri veelgi stiilsemaks.