LIMITED

Jeep® Compass Limited on linnamaasturi parim väljendus, mis ühendab seiklused ja peenekoelisuse. Uusimaid side- ja turvafunktsioonid – navigatsioonisüsteemiga multimeedia Uconnect™ 8.4, tahavaatekaamera Parkview™ ja parkimisabi ParkSense™ võimaldavad igat sõitu täiel rinnal nautida. Tumendatud klaasid kaitsevad teie privaatsust. 19-tolliste kergsulamist velgede ja elektriliselt juhitava klaasist panoraamkatusega võite olla veendunud, et teid märgatakse kindlasti.

S

Uus Jeep® Compass S ühendab endas elegantse disaini ja mobiilsuse maastikul. Istmesoojendus, salongiviimistlus Wizard Black ja soojendusega nahkrool* loovad Compass S-ile linnaliku ilme Look and Feel, mida suudab pakkuda vaid Jeep®. See auto paistab silma ka siis, kui jutt läheb ohutusele – sõiduraja jälgimissüsteem LaneSense™, lisavarustusena tahavaatekaamera ParkView™ ja parkimisabi ParkSense™ toetavad teid sõidu ajal ja parkimisel.

TRAILHAWK®

Compass Trailhawkiga omandab hübriid maastikumeisterlikkuse. Suurema võimsuse ja -pöördemomendiga ning optimeeritud libisemisvõimega vallutab see peaaegu mis tahes maastiku. Turvafunktsioonide lai valik ja moodsad tehnoloogiad võimaldavad autot mugavalt juhtida ning loovad maastikul võrreldamatu jõudluse.

KERGE LAADIDA

Uue Jeep® 4xe Plug-In Hybridiga on kaasas laadimisjuhtmed, mis võimaldavad akut laadida tavalisest toitepesast. Uue nutika laadimisjaama easyWallbox abil (mille saab koju paigaldada*) on võimalik auto veel kiiremini täis laadida. Selle saab soetada täiendavalt, nagu ka laadimisjuhtme Mode 3, mida kasutatakse avalikes laadimisjaamades. See reguleerib automaatselt teie laadimisjõudlust, et teie elektrivõrku mitte üle koormata.

*Paigaldust on soovitatav lasta elektrikul kontrollida.

EASYWALLBOX

Nüüd saate oma hübriidi veel kiiremini laadida – täiendavalt tellitav easyWallbox on intellektuaalne ja intuitiivne laadimissüsteem, mida on lihtne koju paigaldada. EasyWallbox annab ülevaate, kui palju energiat te kodus kasutate, ja kohandab vastavalt teie laadimisvõimsust, et vältida elektrivõrgu ülekoormust. Ühtlasi saab sellega salvestada laadimisandmed, et tulevikus laadimisprotsessi optimeerida.

*Paigaldust on soovitatav lasta elektrikul kontrollida.

UUE PÕLVKONNA VÕIMSUS

Jeep® ühendab 4 × 4 maasturitele iseloomuliku veojõu võimsa elektrimootoriga. Jeepi® tavapäraste mudelitega* võrreldes vähendab see kütusekulu ja heitgaaside hulka ning lisab mugavust ja võimsust.

*Termini „Jeepi® tavapärased mudelid“ all on mõeldud Jeep® Renegade’i ja Compassi sisepõlemismootoriga sõiduautosid.

Vajate abi? Rääkige meiega