Jeep® Wrangler 4xe

Jeep® Wrangler 4xe

Ikoonilise auto areng

AKTIIVSED JA PASSIIVSED OHUTUSFUNKTSIOONID

Uue Jeep® Wrangler 4xe standardvarustusse kuuluvad aktiivsed ja passiivsed ohutusfunktsioonid. Pimeala seirefunktsioon ja tagakaameraga risti liikluse tuvastamise funktsioon tagavad ohutuse ja kontrolli igapäevastel sõitudel ning Keyless Enter ‘N Go™ võimaldab avada ja sulgeda sõiduki uksi ning mootorit käivitada võtit kasutamata.

TUMEHALLID GRANITE CRYSTALI VIIMISTLUSDETAILID

Linnadžunglis ja maastikuradadel 4xe uue välimusega auto ei jää märkamatuks. Selle seitsme sambaga radiaatorivõre, led esituled, poritiivad ja eesmine kaitseraud on tumehalli viimistlusega. Erimudelil on kõva kate varurehvile standard varustuses.

9 KÕLARIGA ALPINE®-I HELISÜSTEEM

Sahara mudelil standardvarustusse kuuluval Alpine® 552 W helisüsteemil on 12-kanaliline võimendi ja 9 kõlarit, kaasa arvatud ilmastikukindel tagumine bassikõlar, mis säilitab helikvaliteedi ka avatud katusega seiklustel.

UUS WRANGLER 4XE 80TH ANNIVERSARY

Jeep® Wrangler tähistab kaheksakümnendat juubelit 80th Anniversary nimelise erimudeliga. Selle uue mudeli standardvarustusse kuuluvad tumehallid viimistlusdetailid välimuses, kerevärvi kõvast materjalist  katus, kogu mudelivaliku parimad ohutusfunktsioonid ja nahksisu. Auto küljel, istmetel ja näidikulaual on erimudeli eksklusiivsuse ja iseloomu esile tõstmiseks on 80th Anniversary embleem.

VÄRVID

Must, Firecracker-punane, valge, Granite Crystal​, Sarge-roheline, Hydro-sinine, Snazzberry, Chief, Gecko, Nacho

EKSKLUSIIVNE EMBLEEM

80th Anniversary erimudelil on eksimatult ära tuntavad unikaalsed detailid. Eksklusiivne 80th Anniversary embleem on sõiduki välisküljel ning sisemuses istmetel ja näidikulaual. Jeep®-i stiili ehe väljendus.

STIIL

Wrangler 4xe pistikhübriidi 80th Anniversary erimudel loodi Jeep®-i 80. juubeli tähistamiseks. Istmekatetel ja näidikulaual on kontrastsed õmblused ja Berberi põrandamatid muudavad sõiduki veel stiilsemaks ja elegantsemaks.

UUS WRANGLER 4XE RUBICON

Nüüd 4xe pistikhübriidina saadaval uus Jeep® Wrangler Rubicon on säilitanud oma kaks põhiomadust, mis muutsid selle mudeli nii populaarseks – stiili ja suutlikkuse. Selle mudeli standardvarustusse kuuluvad uus 4xe kleebis kapotil, 32″ Mud Terraini rehvid, TrailCami esikaamera ja diferentsiaali lukustussüsteem Tru-Lok®: sobiv varustus tõeliseks seikluseks.

VÄRVID

Must, Firecracker-punane, Billet Sil, valge, Hellayella, Granite Crystal​, Sting-hall, Hydro-sinine, Chief, Gecko, Nacho

TRU-LOK® SÜSTEEM

Uusi seiklusi Rubiconi roolis toetab uusim tehnoloogia, mis võimaldab vallutada maastikuradasid täiendava turvatundega. Näidikulaual oleva lüliti aktiveerimisel lukustab Tru-Lok® esi- ja tagadiferentsiaali veojõu ühtlaseks jaotamiseks isegi väikesel kiirusel sõites.

TRAILCAMI ESIKAAMERA

Rubicon Wrangler 4xe on varustatud uue TrailCami kaameraga. Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemi puuteekraan näitab pilti teest, millel sõidate. See on perfektne lahendus aitamaks teil sõita mööda maastikuradasid.​ Esikaameral on ka sisseehitatud isepuhastamise süsteem.

MUD TERRAINI REHVID

Jeep® Wrangler Rubicon 4xe pistikhübriidi standardvarustusse kuuluvad 32” Mud Terraini rehvid, mis kindlustavad suurepärase haarde ja pidamise kõikidel maastikel.

UUS WRANGLER 4XE SAHARA

Sahara standardvarustusse kuuluvad neljanda põlvkonna 8,4’’ Uconnect™ NAV-i info ja meelelahutuse süsteem, 9 kõlariga Alpine®-i audiosüsteem ja kahetoonilise viimistlusega 18” valuveljed.

VÄRVID

Must, Firecracker-punane, Billet Sil, valge, Granite Crystal​, Sting-hall, Sarge-roheline, Hydro-sinine, Snazzberry, Chief, Gecko, Nacho

UCONNECT™ NAV-I INFO JA MEELELAHUTUSE SÜSTEEM

Uus 4xe Wrangler Sahara tutvustab neljanda põlvkonna 8,4″ puuteekraaniga Uconnect™ NAV-i info ja meelelahutuse süsteemi, mis on varustatud Apple CarPlay® ja Android Auto™ funktsioonidega. See võimaldab teil ka kiiresti ja lihtsalt kontrollida kõiki ainult pistikhübriididele mõeldud teenuseid.

18" VALUVELJED

Uue Wrangler 4xe Sahara olemus tõuseb täielikult esile kahetoonilise viimistlusega uute 18” valuvelgede unikaalses disainis. Uus stiilne linnasõiduks disainitud detail Wranglerile.