Jeep® Wrangler 4xe

Jeep® Wrangler 4xe

VÄLIMUS

STIILIIKOON

Uus Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriid jääb truuks oma päritolule. Lisaks juba tuntud disainile iseloomustavad 4xe-de valikut stiilsed lisadetailid, nagu logode sinised profiilid, laadimisklapp sõiduki küljel ja erilise disainiga veljed. Wrangler 4xe on mitmekülgne ja eriline oma kokkukäiva tuuleklaasi, erinevate katusekonfiguratsioonide ja eemaldatavate ustega vabas õhus viibimise kogemuse tagamiseks.

LAADIMISLUUK

Laadimisluuk asub Uue Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidi vasakul küljel.

4XE LOGO

Uuel Wrangler 4xe pistikhübriidil on 4xe-de ehk Jeep®-i hübriidajamiga neljaveoliste sõidukite valikule tüüpiline viimistlus. Iga detail on omal kohal ikooniliste vormide esile tõstmiseks ja 4xe embleem on silmatorkavalt sinise viimistlusega.

TRAIL RATED®-I EMBLEEM

Trail Rated®-i embleemi kannavad Jeep®-i mudelivaliku kõige töökindlamad ja usaldusväärsemad nelikveoga sõidukid. Uus Wrangler 4xe pistikhübriid uhkustab samuti selle maineka tunnustusega ja kannab seda ikoonilist embleemi 4xe-de valikule ainuomastes sinistes toonides.

RUBICONI KLEEBIS

Tugev ja otsusekindel uus Wrangler Rubicon 4xe pistikhübriid on hetkega ära tuntav tänu uue Rubiconi logo unikaalsetele sinistele kontuuridele.

JEEP® WRANGLER UNLIMITED LOGO

Ka Jeep® Wrangler Unlimited logol on 4xe-de valikule ainuomane sinine profiil. Uus välimus, uued eesmärgid, uued emotsioonid.

RUBICONI KÄRUKONKS

Rubiconil on sinine kärukonks* – taas 4xe-de valikut teistest eristav detail.

* Saadaval alates 2021. aasta teisest poolest.

UUE DISAINIGA VELJED

Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidil on erilised veljed – valmis raskusteks kõikjal. Rubiconi standardvarustusse kuuluvad 32’’ maastikurehvid ja 17’’ veljed. Saharal on aga 18’’ halli Tech Gray viimistlusega kahetoonilised valuveljed elegantsema ja rafineerituma välimuse tagamiseks. Sahara standardvarustusse kuuluvad halli Tech Gray viimistlusega 18’’ poleeritud valuveljed, Rubiconil 17’’ teemantdetailidega kahetoonilised valuveljed.

SISEMUS

Mitmekülgsus, ruumikus ja mugavus ilma stiili ja isikupära unustamata. Tuliuuel Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidil on soojenduse ja nahkkattega istmed, ruumi igale sõitjale ning mitmed vabaõhuseiklusteks sobivad lukustatavad ja veekindlad panipaigad.

Uue Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidi sisemus on mugav. Siseviimistluse valik on mitmekülgne, et sõiduki saaks kohandada erinevatele vajadustele sobivaks.

IGA SEIKLUS ON ERILINE

Uues Wrangler 4xe pistikhübriidis saab igast reisist erakordne seiklus. Soojendusega esiistmed ja rool, ergonoomilised juhtnupud, suurem jalaruum sõitjatele, mugavad käetoed ja piisavalt panipaiku mugavuse ja valmisoleku tagamiseks koguni kõige raskemate väljakutsete alistamisel.

VABAS ÕHUS

Uus Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriid on disainitud võimaldama täielikult vabas õhus viibimist. Valige oma sõidukile eemaldatavate paneelidega Freedom Top®-i kõva katus või Sunrider®-i pehme katus vaadete nautimiseks.

KANDEVÕIME

Tugev, mitmekülgne ja suure pagasiruumiga (533 l) 5-istmelises konfiguratsioonis. Uus Wrangler 4xe pistikhübriid kohandub teie eluviisiga ja on teile truuks kaaslaseks nii linnas kui maastikuseiklustel.

SAHARA

RAFINEERITUD JA ERGONOOMILINE

Wrangler 4xe Sahara pistikhübriidi istmed on disainitud tagama mugavust igapäevastel seiklustel. Iga detail on perfektsuseni rafineeritud. Ergonoomilised Heritage Tani nahast katetega istmed tagavad Saharale elegantse ja rafineeritud välimuse, linnadžunglisse ideaalselt sobiva. Selgelt eristuvate värviliste õmblustega kaunistatud Dark Saddle’i nahk tagab Wrangler 4xe Sahara pistikhübriidile julge ja omalaadse välimuse.

RAFINEERITUD JA HINDAMATU

Uue Wrangler 4xe Sahara kulumiskindluse poolest silma paistvatel nahast istmekatetel on kontrastsed õmblused.

RUBICON

MUGAV JA FUNKTSIONAALNE

Must nahkpolster Blue Surfi õmblustega väljendab parimal viisil Rubiconi tugevat ja veenvat iseloomu. Wrangler 4xe Rubiconi julge ja seikluslik isikupära avaldub ergonoomilistes õmblustega Dark Saddle’i nahkkatetega istmetes, mis on disainitud tagama mugavust nii teedel kui maastikul.

KÄEPIDEMED SÕITJATERUUMIS

Ilma usteta sõiduks disainitud käepide esipaneelil ja uksepostidel on üks Wrangleri põhidetaile, mis võtab parimal viisil kokku selle sõiduki maastikusõidule orienteeritud hoiaku. Must kangas Blue Surfi kontrastsete õmblustega Wrangler 4xe Rubiconil on parim kombinatsioon sisemuse isikupära demonstreerimiseks.