JEEP® GRAND CHEROKEE
legend naaseb oma kõige luksuslikumal kujul

JEEP® GRAND CHEROKEE
legend naaseb oma kõige luksuslikumal kujul

LEGENDAARNE JEEP® - KÕIGE ELEGANTSEMAS VORMIS

Kogege ainulaadset luksus- ja vabaduse tunnet, mis kaasneb Jeep® Grand Cherokee 4xe pistikhübriidiga. Ole esimeste seas, kes saavad uue Grand Cherokee kohta rohkem teada.

KÕIGI AEGADE ENIM AUHINNATUD MAASTUR TULEB TAGASI. UUS JEEP® GRAND CHEROKEE. JUBA 2022. AASTAL!

Esitleme uut Jeep® GRAND CHEROKEE 4xe maasturit. Uus ja tänapäevane luksuslik interjöör ning värske välimus, samas on säilinud Jeep®-ile omane legendaarne võimsus. Registreeruge, et saada esimesena teada kõiki selle mudeli Euroopasse saabumisega seotud uudiseid!

Fotod on USA turu sõidukitest ja need fotod on ainult illustratiivsed.

UUS PISTIKHÜBRIID JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Jeep® Grand Cherokee 4xe nelikveosüsteemiga: kaasaegne välisdisain, elegantne interjöör ja võrratud juhitavusomadused.

EKSKLUSIIVNE GRAND CHEROKEE 4XE

Uus Jeep® Grand Cherokee 4XE pakub täiustatud omadusi, mis on teinud need maasturid kuulsaks: luksus, individuaalsus, stiil ja võimsus. Julged jooned, kaasaegne välisilme ja uuendatud, ikooniline Jeep®’i esivõre lisavad sellele võrratule pistikhübriidmaasturile erilisust.

UUS VABADUSE VÄLJENDUS

Nautige iga päev täiesti uut sõiduelamust. Uue Jeep® Grand Cherokee 4xe lahendused pakuvad teile ülimat 360-kraadist liikuvust.

PAINDLIKUD LAHENDUSED

Paindlikkus ja mitmekülgsus on linnaelu dünaamilises tempos hädavajalikud. Jeep® Grand Cherokee 4xe pistikhübriidi versioon on äärmiselt vaikne. Rohkem kui 50 kilomeetri pikkuse maa saate sõita ainult elektriga ning vajadusel saate kiiresti laadida lähedalasuvates laadimisjaamades või kodus. Saate valida kolme erineva sõidurežiimi vahel: hübriid, elektriline ja e-save. Hämmastavad on Grand Cherokee 4xe pistikhübriidi sõiduvõimalused: 380 hj ja 637 Nm pöördemoment. Nelikvedu tagab stabiilsuse ja liikuvuse.

MODE 3 KAABEL KAABLIRULLIGA

Saate oma uut Jeep® Grand Cherokee 4xe maasturit laadida kus iganes. Kaasasolev Mode 3 pistik võimaldab hõlpsasti laadida teie Jeep® 4xe hübriidmaasturit mistahes avalikus laadimisjaamas ELis. Kaablirull võimaldab kaabli paigutada pagasiruumi mugavamalt ja ruumi säästvamalt.

JEEP WAVE® KLIENDIPROGRAMMI EELISED, MILLE HULKA KUULUB 5-AASTANE HOOLDUS

Teie Jeep®’i iga osa tagab teie turvalisuse ja kaitse. Lisaks saate Grand Cherokee 4xe ostmisel 5 aastat eksklusiivset Jeep Wave®-programmi, 5 aastat plaanilist hooldust ja mitmeid eriteenuseid. Lisateave Jeep wave’i programmi kohta.

GRAND CHEROKEE 4XE NAASEB

Grand Cherokee lummav ilu on juba jõudnud Itaalia tänavatele. See on rafineeritud ja kaasaegse interjööriga ning elegantse väliskujundusega auto, mis ei jäta kedagi ükskõikseks. Kutsume Teid vaatama esimest Grand Cherokee‘t, mis on peagi saadaval ka Eestis!