100% elektriline JEEP® AVENGER

100% elektriline JEEP® AVENGER

ESIMENE TÄISELEKTRILINE JEEP®

KAHEVÄRVILISED 18-TOLLISED VALUVELJED
100% DIGILIIDES
ELEKTRIAJAMIGA TAGALUUK,KÄED VABAD JUURDEPÄÄS”
360° PARKIMISANDURID KOOS TAGURDUSKAAMERAGA

VÄLIMUS

UUDSUSE AHVATLUS

„Jeep®“-ide kontekstis kannab seiklus piiride nihutamise ning uute dimensioonide avanemise tähendust. „Jeep® Avenger“ isikupärased 18” valuveljed ühilduvad täiuslikult selle sõiduki jõulisusest ja kompaktsusest kõnelevate vormidega, mis on lisaks igast küljest veel ka kere kaitseelementidega ümbritsetud. Selle kordumatu esteetiline eripära kiirgab üksnes Jeep®-le iseloomulikku isikupära: Ainukordne, seitsmeribaline iluvõre, kontrastne must katus ja full-LED tuled nii sõiduki esi- kui tagaosas – Avengeri tunneb eksimatult ära juba esimesest silmapilgust.

SISEVIIMISTLUS​ EHE EMOTSIOON

Jeep® Avenger kaasaegne digisisu ühendab endas vabadustunde funktsionaalsuse ja ühenduvusega. Igast teekonnast saab elamusteküllane seiklus. Lisaks on teie käsutuses hulk praktilisi panipaiku teie nutitelefoni, võtmete, veepudeli, käekoti ja ka päikeseprillide korrektseks ärapaigutamiseks kättesaadavasse kaugusse.
Mugavad, eksklusiivset kollast ja musta värvi istmed, kollased iluliistud armatuurlaual ja emotsioone värvidemänguna kajastav miljöövalgustus muudavad iga sõidu unustamatuks kogemuseks.

ELEKTRISÕIDUKI JÕUDLUS
UUED SEIKLUSED

Täiesti stressivaba – ehe seiklus. Esimeses täiselektrelises Jeep® sõidukis on ühendatud Jeep®-ide legendaarne jõudlus ja konkurentsitu sõidurõõm elektriga kaasnevate, tulevikule suunatud võimalustega. Sõitmine on lihtne nagu lapsemäng: 100-kW alalisvoolu kiirlaadijaga laadimisel piisab 30-km* sõiduulatuse saavutamiseks juba 3-minutilisest laadimisajast. Valige laadimislahenduste hulgast enda jaoks parim: Avengeriga on teile avatud valikuvõimalus paljude erinevate laadimislahenduste vahel Kui argipäev hakkab muutuma halliks, sõitke linnast välja ja nautige vabadust oma uue heitmevaba linnamaasturi pardal.

*Tegelik sõiduulatus sõltub paljudest erinevatest teguritest nagu näiteks sõidustiilist, tee profiilist, ilmastiku- ja teeoludest, sõiduki seisukorrast, kasutusest ja varustusest.​

Sisuliselt 400 kmsõiduulatus kombineeritud sõidutsüklis sõitmisel täies mahus elektri jõul 550 km linnaliikluses**

30 min80% esant 100 kWh DC fast charge

115 kW (156 AG)elektrivõimsus

100 kWaku laadimine

100% JEEP® KONKURENTSITU VÕIMSUS

Sõiduki valimisel ei lähtu me oma valikus üksnes sellest, mis meile meeldib, vaid valime lisaks veel ka selle järgi, mis meid kõnetab. ​Uut Jeep® Avengeri iseloomustab selle enesekindlus, seikluslikkus ja kompaktsus. Selec-Terrain® maastikutüübi valiku ning Hill Descent Control nõlvast laskumise funktsioon võimaldab sõiduvõtete kohandamise mis tahes ilmastikuoludega sõitmiseks nii märjal, lumes kui ka libedal. Uus Jeep® Avenger oma erakordselt suure kliirensiga ei jäta teid hätta ka kõige ekstreemsemates tingimustes.

TENOLOOGIA JA OHUTUS UUENDUSTEST PAKATAV

Uus Jeep® Avenger pakub oma rohkete, täiustatud juhtimisabide süsteemidega täiesti uutmoodi sõiduelamuse.
See võimaldab pikivahe automaatse hoidmise eessõitva sõidukiga ja sõiduki hoidmise alati sõidurea keskel sõidujoone aktiivsel korrigeerimisel roolist.
Uue Jeep® Avengeri pardal on teie käsutuses kaks 10,25-tollist ekraani: 100% digitaalne TFT-ekraan ja Uconnect™ ühenduvusega infotainment süsteem.
Vahepeal saate ​laadida *teie ühilduvuse.

UUS JEEP® AVENGER

Pange ennast valmis enneolematuteks seiklusteks. Uus Jeep® Avenger, uon kõigi aegade esimene täiselektriline Jeep® ning seda iseloomustab üksnes Jeepile omane stiili ja jõudluse kordumatu kombinatsioon.

JA SEIKLUS ALAKU

VALIGE AUTO VÄLJA
Valige värv

PATVIRTINKITE SAVO SUSIDOMĖJIMĄ

REGISTREERUGE
Märkige vormi oma kontaktinfo

TEIEGA VÕETAKSE ÜHENDUST

TELLIMUSE KINNITUS
Saanud teie kontaktinfo, võtab Jeepi ametlik esindaja teiega valitud auto broneeringu asjus ühendust.

** Kombineeritud energiatarve (kWh/100 km); Sõiduulatus sõitmisel elektri jõul (kombineeritud sõidutsükli korral) (km); CO2 heitmekogus (g/km). Rohkem infot uute sõidukite ametliku kütusekulu ja konkreetsete CO2 heitmekoguste kohta leiate otstarbekohasest väljaandest ‘Guide to fuel consumption, the CO 2-Emissions and power consumption of new passenger cars’, mis on tasuta saadaval kõikides müügipunktides ja leitav veebilehelt aadressil www.dat.de. Sõiduk ei ole Saksamaal veel turustatav ning esitatud väärtused on seega esialgsed. Lõplikud väärtused avaldatakse pärast sõiduki homologeerimist.

Pildid on illustratiivsed ning esitatud üksnes näitlikustavatel eesmärkidel. Näidatud värvid ja elemendid ei pruugi olla saadaval või võivad soetatud sõiduki juures näidatust erineda, seda näiteks tehnilistel, tootmis- ja/või turunduslikel põhjustel. Mõnedel piltidel võib olla näidatud põhivarustuse hulka mitte kuuluvaid tarvikuid ja/või varustust, mis on sõiduki turustamisel saadaval otstarbekohase tellimuse alusel ja lisatasu eest.