JEEP® AVENGER

JEEP® AVENGER

TÕELINE VABADUS

 

Uus Jeep® Avenger kehastab kaubamärgi DNA-d tänu oma ainulaadsele stiili, funktsionaalsuse, tehnoloogia ning iga ilmaga ja maastikuvõimekusele. Ja ennekõike on see saadaval kolme erineva jõuallikana, et pakkuda reisidel vajalikku vabadust.

SUUTLIK JEEP®

Silmapaistvalt suutlik – Jeep® Avenger teab hästi, kuidas seda teha. Avenger on ideaalne partner igal seiklusel.

LÄBIMÕELDUD DISAIN

100% julge, 100% Jeep®: ükski disainelement ei ole omal kohal vaid esteetilistel kaalutlustel. 360’ kerekaitse kriimustuste ning mõlkide vältimiseks aitab säilitada auto värske ilme ka pika aja jooksul.

SINU TEE, SINU VABADUS

Sõidukit otsides ei vali me mitte ainult seda, mis meile meeldib, vaid ka seda, mis meiega sarnaneb.​ Uue Jeep® Avengeriga on teil täiesti vaba valik vastavalt erinevatele jõuallikad saadaval.

Interjöör

Jeep® Avengeri kaasaegne interjöör tagab mõnusa sõidukogemuse. Nutikad panipaigad võimaldavad autosse mahutada kogu vajaliku nii nädalavahetuse väljasõiduks kui igapäevasõitudeks. Mitmevärvilised valguslahendused ja digitaliseeritud menüüd muudavad sõiduelamuse meeldejäävaks ja meeleolukaks.

 

 

 

 

 

RUUMIKUS JA PAINDLIKUS

Uue Avengeri pardal kogete suurt ruumikust ja optimaalset paindlikkust tänu iga sektsiooni mitmekülgsusele, mida kesktunnel selgelt näitab.

PANORAAM KATUS

Uue Jeep® Avengeriga muutub avastamine vabas õhus seikluseks, mis muudab teid ümbritseva keskkonnaga üheks. Mudelil on uus panoraamkatus*, et kogeda legendaarset Jeep®-i vabadust.

 

*Saadaval valikuna Altitude või Summit paketiga

DIGITAALSED LAHENDUSED

10,25-tolline digitaalne armatuurlaud ja meelelahutussüsteem, Uconnect™ ühendus ning juhtmevaba laadija tagab mõnusalt kaasaegse funktsionaalsuse. Apple Carplay ja Android Auto ühenduvus lisavad mugavust vastavalt juhi vajadustele.

 

MAHUTAVUS

Avengeril on 1 meetri laiune ruudukujuline pagasiruum, mille mahutavus on kuni 380 liitrit. Allaklapitav tagumine istmerida ja käed-vabad elektriline pagasiluuk* lisavad ruumi ja kasutusmugavust.

 

*Saadaval valikulisena Altitude ja standardvarustusena Summit varustuspaketis.

MASSAAŽIFUNKTSIOONIGA NAHKISTMED

Soojendusega esiistmed ning elektriliselt reguleeritav juhiiste massaažifunktsiooniga* tagab veelgi mõnusama sõidukogemuse.

 

*Saadaval valikulisena Altitude ja Summit varustuspaketis täisnahast istmetega.

TÄIS-LED ESITULED

Jeep® Avengeri kaitstud täis-LED esituled tagavad kaitse kahjustuste eest kõigil teie seiklustel.

VALUVELJED

Jõudu jõuda kõikjale. Uuel Jeep® Avengeril on 16-tollise kuni 18-tollise valuvelgede valik, mis teeb kõik eesseisvad väljakutsed lihtsaks.

KAITSERAUAD

Kui kaitse ja seiklus käivad käsikäes. Kaitserauad on loodud polümeermaterjalist, mis kaitseb originaalvärvi.

MÕÕTMED

 

Uus Jeep® Avenger pakub teile igaks reisiks vajalikku mugavust ja ruumi. Kaasa arvatud kõige ekstreemsemad seiklused.

Uus Jeep® Avenger on mõõtmetelt kuni 1,53 m kõrge, ning pikkus on 4,08 m. Selle mudeli laius on 1,72 m. Mõõtmed võivad olenevalt viimistlusest veidi erineda.

SUUTLIKUS

KÕIKIDE VÄLJAKUTSETE ÜLETAMINE

Uus Avenger pakub Jeep®-i kaubamärki iseloomustavat jõudlust ja liikumisvabadust kõigis tingimustes tänu oma iga ilma ja maastikuvõimekusele. Agiilne ja reageerimisvõimeline mudel on varustatud Selec-Terrain® süsteemi ja mäest laskumise kontrolliga, mis tagab suurepärase maastikusõiduvõime. Lisaks võimaldab toime tulla isegi ekstreemsete tingimustega.

LIIKUMISVABADUS

Uus Jeep® Avenger muudab teie reisid veelgi lihtsamaks ja suurendab teie sõidukogemust tänu kombineeritud täiustatud juhiabisüsteemidele, mis lisavad mugavust ja kontrolli kõikidel teie reisidel.

AUTONOOMNE HÄDAPIDURDUS

Autonoomne hädapidurdussüsteem ennetab takistusi, isegi linnavälistel teedel sõites. Tänu sellele uus Avenger võib pidurdada automaatselt, et vältida kokkupõrget. Esiteks, auto hoiatab juhti akustilise ja visuaalse hoiatusega näidikuplokk ja kui juht ei reageeri, auto pidurdab, mis aitab vältida ohtlike olukordi.

PIMEALA JÄLGIMISÜSTEEM

Võtke suurem enesekindlus teadmises, mis on teie kõrval või taga.
Pimeala tuvastamise süsteem vähendab õnnetuste ohtu sõidurajavahetuse ajal, andes teile märku, kui teised sõidukid liiguvad ühte teie pimeala tsooni, ning hoiatades tagurdamisel nähtamatute sõidukite või takistuste eest.

UUS JEEP® AVENGER

Pange ennast valmis enneolematuteks seiklusteks. Uus Jeep® Avenger, uon kõigi aegade esimene täiselektriline Jeep® ning seda iseloomustab üksnes Jeepile omane stiili ja jõudluse kordumatu kombinatsioon.

JA SEIKLUS ALAKU

VALIGE AUTO VÄLJA
Valige värv

PATVIRTINKITE SAVO SUSIDOMĖJIMĄ

REGISTREERUGE
Märkige vormi oma kontaktinfo

TEIEGA VÕETAKSE ÜHENDUST

TELLIMUSE KINNITUS
Saanud teie kontaktinfo, võtab Jeepi ametlik esindaja teiega valitud auto broneeringu asjus ühendust.