JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

TEISTEST ERISTUV STIIL, ET PAISTAKSID SILMA

Uus Jeep® Renegade jääb truuks Jeepi legendaarsele stiilile, ent võtab samas omaks ka trendikaid jooni. LED tuled*, uus esiosa ja värvilised katusekaared on vaid mõned selle silmapaistvad elemendid. Uue Renegade’i välimus on nüüd veel ilmekam.

ISELOOMULIKUD ELEMENDID

Jeep® Renegade’i unikaalsete tunnuste hulka kuuluvad 7 sambaga radiaatorivõre ja tõeline Jeep®-i stiil. Renegade’i embleem, Subshine-peeglikatted, mustad katusekaared ja hele summutiots – kõik linnatänavate vallutamiseks.

KOGE VABAS ÕHUS SÕIDU NAUDINGUT

Vali oma Jeep® Renegade’ile MY SKY katus, et lasta vaba loodus oma maasturisse. See eksklusiivne katusesüsteem koosneb lihtsalt eemaldatavatest paneelidest, mis võimaldavad pakkuda sulle hingematvaid vaateid taevale.

OTSTARBEKAS DISAIN

Kui seiklused kutsuvad, siis peaks sinu auto valmis olema. Just seetõttu on uue Jeep® Renegade’i interjööris uuenduslikud panipaigad, kvaliteetsed materjalid ja uus, hoolikalt disainitud ja viimistletud keskkonsool.

ERGONOOMILINE LUKSUS

Uue Jeep® Renegade’i interjöör paistab silma kvaliteetsete materjalide ja viimistlusega. Alates ekstreemspordist inspireeritud detailidest kuni ergonoomilise disainiga istmeteni, mis muudavad iga seikluse mugavamaks.