JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Individuaalsust rõhutav disain

Jeep® Renegade on moodsa disaini, uusimate tehnoloogiate ja meisterlikkuse kooslus. Jõuline ja energiline välimus ei jäta külmaks isegi sportautode austajaid.

Üks eredamaid rõhuasetusi Renegade՚i kujunduses on pilkupüüdev seitsmeosaline esivõre, mida võib pidada Jeepi® tunnusmärgiks. Unikaalsust lisavad mudelile veel ümarad esituled, mis sulanduvad hästi kokku auto üldise disainiga.

Ainulaadsust rõhutavad detailid

Õigesti valitud veljed võivad teie auto eriliseks muuta. Jeepi® maasturitele meeldib vabadus, seepärast Renegade ei piira teid ja võimaldab valida mitmete 16–19tolliste kergsulamist velgede vahel. Selle maasturi valib vaba ja sõltumatu inimene, kellele ei meeldi alluda paika pandud reeglitele.

TÄHELEPANU DETAILIDEL

Jeep® Renegade՚i disaini loomisel on iga pisiasi hoolikalt läbi mõeldud. Interjööri eredaimatest rõhuasetustest võib esile tuua kaunikujulised ukselingid, ruumikad tagaistmed ja elegantsed jooned. Lisaks on teie mugavuse heaks katusele paigaldatud katusebok

Võidusõidurajast inspireeritud

Oluliseks rõhuasetuseks uue Jeep® Renegade՚i interjööris on musta naha või ülikvaliteetse kangaga kaetud elegantsed istmed, mis meenutavad stiili poolest sportauto omi. Istmed on soojendusega, et sõiduruumis oleks õdus ka käredama ilmaga.

TASAKAALUSTATUD TEIE VABA AJA AKTIIVSEKS VEETMISEKS

Teile meeldib aktiivne eluviis, aga auto ruumipuudus põhjustab sageli ebamugavust? Ülimalt kompaktne Renegade on ideaalselt tasakaalustatud teie vaba aja aktiivseks veetmiseks. Selle maasturi pakiruumi maht (mida saab tagaistmete 90-kraadise allalaskmisega veelgi suurendada) on 351 liitrit. Niisiis, mida te ka ette ei võtaks, nüüdsest mahub kogu vaba aja varustus teie uude Renegade՚i.

Vajate abi? Rääkige meiega