JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

RENEGADE LONGITUDE

See linnamaastur tõuseb teiste teel kohatavate sõidukite seas esile. Ümarad esituled ja selged, ent mitte liiga ranged jooned on tõestuseks, et Jeep® Renegade säilitab kindlalt oma ainulaadse stiili. Ehkki autost ei puudu tänapäevasedki disainielemendid, tunnete seda nähes siiski ära Jeepi® legendaarsed vormid.

RENEGADE LIMITED

Uus Renegade Limited pakub sulle lõputut sõidunaudingut. Sinu ohutust tagavad hoiatusega eesmise kokkupõrke vältimise funktsioon ja uued LED tuled*. Täiesti uuel tasemel sõidurõõmu aitavad tagada soojenduse ja nahkkatetega istmed. Ja mis veelgi parem – automaatne kahetsooniline kliimaseade on seadistatav ja kontrollitav puutenäidikult.

TÕELISELT MÕJUKAS ÜHENDUVUS

Uconnect™-i 8,4” NAV DAB raadio tagab tõhusa ja lihtsa kasutuskogemuse, et muuta juhi ja iga reisija teekond meeldivamaks. Apple Carplay ja Android Auto võimaldavad valida seikluseks turvalise telefoniühenduse ja Uconnect™-i navigatsioonisüsteem hoolitseb selle eest, et leiaksid alati tee tagasi koju.

KÕRGEIM OHUTUSTASE

Teie seiklused algavad Jeep® Renegade՚iga. Üle 70 turvatehnoloogia annavad enesekindlust nii maastikul, kiirteel kui ka linnatänavail. Rohkelt sensoreid hoiatavad võimalike takistuste või avariiolukordade eest, niisiis see maastur võimaldab teil vabalt valida mis tahes reisimarsruudi, hoolitsedes ise turvalisuse eest.

Vajate abi? Rääkige meiega