JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Sisepõlemismootoriga Renegade

Renegade’i saab valida 1,0 l (120 hj) ja 1,3 l (150 hj) bensiini jõul töötava sisepõlemismootori või 1,6 l (130 hj) diiselmootoriga. Kuuekäigulise käigukastiga ja esiveoga auto sõidab sujuvalt nii linnas kui maal.

Renegade 4xe laetav hübriid

Laetaval hübriidautol Jeep® Renegade (tähisega 4xe) on 1,3 l bensiini- ja 11,4 kWh elektrimootor, mille suurim võimsus küündib 180 hj-ni. Seda hübriidautot on võimalik laadida nii kodus kui ka linna avalikes laadimisjaamades. Üksnes elektri jõul suudab auto linnas läbida kuni 50 km. Sellest vahemaast piisab keskmiselt kogu päevaks. Laetav hübriid on ideaalne valik neile, kes tahavad linnas ainult elektri jõul sõitmist proovida, kuid kavatsevad sisepõlemismootori abil mugavalt ette võtta ka pikemaid teekondi.

Kerghübriidid Renegade e-Hybrid

Kerghübriid Jeep® e-hybrid kasutab sisepõlemis- ja elektrimootorit. Sõidu alustamisel või parkimisel kasutab see hübriid kohalt liikumiseks elektrimootorit. Kerghübriidi ei laeta võrgust, sest elektrimootor kasutab pidurdamisel genereeritud ja akusse laetud energiat.
Kerghübriid on ideaalne valik neile, kes soovivad vähendada oma ökoloogilist jalajälge, kuid ei taha loobuda sisepõlemismootoriga kaasnevatest eelistest.

RENEGADE LONGITUDE

See linnamaastur tõuseb teiste teel kohatavate sõidukite seas esile. Ümarad esituled ja selged, ent mitte liiga ranged jooned on tõestuseks, et Jeep® Renegade säilitab kindlalt oma ainulaadse stiili. Ehkki autost ei puudu tänapäevasedki disainielemendid, tunnete seda nähes siiski ära Jeepi® legendaarsed vormid.

RENEGADE LIMITED

Uus Renegade Limited pakub sulle lõputut sõidunaudingut. Sinu ohutust tagavad hoiatusega eesmise kokkupõrke vältimise funktsioon ja uued LED tuled*. Täiesti uuel tasemel sõidurõõmu aitavad tagada soojenduse ja nahkkatetega istmed. Ja mis veelgi parem – automaatne kahetsooniline kliimaseade on seadistatav ja kontrollitav puutenäidikult.

TÕELISELT MÕJUKAS ÜHENDUVUS

Uconnect™-i 8,4” NAV DAB raadio tagab tõhusa ja lihtsa kasutuskogemuse, et muuta juhi ja iga reisija teekond meeldivamaks. Apple Carplay ja Android Auto võimaldavad valida seikluseks turvalise telefoniühenduse ja Uconnect™-i navigatsioonisüsteem hoolitseb selle eest, et leiaksid alati tee tagasi koju.

KÕRGEIM OHUTUSTASE

Teie seiklused algavad Jeep® Renegade՚iga. Üle 70 turvatehnoloogia annavad enesekindlust nii maastikul, kiirteel kui ka linnatänavail. Rohkelt sensoreid hoiatavad võimalike takistuste või avariiolukordade eest, niisiis see maastur võimaldab teil vabalt valida mis tahes reisimarsruudi, hoolitsedes ise turvalisuse eest.