JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Julge välimus, mis peegeldab teie isiksust

See linnamaastur tõuseb teiste teel kohatavate sõidukite seas esile. Ümarad esituled ja selged, ent mitte liiga ranged jooned on tõestuseks, et Jeep® Renegade säilitab kindlalt oma ainulaadse stiili. Ehkki autost ei puudu tänapäevasedki disainielemendid, tunnete seda nähes siiski ära Jeepi® legendaarsed vormid.

Kindel vedu

Uus Jeep® Renegade on loodud linna jaoks, kuid saaks kahtlemata hakkama ka väljaspool linna raskesti läbitavatel teedel. Maasturisse saab paigaldada sõiduparameetrite valikusüsteemi SELECTRAC III, mille eesmärk on pidevalt jälgida ning reguleerida esi- ja tagaratastesse edastatavat pöördemomenti. Elektrooniline ümberpaiskumiskaitse ja nõlvaltstardiabiga stabiilsuskontrolli süsteem (ESC) aitavad vältida libisemist ning suurendavad nakkuvust teekattega.

Kõrgeim ohutustase

Teie seiklused algavad Jeep® Renegade՚iga. Üle 70 turvatehnoloogia annavad enesekindlust nii maastikul, kiirteel kui ka linnatänavail. Rohkelt sensoreid hoiatavad võimalike takistuste või avariiolukordade eest, niisiis see maastur võimaldab teil vabalt valida mis tahes reisimarsruudi, hoolitsedes ise turvalisuse eest.

Vajate abi? Rääkige meiega