JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

UCONNECT™-I 8,4” NAV DAB RAADIO

8,4’’ NAV DAB raadiol on kõrgresolutsiooniga ekraan lihtsaks juurdepääsuks sisule. Bluetooth’i käed-vabad profiil võimaldab helistada ja kõnedele vastata, sõnumeid saata ja saada ilma käsi roolirattalt tõstmata.

APPLE CARPLAY

Püsi oma iPhone’iga ühenduses Uconnect™-i 8,4″ NAVi uue funktsionaalsuse abil. Apple CarPlay tagab iPhone’i kasutajale juurdepääsu Apple Mapsile, sõnumitele, telefonile ja Apple Musicule Siri® häälkäsklustega või Uconnect™-i puuteekraanilt.

ANDROID AUTO™

ANDROID AUTO™ tagab sulle lihtsa ja ohutu juurdepääsu Google Mapsile ja Google Play Musicule Uconnect™-i puuteekraanilt või roolirattal paiknevate juhtseadistega. Nii pole sul ainult lihtne teed leida, vaid kõnetuvastus aitab sul seda teha ka täielikult teele keskendunuks jäädes.

DIGITAALNE 7-TOLLINE NÄIDIKULAUD

Võta igast reisist maksimum. Digitaalse 7” näidikuteala saad kohandada näitama oma isiklikke sätteid sulle meeldiva graafilise lahendusega. See värviline näidikuteblokk on täielikult integreeritud navigatsioonisüsteemiga (kui sõiduk on sellega varustatud), näitab sulle meediainfot, kuvab reaalajas ülekandeandmeid, maastikustatistikat ja palju muud.

PARKVIEW-TAGURDAMISKAAMERA

Ole alati teadlik oma ümbrusest Parkview-tagurdamiskaameraga, mis näitab Uconnecti puuteekraanil värvilist pilti sõiduki taha jäävast alast.

SULLE MEELELAHUTUSEKS

Suurepärased vaated väärivad suurepäraseid meloodiaid. Kuula oma lemmikmuusikat kvaliteetse heliga.

OHUTUS

ÜLE 60 OHUTUS- JA TURVAFUNKTSIOONI

Renegade’ile on saadaval palju ohutussüsteeme, nagu liiklusmärkide tuvastus, mis tuvastab kiirusepiiranguid ja vastavaid liiklusmärke, intelligentne kiirusevaliku abiline, mis piirab sõiduki kiirust liiklusmärkide tuvastuse funktsiooni soovituste põhjal, hoiatusfunktsiooniga täiustatud süsteem valitud sõidurajalt kõrvale kaldumise vältimiseks, mis hoiab sind valitud sõidurajal teekattemärgistust jälgides, pimeala seiresüsteem, adaptiivne kiirushoidik ja eesmise kokkupõrkeohu hoiatuse ja leevendamise süsteem ohutuse tagamiseks linnadevahelistel teedel. Lisaks neile aitavad tagumise parkimiskaamera dünaamiliste abijoontega kuva, tagumised ja eesmised parkimisandurid koos ParkSense’i tagumise parkimisabisüsteemiga sul parkimiskohta leida ja hõlpsalt kohale manööverdada.