JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

Kõik võimalused seiklusrikasteks reisideks

Tänapäevased tehnoloogiad pakuvad uusi võimalusi ja tõstavad autojuhtimise uuele tasemele. Süsteemidega Uconnect™ ja UCONNECT™ LIVE saab palju enamat – sõpradega suhelda, muusikat kuulata ja mitmesugust meelelahutust nautida. Nüüdsest saate ülitäpselt navigeerida ning automaatselt reguleerida enamikku häälega või puuteekraani kaudu juhitavaid funktsioone. Peale selle aitab tundmatutel teedel orienteeruda ülimalt täpne navigatsioonisüsteem Uconnect® Smartouch VP4.

Hea tuju kindlustaja

Tänu mitme kõlariga helisüsteemile ei ole teie sõidukogemus Jeep® Renegade՚iga enam kunagi samasugune kui varem. Autos saab oma telefoni või muu seadme USB- ja AUX-liidese kaudu mugavalt ühendada ning alati lemmikmuusikat kuulata. Armastatud muusika koos kvaliteetse heliga kindlustab ammendumatud reisimuljed.

Linna jaoks kohandatud

Linnas sõitmine muutub lihtsamaks, kui selleks on kohaselt ette valmistatud. Jeep® Renegade՚i paigaldatud tahavaatekaamera ParkView® garanteerib, et saate ekraanilt selge ülevaate, mis toimub auto taga. Lisaks aitab adaptiivne kiirushoidik säilitada ohutu pikivahe ees sõitva autoga. Sõiduraja jälgimissüsteem LaneSense jälgib pidevalt auto liikumistrajektoori, hoiatab ohtliku kõrvalekalde korral ja toob sõiduki ohutule rajale tagasi.

Piiramatud võimalused

Uus Jeep® Renegade loob piiramatud võimalused. Nautige uusi avastusi teel, mis muudavad teie arusaama auto võimsusest. See kompaktne maastur, mis on saadaval ka 9-käigulise automaatkäigukastiga ja nelikveokäiguga Jeep® Active Drive Low (ainult 4 veoratast), kiirendab lühema ajaga ja vahetab käike sujuvamalt.

Vajate abi? Rääkige meiega