Nõustun

JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE

JEEP® RENEGADE. JÕUDLUS SINU KONTROLLI ALL

Milline on sinu ettekujutust täiuslikust teekonnast? Jeep® Renegade’i ja Uconnect™ Live’i teenused muudavad sõidukogemuse millekski, mida kõigiga jagada. Muusika, meelelahutus, sotsiaalvõrgustikud, uudised, kaardid ja palju, palju muud. Avasta enda jaoks oma klassi esimene sõiduk, mis pakub võimalust mõõta oma jõudlust. Ole oma maailmaga ühenduses ja ära jäta oma kirge hooletusse.

OLE HÄÄLESTATUD OMA MAAILMALE: UCONNECT™ LIVE

Uconnect™ Radio Live’i 5 või 6,5tolline puuteekraan tagab autos mugavuse ja meelelahutuse. Bluetooth®-iga ühilduva nutitelefoniga saad muusikat, sõnumeid ja kõnesid käed-vabalt juhtida. Lisaks võimaldab Uconnect™ 6,5″ Radio Nav Live kasutada navigatsioonisüsteemi, millel on väljapaistev 3D-graafika ja GPS-põhised andurid, mis tagavad täpse positsioneerimise piirkondades, kus GPS-signaal ei pruugi levida. Jeep® Uconnect™ Live’i värskenduse Jeep® Skills abil saad hallata sõiduandmeid, -parameetreid ja -radu.

MEELEPÄRANE MEELELAHUTUS

Kuula oma lemmikmuusikat. Sihtkohta jõudmiseks vajalik tuuakse sinuni erinevatest allikatest ja täiekõlalise heliga.

PARIM HELIKVALITEET

Sinu sõidukogemus muutub tänu mitme kõlariga, sealhulgas bassikõlariga helisüsteemile alatiseks. Avasta enda jaoks Uconnect™-iga kaasnevad suurepäraste helisüsteemide üksikasjad.

JEEP® RENEGADE BEATSAUDIO SÜSTEEMI OMADUSED:

. Kaks kõrgsageduslikku kuppelkõlarit armatuurlaual
. Kaks kõrgsageduslikku kuppelkõlarit ustes. Neli 6x9tollist kesksageduslikku kõlarit esi- ja tagaustes
. Üks 165 mm 10 L bassikõlar tagaosas
. 8 kanaliga digitaalne DSP-võimendi

USB JA LISAPORT

Kuula oma lemmikmuusikat lihtsalt ühilduva meediaseadme ühendamisega. Tänu Bluetooth®-i voogedastusele ja lisapordile on Uconnect™-i abil oma seadmeid lihtne erineval moel hallata.

VOOGEDASTUS BLUETOOTH®-i KAUDU

Bluetooth®-i voogedastus võimaldab meediaseadmes muusikat juhtmevabalt esitada. Tänu sellele funktsioonile saad muusikat ilma juhtmeta voogedastada ükskõik millise ühilduva meediaseadme või Interneti raadiorakenduse kaudu.

HELISTA KUHU TAHAD MILLAL TAHES

Uconnect™ pakub veatuid kogemusi, mida sa eales oodata ei osanud. Navigatsiooni- ja meelelahutussüsteemide ning häälkäskluste abil saad alati kõnesid võtta, kui seda soovid. Muusika valjus väheneb automaatselt, et saaksid sissetulevat kõnet kuulata, ja tõuseb uuesti pärast kõne lõppu. Lõpetuseks – kiirteel on häälkäskluste abil lihtne tuttavatele helistada või teha kõne logis viimasele numbrile.

KOLMEMÕÕTMELISTE KAARTIDEGA NAVIGATSIOONISÜSTEEM

Uconnect™ on ühendanud jõud navigatsioonimaailma liidritega, et sa alati teaksid, kus sa oled, kaugel on sihtkoht ja kaua sinna jõudmiseks kulub. Kaardid juhivad sind läbi liikluse; anduritega GPS-süsteem ühendab ja pöörab neid. Hääljuhiste ja -käsklustega antakse sulle sammhaaval juhendeid.
Uus Uconnect™ 6,5” raadionavigatsioonisüsteemil on suur 6,5tolline puuteekraan, 3D graafika ning välised valitsid, mis võimaldavad ammendava ja tõhusa juurdepääsu kõigile funktsioonidele, muu hulgas helisüsteemi juhtimisseadistele. Bluetooth®-iga ühenduvus hõlmab häälkäsklusi ja voogedastatavat heli. Uconnect™i süsteemi toetavad USB-port, SD-kaardilugeja ja DAB-raadio.
Uconnect™ 5″” raadionavigatsioonisüsteem viib su elustiili teedele ja ühendab endas terviklahenduse: multimeedia, meelelahutus ja TomTom-navigatsioon. Puuteekraani ja vabakäefunktsionaalsus teeb süsteemi juhtimise kiireks ja automaatseks.

TEHNOLOOGIA PUUTEKAUGUSEL

Uus Jeep® Renegade pakub tipptasemel tehnoloogiat, mis võimaldab sul kõike lihtsalt ja intuitiivselt kontrollida.

PUUTEEKRAAN*

Juhi navigeerimist, meelelahutust, kliimaseadet ja telefoni ühest kohast. Vaata albumite pilte ja teavet esinejate kohta, tänavakaarte ja muid huvipakkuvaid kohtasid.

SEADISTA TÄIUSLIK TEEKOND: 7" TFT-EKRAAN

Antud segmendi suurim täisvärviline näidikuploki kuvar, mis on Limitedi ja Trailhawki standardvarustuses, võimaldab ekraani roolirattal olevate nuppude abil kohandada selliselt, et seal kuvatakse just nii palju või vähe teavet, kui sa tahad. Arusaadavate ikoonide ja juhistega kuvar pakub erinevaid kohandamisvõimalusi: alates kiiruse näidust kuni spetsiifilise teabeni sõiduki oleku kohta. Neljarattaveoga mudelil on võimalik kontrollida ka Selec-Terrain®-i režiimi.

PARKVIEW® TAGURDUSKAAMERA

ParkView® tagurduskaamera abil näed Uconnect™-i värvikuvarilt selgelt auto taga olevat ala.

JEEP® SKILLS

Uconnect™ Jeep® Live’il on uuendus, mis tõstab sõidukogemuse täiesti uuele tasemele: Jeep® Skills. Tänu reaalajas edastatavale tagasisidele sõiduparameetrite kohta ja sõidujärgsele analüüsile saad mõõta oma reisi pikkust. Võta väljakutse vastu ja pane end proovile, uurides Jeep® radasid ja saavutades eesmärke. Jaga oma radasid ja saavutusi Internetis kogu Jeep®-i kogukonnaga.