UUS SEITSMETOLLINE TFT-EKRAAN

Siit saate jälgida kõiki sõiduparameetreid, sealhulgas aku seisundit, olemasolevat võimsust ja laetuse taset. Uuelt seitsmetolliselt TFT-ekraanilt leiate kõik vajalikud funktsioonid, et saaksite 4xe-Plug-In Hybridi tehnoloogiat optimaalselt ära kasutada. Te saate seadistada kasutajaliidese enda vajaduste järgi ja juhtida kõiki parameetreid roolil asuvate juhtelementide abil.

„APPLE CARPLAY“

Teel olles saate helistada ja oma lemmikmuusikat kuulata. Selleks ühendage lihtsalt oma iPhone 8,4-tollise Uconnecti™ süsteemiga. Apple CarPlay kaudu pääsete ligi Apple Mapsile, iMessage’ile, telefonile ja Apple Music’ule (Siri häälabi kasutades*).

* Selleks on vajalik ühilduvus. Ühilduvate seadmete loendi leiate aadressilt https://www.mopar.com/en-us/technology/bluetooth-pairing.html?locale=de-DE. CarPlay, iPhone ja Siri on Apple Inc.-i registreeritud kaubamärgid. Android, Androidi Auto, Google Play ja muud kaubamärgid on Google Inc.-i registreeritud kaubamärgid.

„ANDROID AUTO™“

Android Auto™ võimaldab Uconnecti™ puuteekraani või roolil asuvate nuppude abil hõlpsalt ja turvaliselt kasutada hääljuhtimist, Google’i maakaarte ja Google Play muusikat*. Tänu kõnetuvastusfunktsioonile saate kogu tähelepanu rahulikult teele suunata.

* Selleks on vajalik ühilduvus. Ühilduvate seadmete loendi leiate aadressilt https://www.mopar.com/en-us/technology/bluetooth-pairing.html?locale=de-DE. CarPlay, iPhone ja Siri on Apple Inc.-i registreeritud kaubamärgid. Android, Androidi Auto, Google Play ja muud kaubamärgid on Google Inc.-i registreeritud kaubamärgid.

AKTIIVNE KAITSE

Uus Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid pakub kõrget turvalisustaset ilma ühegi kompromissita. Uuenduslikud turva- ja kaitsesüsteemid võimaldavad täielikult sõidumõnule keskenduda.

TURVALISES EMBUSES

Alustage oma teekonda rahuliku südamega – uus Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid pakub rohkem kui 70 turvatehnoloogiat. Auto sees kaitsevad reisijaid nii ees kui ka taga külgmised turvapadjad, juhi põlvede turvapadi, esiistmetesse integreeritud külgmised turvapadjad ja uuenduslikud mitmeastmelised eesmised turvapadjad.

DÜNAAMILISTE SUUNISTEGA TAHAVAATEKAAMERA PARKVIEW®

Tahavaatekaamera ParkView® annab tagurdamisel hea ülevaate ja võib juhile abiks olla, soovitades dünaamiliste suuniste näol ja heliliste hoiatussignaalidega auto liikumissuunda.

PIMENURGA ABI

Pimenurga abi tuvastab radariga, millal teine sõiduk tagant läheneb. Kui sõiduk siseneb radari jälgimisalasse, saab autojuht selle kohta kohe teate – tahavaatepeeglil süttib vastav sümbol.

SÕIDURAJA JÄLGIMISABI

See standardne turvasüsteem jälgib auto asendit sõidurajal. Kui auto kaldub kogemata sõidurajalt kõrvale, annab süsteem hoiatusega märku ja ühtlasi korrigeerib auto asendit nii, et see naaseks sõidurajale.

TÄHELEPANUABI

See on erandina ainult hübriidautodel Jeep® 4xe Plug-In Hybrid. Süsteem mõõdab autojuhi väsimustaset. Väsimustunnuste tuvastamise korral kuvatakse spetsiaalne teatetekst, mis soovitab autojuhil pausi teha. Peale selle jääb näidikulaual põlema vastav sümbol isegi teate kustutamise järel TFT-ekraanilt. See sümbol kustub alles siis, kui autojuht peatub, seiskab sõiduki ja puhkab.

LIHTNE PARKIDA

Uue Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybridi turva- ja abisüsteemidega muutub auto parkimine lihtsamaks.

PARKIMISABI PARKSENSE™

Nüüdsest ei ole enam isegi kitsad parkimiskohad probleem. Auto tagaossa integreeritud nelja sensoriga parkimissüsteem ParkSense™ annab juhile helisignaaliga märku, kui auto läheneb teistele sõidukitele või esemetele. Koos paketiga Park Pack saab täiendavalt soetada ka eesmised parkimisandurid.

LIIKUVATE OBJEKTIDE TUVASTUS

See süsteem abistab autojuhti olukordades, kus tahavaade on piiratud, nt parkimiskohalt ära sõites. See lülitub sisse automaatselt koos tagurpidikäiguga ning hoiatab autojuhti helisignaalide ja sümbolitega välispeeglitel, et vältida võimalikku kokkupõrget lähenevate sõidukite või inimestega. Süsteem ühildub suurepäraselt auto peamise parkimisabisüsteemiga, mis aitab olenevalt parkimiskohast valida vajalikud manöövrid.

Vajate abi? Rääkige meiega