JEEP COMPASSI KERGHÜBRIID EFEKTIIVNE LINNAMAASTUR SINU PERELE

JEEP COMPASSI KERGHÜBRIID EFEKTIIVNE LINNAMAASTUR SINU PERELE

Uusim hübriid

Uus Jeep® Compass e-Hybrid pakub sõidumugavust ja uuendusliku tehnoloogilise ökosüsteemiga hübriidauto sõidukogemust.

e-Creeping Sõiduk suudab aeglaselt liikuda täiselektrilises režiimis* ilma CO2 heiteta ja parimate automaatkastide sujuvusega. Selle režiimi aktiveerimiseks on vaja vaid piduripedaal vabastada. * Talitlus oleneb akulaengu tasemest.

e-Launch Täiustatud e-Hybridi tehnoloogia tagab sujuvad uuesti käivitamised täiselektrilises režiimis ja täielikus vaikuses. Naudi täiustatud hübriidkogemust. *Talitlus oleneb akulaengu tasemest.

e-ummikusõit Elektrimootoriga autonoomne e-ummikusõidu tehnoloogia* tagab ülima sujuvuse isegi tihedas ummikus.* Talitlus oleneb akulaengu tasemest.

e-parkimineUus e-parkimise tehnoloogia võimaldab aeglaselt manööverdada ainult elektri jõul. Esimese käiguga sõidul ja tagurdamisel aktiveerub e-Laaunch režiim vaikse ja heitevaba manööverdamise tagamiseks.

10,1” ekraaniga Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteem*

Uus Jeep® Compass e-Hybrid kasutab Jeep®-i parimat Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemi. Sellel on ultrakõrglahutusega 10,1” ekraan*, kindlustades sulle välkkiire juurdepääsu käskude andmiseks intuitiivsema kasutajaliidese ja kiire puuteliidese kaudu. Saad kohandada interaktiivset kerimisriba ning äppe ja vidinaid lohistades neid ekraanil. Longitude’ile on sisu saadaval tellimisel, teistel versioonidel kuulub see juba standardvarustusse.

AUTOMAATSED VÄRSKENDUSED ÜLE ÕHU

Info ja meelelahutuse süsteemi värskendamine on ülilihtne tänu 4G ühenduvusele ja üle õhu värskendamise suutlikkusele. Saad nii kaarte ja muud sisu ise värskendada ilma abi saamiseks kohaliku edasimüüja poole pöördumata.

UUS 10,25” DIGITAALNE NÄIDIKUPLOKK

Uus täiskõrglahutusega 10,25” digitaalne näidikuplokk hoiab sind kogu aeg kursis sõiduki seisundi, suutlikkuse ja teekonna andmetega. Sellel on 244×91 mm suuruse aktiivse alaga värviline ekraan. Uusima tehnoloogiaga digitaalne näidikuplokk pole üksnes suur samm edasi Jeep®-i interjööristiilis, vaid see on võimas ka sisu poolest, kuna laseb sul sisu ise konfigureerida ja korrastada 12 erineva konfigratsiooni seast endale sobivat valides.

Täiesti uuel tasemel ühenduvus

Saad uue Jeep® Compass e-Hybridiga reisides püsida katkematus ühenduses. Info ja meelelahutuse süsteemi integreeritud Apple CarPlay™ ja Android Auto™ tagavad sulle turvalise ühenduse ka sõiduki juhtimise ajal.

Apple CarPlay™

Halda oma kokkusaamisi, kõnesid ja hobisid sõiduohutust ohverdamata. Ühenda oma iPhone meie Uconnect™-i süsteemiga. Sellesse integreeritud Apple CarPlay™ tagab sulle Siri häälkäskudega juurdepääsu Apple Mapsile, sõnumivahetuse teenustele, telefoni juhtseadistele ja Apple Musicule.

Android Auto™

Android Auto™ tagab sulle lihtsa juurdepääsu häälkäsklustele, Google Mapsile ja Google Play Musicule meie Uconnect™-i süsteemi puuteekraanilt. Kõnetuvastuse süsteem võimaldab sul samal ajal oma sõidukit täieliku meelerahuga juhtida ja reisi nautida.

Jeep®-i ohutusstandardid

Jeep® Compass e-Hybridil on palju aktiivseid ja passiivseid ohutussüsteeme ja palju uut tehnoloogiat sinu sõidukogemuse toetamiseks.

Adaptiivne kiirushoidik*

Uuel Jeep® Compass e-Hybridil kuulub adaptiivne kiirushoidik standardvarustusse. See elektrooniline süsteem hoiab sõidukil valitud reisikiirust ja ohutut pikivahet eessõitjaga. Pidurdamisel või aeglustamisel kohandab süsteem kiirust automaatselt pikivahe säilitamiseks.

Sõidurajal püsimise abi

Sõidurajal püsimise funktsionaalsus hoiab sõidukit valitud sõiduraja keskel. Kui sinu auto läheneb sõiduraja servale, siis korrigeerib see süsteem automaatselt roolimist, et juhtida sõiduk tagasi raja keskele.

Teise taseme autonoomne juhtimine

Jeep®-i käsitus mobiilsuse tulevikust kannab maanteesõidu abisüsteemi nime (ingl k Highway Assist System ehk HAS). See uus teise taseme autonoomse juhtimise süsteem on Jeep®-il esmakordselt kasutusel. Süsteem rakendab omavahel kombineeritult adaptiivset kiirushoidikut* ja sõidurajal püsimise funktsionaalsust maanteel sõites eessõitjaga ohutu pikivahe ja püsikiiruse hoidmiseks ning sõiduki valitud sõiduraja keskel hoidmiseks. Jeep® Compass on meie mudelivaliku esimene teise taseme autonoomse juhtimise suutlikkusega sõiduk.

Teele keskendunud

Uuel Jeep® Compass e-Hybridil kuulub standardvarustusse arvukalt ohutussüsteeme ja uut tehnoloogiat sinu sõidukogemuse toetamiseks ja kõigi sõitjate turvalisuse ja heaolu tagamiseks.

Liiklusmärkide tuvastamine (ingl k Traffic Sign Recognition ehk TSR)

Esikaamera tuvastab liiklusmärke ja näitab kiirusepiiranguid otse digitaalsel näidikulaual.

LIIKLUSMÄRGIINFO

Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemi navigatsiooniseadmesse on integreeritud liiklusmärgiinfo tehnoloogia tuvastamaks TomTom™-i kaartidele kantud liiklusmärke ja kohandamaks sõiduki kiirust kehtivatele piirkiirustele vastavalt.

INTELLIGENTNE KIIRUSEVALIKU ABI

Intelligentne kiirusevaliku abisüsteem on disainitud täiendama perfektselt liiklusmärkide tuvastamise ja liiklusmärgiinfo süsteeme: see kohandab kehtivatest kiirusepiirangutest olenevalt automaatselt kiirushoidikuga valitud reisikiirust.

Juhi väsimuse tuvastamine

See süsteem on disainitud tuvastama juhi väsimust ja soovitama ideaalset aega sõiduki juhtimisest puhkamiseks. Esipaneelil on andur, mis skaneerib iga seitsme minuti järel juhi silma võrkkesta tema erksuse hindamiseks ja hoiatab juhti helisignaaliga ja näidikulaual põlema süttiva kohvitassiikooniga, kui tuvastab juhi väsimuse ja seega puhkepausi tegemise vajaduse.

Autonoomne pidurdamine jalakäija tuvastamisel

Uus Jeep® Compass e-Hybrid suudab hoida ära sõidukitele, takistustele ja jalakäijatele otsa sõitmist või leevendada otsasõidu tagajärgi. Kui juht ei reageeri ise piisavalt kiiresti, siis tuvastab sõiduki esiradar liikumistrajektooril takistusi ja aktiveerib autonoomselt pidurisüsteemi kokkupõrke vältimiseks või selle võimalike tagajärgede vähendamiseks.

360° kaamera*

See juhiabisüsteem tuleb sulle appi parkimiseks manööverdamisel. 360° kaamera näitab info ja meelelahutuse süsteemi ekraanil ülaltvaadet sõiduki vahetule ümbrusele, et sul oleks lihtsam kontrollida parkimiskohale ja sellelt ära sõitu.