UUS SEITSMETOLLINE TFT-EKRAAN

Siit saate jälgida kõiki sõiduparameetreid, sealhulgas aku seisundit, olemasolevat võimsust ja laetuse taset. Uuelt seitsmetolliselt TFT-ekraanilt leiate kõik vajalikud funktsioonid, et saaksite 4xe-Plug-In Hybridi tehnoloogiat optimaalselt ära kasutada. Te saate seadistada kasutajaliidese enda vajaduste järgi ja juhtida kõiki parameetreid roolil asuvate juhtelementide abil.

UCONNECT™ TEENUSED

Nautige täiustatud lahenduste uut valikut, mis võimaldab teil sõidu ajal alati ühendununa püsida, ja olge nutitelefonidele ja nutikelladele mõeldud My Uconnect™-i mobiiliäpi abil oma autoga ühenduses koguni siis, kui viibite autost eemal. Uconnect™-i teenused tagavad teile suurema turvalisuse, annavad ajakohast infot teie Jeepi oleku kohta, kindlustavad nutikama navigeerimiskogemuse, võimaldavad teha kaugtoiminguid (lukustamine, lukust avamine ja tuled), tagavad teile alati aktiivse andmeühenduse ja elektrifunktsioonide kaugjuhtimise koos laadimispunkti otsimise funktsionaalsusega teie Jeep Compass 4xe-le.

„APPLE CARPLAY“

Teel olles saate helistada ja oma lemmikmuusikat kuulata. Selleks ühendage lihtsalt oma iPhone 8,4-tollise Uconnecti™ süsteemiga. Apple CarPlay kaudu pääsete ligi Apple Mapsile, iMessage’ile, telefonile ja Apple Music’ule (Siri häälabi kasutades*).

* Selleks on vajalik ühilduvus. Ühilduvate seadmete loendi leiate aadressilt https://www.mopar.com/en-us/technology/bluetooth-pairing.html?locale=de-DE. CarPlay, iPhone ja Siri on Apple Inc.-i registreeritud kaubamärgid. Android, Androidi Auto, Google Play ja muud kaubamärgid on Google Inc.-i registreeritud kaubamärgid.

„ANDROID AUTO™“

Android Auto™ võimaldab Uconnecti™ puuteekraani või roolil asuvate nuppude abil hõlpsalt ja turvaliselt kasutada hääljuhtimist, Google’i maakaarte ja Google Play muusikat*. Tänu kõnetuvastusfunktsioonile saate kogu tähelepanu rahulikult teele suunata.

* Selleks on vajalik ühilduvus. Ühilduvate seadmete loendi leiate aadressilt https://www.mopar.com/en-us/technology/bluetooth-pairing.html?locale=de-DE. CarPlay, iPhone ja Siri on Apple Inc.-i registreeritud kaubamärgid. Android, Androidi Auto, Google Play ja muud kaubamärgid on Google Inc.-i registreeritud kaubamärgid.

"MY REMOTE"

Kaugtoimingud: saate oma Jeep®-iga suhelda koguni siis, kui pole selle lähedal. Lukustage uksi, avage uksi lukustusest ja aktiveerige tulesid oma nutitelefonilt või nutikellalt.

Sõidukileidja: auto leidmine täis kiilutud parklas pole enam probleem. Vaadake oma sõiduki asukohta nutitelefonilt, nutikellalt või veebiportaalist. Näete enda ja oma auto vahelist kaugust ja saate koguni juhised selleni jõudmiseks.

E-Control teie Jeep Compass 4xe-le: kontrollige My Uconnect™-i mobiiliäpiga aku olekut ja planeerige selle laadimine. Jeep Compass 4xe laadimise ajal saab äpist jälgida ka aku täitumist.

"MY CAR"

Sõidukiinfo: kontrollige oma auto olekut vaid ühe pilguga. See pakett hoiab teid reaalajas info abil kursis oma sõiduki seisukorraga. See näitab kütusetaset, rehvirõhku, läbisõidumõõdiku näitu, õli eluiga ja teie Jeep Renegade 4xe akulaengu taset. My Uconnect™-i mobiiliäppi või My Uconnect™-i veebiportaali logides näete alati süüte viimase välja lülitamise korra järel värskendatud sõidukiinfo andmeid. Saate nii oma sõiduki seisukorda reaalajas kontrollida maksimaalse sõiduohutuse kindlustamiseks.

My Car sisaldab ka järgmisi funktsioone: Vehicle Health Alert ehk sõiduki tervisehoiatus* ja In-Vehicle Notifications ehk sõidukisisesed teavitused*.

"MY NAVIGATION"

Send & GO: täiustatud navigeerimiskogemus, mis võimaldab teil sihtkohta mobiiltelefonil otsida ja saata selle siis sõiduki navigeerimissüsteemile My Uconnect™-i mobiiliäpi kaudu Send & GO funktsiooniga. Soovitud sihtkohta jõudmine pole olnud kunagi lihtsam tänu auto ja nutitelefoni vahelisele katkematule ühendusele.

My Navigation sisaldab ka järgmisi funktsioone: POI Search ehk huvipakkuvate kohtade otsing ja Live Weather/Live Traffic/Live Speedcams ehk otseedastusega ilmaandmed/liiklusinfo/kiiruskaamerate info nutikamaks navigeerimiseks.

"MY WI-FI"

Wi-Fi kuumkoht: ühendage oma auto Wi-Fi kuumkohaga korraga kuni 8 seadet ja lubage sõitjatel autosõidu nautimise ajal internetis surfata. Ubigi astus Jeepiga partnerlussuhtesse, et pakkuda teile autos parimat ühenduvuskogemust. Kõik selleks, et lahutada kogu pere meelt!

Teie Wi-Fi kuumkoha teenus sisaldab 1 GB TASUTA andmemahtu (kehtib 3 kuud)!

Peate teenuse esmakordsel kasutamisel läbima registreerimisprotsessi oma auto Wi-Fi kuumkohta kasutades. Tehke “Ubigi for Jeep” veebisaidil kirjeldatud toimingud oma algse tasuta 1 GB andmemahu ära kasutamiseks.

AKTIIVNE KAITSE

Uus Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid pakub kõrget turvalisustaset ilma ühegi kompromissita. Uuenduslikud turva- ja kaitsesüsteemid võimaldavad täielikult sõidumõnule keskenduda.

TURVALISES EMBUSES

Alustage oma teekonda rahuliku südamega – uus Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid pakub rohkem kui 70 turvatehnoloogiat. Auto sees kaitsevad reisijaid nii ees kui ka taga külgmised turvapadjad, juhi põlvede turvapadi, esiistmetesse integreeritud külgmised turvapadjad ja uuenduslikud mitmeastmelised eesmised turvapadjad.

DÜNAAMILISTE SUUNISTEGA TAHAVAATEKAAMERA PARKVIEW®

Tahavaatekaamera ParkView® annab tagurdamisel hea ülevaate ja võib juhile abiks olla, soovitades dünaamiliste suuniste näol ja heliliste hoiatussignaalidega auto liikumissuunda.

PIMENURGA ABI

Pimenurga abi tuvastab radariga, millal teine sõiduk tagant läheneb. Kui sõiduk siseneb radari jälgimisalasse, saab autojuht selle kohta kohe teate – tahavaatepeeglil süttib vastav sümbol.

SÕIDURAJA JÄLGIMISABI

See standardne turvasüsteem jälgib auto asendit sõidurajal. Kui auto kaldub kogemata sõidurajalt kõrvale, annab süsteem hoiatusega märku ja ühtlasi korrigeerib auto asendit nii, et see naaseks sõidurajale.

TÄHELEPANUABI

See on erandina ainult hübriidautodel Jeep® 4xe Plug-In Hybrid. Süsteem mõõdab autojuhi väsimustaset. Väsimustunnuste tuvastamise korral kuvatakse spetsiaalne teatetekst, mis soovitab autojuhil pausi teha. Peale selle jääb näidikulaual põlema vastav sümbol isegi teate kustutamise järel TFT-ekraanilt. See sümbol kustub alles siis, kui autojuht peatub, seiskab sõiduki ja puhkab.

LIHTNE PARKIDA

Uue Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybridi turva- ja abisüsteemidega muutub auto parkimine lihtsamaks.

PARKIMISABI PARKSENSE™

Nüüdsest ei ole enam isegi kitsad parkimiskohad probleem. Auto tagaossa integreeritud nelja sensoriga parkimissüsteem ParkSense™ annab juhile helisignaaliga märku, kui auto läheneb teistele sõidukitele või esemetele. Koos paketiga Park Pack saab täiendavalt soetada ka eesmised parkimisandurid.

LIIKUVATE OBJEKTIDE TUVASTUS

See süsteem abistab autojuhti olukordades, kus tahavaade on piiratud, nt parkimiskohalt ära sõites. See lülitub sisse automaatselt koos tagurpidikäiguga ning hoiatab autojuhti helisignaalide ja sümbolitega välispeeglitel, et vältida võimalikku kokkupõrget lähenevate sõidukite või inimestega. Süsteem ühildub suurepäraselt auto peamise parkimisabisüsteemiga, mis aitab olenevalt parkimiskohast valida vajalikud manöövrid.

Vajate abi? Rääkige meiega