UUED JEEP® COMPASS HÜBRIIDID

UUED JEEP® COMPASS HÜBRIIDID

UUED DETAILID

Veel stiilsem, veel otsustavam, veel enam Jeep®. Uuel Compass 4xe pistikhübriidil on jõuliste joontega esiosa, mis rõhutab veelgi selle maasturi tugevust. Selle ikooniline seitsme sambaga radiaatorivõre seab moodsamad jooned uhkelt esiplaanile. Silma paistavad ka uue disainiga esituled ja esistange.

4XE EMBLEEMID

Jeep® Compass 4xe pistikhübriid rõhutab oma eristuvat disaini stiilsete detailidega, nagu uus kroomitud 4xe embleem tagaluugil. Uhiuut Compassi embleemi ümbritseb sinine kontuur 4xe valiku tunnusmärk.

AUTOMAATNE TAGALUUK

Käed-vabad elektrilise tagaluugi* tehnoloogia muudab uue Jeep® Compass 4xe pistikhübriidi tagaluugi avamise ja sulgemise võimalikuks ilma käsi kasutamata. Tagumise kaitseraua all olevad andurid aktiveeruvad lihtsa jalaliigutuse peale.

* Ei sobi kokku haakeseadmega

UUS UCONNECT™-I INFO JA MEELELAHUTUSE SÜSTEEM

Esmakordselt Jeep®-is märkame uut intelligentset Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemi oma 10,1” ekraaniga, mis on 30% suurem eelmise põlvkonna Uconnect™-ist. Selle uus süsteem tagab varasemast kuni viis korda kiirema navigeerimise, võimaldab liidest kohandada, lemmikäppe kasutada ja luua kuni 6 erinevat kasutajaprofiili.

SUUREM NÄIDIKULAUD

Compass 4xe pistikhübriid on esimene Jeep®-i maastur, millel on uued digitaalsed näidikud . See 10,25″ täiskõrglahutusega eraldusvõimega digitaalne paneel on märkimisväärne oma 244 mm x 91 mm mõõtudega.

AUTENTNE JEEP®-I STIIL

Jeep® Compass 4xe pistikhübriidi pardal paistavad silma esipaneel oma teravate joonte ja esmaklassiliste materjalidega ja stiilsed istmed oma jäljendamatult unikaalsete detailidega, nagu hallid õmblused S-mudelil, mis rõhutavad veelgi selle kompaktse maasturi karakterit ja elegantsust.

SUUREMAD PANIPAIGAD

Uue Jeep® Compass 4xe pistikhübriidi pardal on nüüd veel rohkem ruumi tänu uutele panipaikadele käigukangi taga, kesktunnelis ja käetoe all. Hoiuruumi on nüüd enam kui kaks korda rohkem: eelmisel mudelil oli panipaikade maht 2,8 l, nüüd on nende kogumaht 7,2 l. Ideaalne hoolitsemaks, et sul on alati kõik vajalik käepärast.