JEEP COMPASSI KERGHÜBRIID EFEKTIIVNE LINNAMAASTUR SINU PERELE

JEEP COMPASSI KERGHÜBRIID EFEKTIIVNE LINNAMAASTUR SINU PERELE

JEEP®-I KAUBAMÄRGI ELEGANTSUS

Uus Jeep® Compass e-Hybrid toetub ikka samale stiilile ja isikupärale, mis on muutnud meie kaubamärgi ikooniliseks. Nüüd on lisandunud uue disainiga esiosa ja esituled ning pakume ka uue disainiga valuvelgi.

VÄLIMUS

UUS STIILNE DISAIN

Uue Jeep® Compassi elegantseid ja julgeid jooni rõhutavad uue disainiga radiaatorivõre ning esi- ja tagatuled.

UUE DISAINIGA RADIAATORIVÕRE

Ikooniline seitsme piluga radiaatorivõre – Jeep®-i ajatu kaubamärk – uhkustab nüüd uue disaini ja värvivalikuga. Selle elegantseid jooni rõhutavad mustad detailid legendaarse disaini isikupära võimendamiseks.

Käed-vabad elektriline tagaluuk

Nagu pealkirjastki näha, võimaldab uus käed-vabad elektriline tagaluuk* seda kõige lihtsamal viisil avada ja sulgeda. Pead vaid jalga viipama tagumise kaitseraua all, et aktiveerida andurid, mis seejärel tagaluugi automaatselt avavad. Standard varustusest leiab veel võtmeta sisenemise ja käivitamise süsteemi, mis teeb järjest mitu toimingut ehk avab või lukustab uksed ja käivitab või seiskab mootori ilma, et sul oleks vaja võtmeid taskust välja võtta.
* Seda ei saa kasutada koos haakeseadmega.

INTERJÖÖR

ELEGANTNE JA FUNKTSIONAALNE DISAIN

Uue Jeep® Compass e-Hybridi interjööridisain on perfektne ruumikuse, mugavuse, stiili ja tehnoloogia kombinatsioon.

RUUMIKUS ISELOOMULIKU TUNNUSENA

Inimesed, lemmikloomad, isiklikud asjad, pagas: igaüks ja iga ese leiab oma koha uues Jeep® Compass e-Hybridis. Uued panipaigad ja pakiruumi erinevad konfiguratsioonid võimaldavad kohandada sõiduki sisemuse sobivaks ükskõik millist tüüpi reisile.

UUED HOIUKOHAD KÄEULATUSES

Võta kõik, mida vajad, kaasa koguni kõige pikematele reisidele. Uues Jeep® Compass e-Hybridis on suur valik uusi panipaiku. Leiad ruumika, hea paigutuse ja disainiga hoiukoha nii käigukangi tagant, keskkonsoolilt kui käetoelt. Nende kasulik maht on üle 7 liitri, et kõik vajalik oleks alati mugavalt käeulatuses.

RUUMIKAS JA KOHANDATAV

Kohanda pakiruum oma vajadustele vastavaks, et võtta endaga kaasa kõik vajalik. Uuel Jeep® Compass e-Hybridil on 60/40/60 kokkuklapitavad tagaistmed, mis muudavad pakiruumi veelgi mitmekülgsemaks, suurendades selle mahutavust, et see vastaks ka sinu erivajadustele.