UUE PÕLVKONNA VÕIMSUS

Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid ühendab optimeeritud jõudluse ja väiksema keskkonnamõju. Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid on teie võrratu saatja uude ajastusse.

TEADLIK MOBIILSUS

Tänu kahe mootori kooslusele suudab uus Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid CO2-heidet vähendada kuni alla 50 g/km. Ka elektrirežiimil saate nautida vaikset ja vähesaastavat sõitu.

ÕIGE SÕIT

Hübriidsüsteemi Plug-In abil saate nautida väikest kütusekulu – täis-elektrirežiimil saab ainuüksi elektri jõul sõita kuni 50 km ja nii läbida suure osa igapäevastest sõitudest.

SEIKLUSTEKS VALMIS

Kuni 177 kW (240 HP) (47,7 g/km; 2,1 l / 100 km)** kombineeritud võimsuse ja muljetavaldava kiirendusega kogete uuel võimsustasemel seiklusi. Tunnetage juhitavust ja suuremat sõidumõnu igal teekonnal.

SÕIDUMUGAVUS

Tänu elektri- ja sisepõlemismootori automaatjuhtimisele ning uuele kuuekäigulisele automaatkastile saate nautida võrratut sõidudünaamikat. Et käiguvahetus toimub mugavamalt, sujuvamalt, vaiksemalt ja kiiremini, avaldub Compass Plug-In Hybridi võimsus pingutuseta. Pöördemomendi väsimatu jaotus tagab parema reaktsiooni ja särtsakama kiirenduse, mis muudab sõitmise mõnusamaks nii linnas kui ka pikal teekonnal.

TUNNETAGE ENERGIAT

Uue Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybridiga saate valida kolme eri sõidurežiimi vahel: hübriidiga kasutate mõlema mootori võimsust, elektrirežiim kasutab ainult elektrimootorit ja võimaldab vaiksemat liikumist, tekitades vähe saastet, ning režiimil e-Save sõites säästate ja laete oma hübriidmaasturi akut. Uue sportrežiimi kasutuselevõtuga süsteemis Selec-Terrain® on kokku põimitud mõlema mootori maksimaalne võimsus, et optimeerida sõidumugavust ja jõudlust.

Vajate abi? Rääkige meiega