UUED JEEP® COMPASS HÜBRIIDID

UUED JEEP® COMPASS HÜBRIIDID

TASA! COMPASS ON KOHALE JÕUDNUD!

Uuel Jeep® Compass 4xe pistikhübriidil on veel suurem võimsus: 190- või 240-hobujõuline kombineeritud võimsus, 0100 km/h kiirendus vaid 7,3 sekundiga ning 130 km/h maksimaalne kiirus elektrilises režiimis ja 200 km/h hübriidrežiimis. Ainult elektrimootorit kasutades saab täiesti täis laetud akuga läbida kuni 50 km nullheitega ja täielikus vaikuses.
* Lühim aeg 240-hobujõulisel Jeep® Compass 4xe pistikhübriidil

SISEPÕLEMISMOOTOR

180-hobujõuline 1,3-liitrine 4-silindriline turboülelaaduriga bensiinimootor paistab eelmise põlvkonnaga võrreldes silma oma märkimisväärselt parema 4×4 suutlikkuse, väiksema müra ja suurema kütusesäästuga.

ELEKTRIMOOTOR

Täiselektrilises režiimis tagavad mobiilsuse ainult elektrimootor ja 11,4 kWh aku. 60-hobujõuline elektrimootor tagab sulle täiesti uue sõidukogemuse. CO2 heite täielik puudumine, kuni 50 km sõiduulatus ja uus vaikne mobiilsus.

SELEC-TERRAIN®

Parim viis mis tahes maastiku ette võtmiseks. Uuel Jeep® Compass 4xe pistikhübriidil on Selec-Terrain®-i veojõu juhtimise süsteem, mis võimaldab sul valida sobiva nelja dünaamilise sõidurežiimi seast, milleks on automaatrežiim, lumerežiim, liiva- ja mudarežiim ja spordirežiim. Trailhawk®-i pakett, mis on saadaval ainult 4xe pistikhübriidile, lisab ka viienda režiimi kõige äärmuslikumale maastikule ideaalselt sobiva kaljuse maastiku režiimi.