Nõustun

Uus Jeep® Cherokee

06 March 2018

Uus disain, ühendus-, ohutus- ja tehnoloogiasüsteemid – need on sambad, millel Jeep® Cherokee ümberkujundamine põhineb. Euroopa esmaesitlusel paistab kõige võimekama keskmise suurusega linnamaasturi uusim versioon silma uue autentse ja tippklassi disainiga, mis on truu Jeepi DNA-le, ning kasutajasõbralike tehnoloogiatega, mis tagavad täiendava mugavuse, ühendamisvõimalused ja kaitse kõikidele sõitjatele.

Uuel Jeep Cherokeel on mugavam ja funktsionaalsem salong ning erakordsed sõidu- ja käsitsemisomadused – sõltumatu esi- ja tagavedrustus ning maastikusõidu võimekus kolme nelikveo süsteemi valiku abil.

• Uus kvaliteetse disaini ja täiustatud tehnoloogiliste omadustega kõige parema jõudlusega keskmise suurusega linnamaasturi SUV edasiarendus.
• Uus väliskujundus jääb truuks autentsele Jeep® DNA-le ning uuendatud sisekujunduses on kasutatud uusi materjale, lisatud mugavaid panipaiku ning suurendatud tagumise pakiruumi mahutavust.
• Valikuvõimalus kolme nelikveo süsteemi ja tagasilla lahtiühendamise tehnoloogia vahel.
• Uus 7.0-tollise või 8.4-tollise kõrglahutusvõimega puutetundliku ekraaniga ning Apple’i CarPlay ja Android Auto tehnoloogiaga neljanda põlvkonna UconnectTM süsteem.
• Mitmesugused ohutus- ja turvasüsteemid, mille hulka kuuluvad täiustatud aktiivne tagant otsasõidu hoiatussüsteem koos jalakäija otsasõidu hoiatussüsteemiga, täiustatud kohanduv   püsikiiruse hoidik, täiustatud sõidurealt kõrvalekaldumise hoiatus, pimenurga jälgimissüsteem ja tagumise põikisuunalise liikluse hoiatussüsteem, ParkView tagurdamiskaamera, aktiivne kiirusepiirik, täiustatud pidurdusabisüsteem ja kaheksa standardvarustusse kuuluvat turvapatja.
• Euroopas saadaval Sport, Longitude, Limited ja Overland varustusklassides alates 2018. aasta teisest poolest. Pidurdumatu Trailhawk mudel hakkab Cherokee sarja täiendama alates järgmisest aastast.