Nõustun

Täiesti uus Jeep® Wrangler

22 March 2018

Ikoonilise Jeep® Wrangleri uus põlvkond on vaieldamatu maastikutšempioni ja ainulaadse sõidukina igapäevasteks linnasõitudeks äärmiselt mugav ja suurepärase sõidudünaamikaga. Täiesti uus Jeep Wrangler on üks seda tüüpi sõidukitest, mis on valmis kirjutama värsket, pretsedenditut peatükki Jeepi brändi legendaarsest ajaloost, mis algas 1941. aastal.

Selge eesmärk on olnud ikoonilise Jeep Wrangleri täielik uuendamine, jäädes samas legendaarse maastikuvõimekuse, autentse Jeepi stiili ja täiustatud tehnoloogiliste omadustega truuks iseendale.

Tulemus on kõigi aegade kõige võimekam Wrangler, millel on rohkelt võrratuid tehnilisi omadusi, mis varustusastmest olenevalt sisaldavad kahte täiustatud neljarattavedu, aktiivset, tellitava täistööajaga süsteemi − Command-Trac ja Rock Trac, täiustatud Tru-Lock elektrilisi esi- ja tagasilla lukusteid, Trac-Lok piiratud libisemisega diferentsiaali ning elektrooniliselt lahtiühendatavat esistabilisaatorit.

Täiesti uus Jeep Wrangler saab kergesti hakkama nii kõige karmimatel maastikel kui ka eksklusiivsematel linnatänavatel ning disain on kaasaegsem, kuid jääb algsele truuks, rohkem on kombineeritud liikumisvabadust ning täiustatud tehnoloogilisi omadusi ohutuse ja integreerituse osas.
Neljanda põlvkonna Jeep Wrangler on saadaval kolme erineva varutusastemega: Sport, Sahara ja Rubicon – kõik kahe- või neljaukselise versioonina ning üleni uue Overland paketiga, mis on ainult Sahara versioonil, mis lisab ilmele väärtust.

• Vaieldamatu maastiku tšempion, täiesti uus Jeep® Wrangler on kõigi aegade võimekaim, pakkudes igapäevasel kasutamisel tippklassi mugavust ja juhitavust.
• Kaks neljarattaveo, aktiivse ja tellitava täistööajaga süsteemi – Command-Trac ja Rock-Trac, järgmise põlvkonna Dana sillad, Tru-Lock elektrilised esi- ja tagasilla lukustid, Trac-Lok piiratud libisemisega diferentsiaal ning elektrooniliselt lahtiühendatav esistabilisaator.
• Kaasaegne disain, milles on säilitatud kõik ikoonilise Wrangleri autentsed stiilijooned ning lisatud mitmed uued katusekombinatsioonid, mis tagavad suurema vabaduse avatud katusega.
• Saabub Euroopasse müügile alates 2018. aasta teisest poolest Sport, Sahara ja Rubicon varustusklassides 2- ja 4-ukseliste versioonidena. Sahara mudelid saab varustada eksklusiivse Overland paketiga.

Täiesti uus Jeep Wrangler saabub Euroopasse Jeepi müügisalongidesse käesoleva aasta teises pooles.