Nõustun

Jeep® võidutses 4×4 Magazine’i 2017 aasta parimate valimistel

13 December 2016

Ühendkuningriigi maastikuautoajakiri 4×4 Magazine valis Jeep® Renegade’i teist aastat järjest ‘Aasta nelikveoliseks’

Renegade saavutas esikoha ka ‘Keskastme maasturite’ kategoorias, legendaarne Jeep Wrangler võitis viiendat aastat järjest ‘Hardcore’ klassis ning Jeep Cherokee ‘Tippklassi maasturite’ klassis.

4×4 Magazine’i ekspertidest koosnev žürii leidis, et Jeep Renegade ületas ka sel aastal selgelt kõiki rivaale. Konkursi nõudlikel katsetel osales Renegade’i kõige võimekam ja maastikusuutlikum versioon Trailhawk, mis lisaks suurepärastele asfaldisõiduomadustele ületas võistlejaid raskel maastikusõidurajal.

Peale üldvõidu nimetas 4×4 Magazine Jeep Renegade’i parimaks ‘Keskastme maasturite’ kategoorias, legendaarne Jeep Wrangler oli viiendat aastat järjest esimene ‘Hardcore’ klassis ja Jeep Cherokee tuli võitjaks ‘Tippklassi maasturite’ arvestuses.

Jeep Renegade’i toodetakse Itaalias ja müüakse enam kui 100-s riigis. Euroopas on see Jeepi populaarseim mudel, mis võidab jätkuvalt erinevaid auhindu. Jeepi väikemaastur on alates oma kahe aasta eest toimunud esitlusest kuulunud paljude Euroopa riikide müügitabelite tippu – muu hulgas Itaalias (esikohal), Ühendkuningriigis, Prantsusmaal, Saksamaal ja Hispaanias, tõestades end läbi aegade ühe kõige mitmekülgseima maasturina, mis pakub kolme erinevat veoskeemi, nelja käigukasti, nelja diisel- ja bensiinimootorit võimsustega 95 kuni 170 hj, viite varustustaset ja ning 2016. aastal nelja väga edukat eriseeriat: Night Eagle, Dawn of Justice, 75th Anniversary ja uus Desert Hawk.