Jeep on nüüdsest Tartus: Carring sai valmis tuttuue esindussalongi

08 July 2020

Lõuna-Eesti üks vanimaid automüüjaid Carring ja Jeepi ametlik esindaja Eestis United Motors on sõlminud koostöölepingu ning 8. juulist avab Tartus klientidele uksed uus Jeepi müügi- ja teeninduskeskus.

Tänavu jaanuaris sõlmisid United Motors AS Jeepi ametliku esindajana Eestis ja Lõuna-Eesti tunnustatud automüügiettevõte Carring AS koostöölepingu, mille sisuks on Jeepi uue müügisalongi ja bränditeeninduse avamine Tartus, Carringi esindussalongis, aadressil Ringtee 56. Müügisaal ja autoteenindus on avatud alates käesoleva aasta 8. juulist.

„United Motors on nüüdseks täpselt aasta olnud Jeepi ametlik esindaja Eestis ning saan kinnitada, et see aeg on olnud meile väga töine. Klientide huvi Jeepi maasturite vastu on ületanud kõiki meie ootusi,” rääkis United Motors AS-i juhatuse liige Jaanus Nieländer.

„Jeep on tõsiseltvõetav sõiduvahend, mis sobib Eesti oludesse väga hästi ning seetõttu tullakse meie Peetri esindusse Tallinna külje all ka kaugemalt autoga tutvust tegema ja esimest sõidukogemust saama. Selleks, et Jeep oleks üle Eesti paremini kättesaadav, jõudsime arusaamiseni, et peame liikuma pealinnast väljapoole,” lisas Nieländer.

Carring, mis on 1996. aastast alates müünud vaid Opeleid, on otsustanud oma brändivalikut mitmekesistada ning ehitada selleks välja täiesti uued müügi- ja teenindusruumid.

Carring AS-i juhatuse liige Raivo Rätsep usub, et ettevõte suudab Jeepi populaarsust lõunaeestlaste seas kiiresti kasvatada. „Oleme 24 aastat müünud ja hooldanud ühte automarki ja kliendid on sellega harjunud. Aeg on küps uuteks põnevateks väljakutseteks ning Jeep oma värvika ajaloo ja väga heade maastikusõidukitega seda kindlasti pakub, juba praegu on tunda klientide suurt huvi uue brändi vastu,” rõõmustas Rätsep.

Esimene Jeep on Carringil juba müüdud, selleks oli oranži värvi kompaktmaastur Renegade, mis osteti sünnipäevakingiks sportlikule naisterahvale.

„Praegu tundubki, et mitte ainult Carringi töötajaskond, vaid ka meie pikaajalised kliendid on Jeepi oodanud, mitmed neist on tunnistanud, et tahavad kindlasti autosid proovida ja sobivuse korral marki vahetada – kõikjalsõitjad on praegu kuum trend ja Jeepil on lausa viis maasturit, mis tähendab, et igaüks leiab endale midagi,” lisas Raivo Rätsep.

Rätsepa sõnul pakub Jeep peagi midagi ka keskkonnateadlikele klientidele: selle aasta lõpus oodatakse Eestis müügile Jeep Renegade’i ja Compassi pistikuhübriide. Veel sel suvel on aga Carringi asja tõelistel autogurmaanidel, sest koostöös United Motorsiga alustatakse Tartus Alfa Romeo Giulia ja Stelvio müügiga.

Carringi salong Tartus on esimene United Motorsi Jeepi müügivõrgu laiendus, lähiajal lisandub müügi- ja teeninduskeskusi Eestis veel.
________________________________________

United Motors on klientide seas hinnatud automüüja ja järelteeninduse pakkuja. UM on autoäris tegutsenud ligi 100 aastat: juba 1921. aastal alustas ettevõtte omanike esiisa Allan Södeström Rootsis, Malmös uute autode müüki Förenade Bil AB-s. Eestis on United Motors AS ametlik Jeepi ja Alfa Romeo müügipartner.

Alates 2017. aastast tegutseb United Motors Peetri esinduses ametliku BMW ja MINI teenindusena, ametliku BMW ja MINI sõiduautode keretööde teostajana ning garantiiliste vähekasutatud BMW ja MINI sõiduautode müüjana.

2018. aasta lõpus ostis United Motors Peugeot’ ja Hyundai esindaja Auto Forte, mis on suurim Peugeot’ esindaja Eestis. 2019. aastal alustati Jeepi ja Alfa Romeo müügiga ning 2020. aastal asutakse koostööpartnerite abil nende brändide müügivõrku Eestis üles ehitama.

AS Carring on üks vanemaid Opeli edasimüüjaid Eestis. 1996. aastal alustati Tartus Opeli sõiduautode ja kaubikute müügi ning hooldusega.

Lisaks tegeleb Carring tõendatud ajalooga, enamasti Euroopa suurtest liisingfirmadest pärit kasutatud autode müügiga.

Ettevõttele on Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liidu (AMTEL) poolt, mille liige Carring on alates 1996. aastast, väljastatud kvaliteedimärk „Tunnustatud automüüja“.

Rohkem ja suuremaid fotosid leiab siit

Lisainfo:
Leino Luik, müügijuht
leino.luik@unitedmotors.ee
+372 501 5553