Nõustun

Camp Jeep® 2018 purustas uue Jeep Wrangleri abil kõik rekordid

20 July 2018


Eelmisel nädalavahetusel Austrias toimunud Jeep® Owners Groupi (J.O.G.) kokkutulek oli erakordselt edukas, osalejaid kogunes üle kogu Euroopa. Jeepi ja selle fännide erilist sidet kinnitasid enam kui 1200 entusiasti ja 600 autot.

Austrias eelmisel nädalavahetusel toimunud Jeepi omanike ja fännide kokkutulek Camp Jeep® purustas kõik senised rekordid. Tänavune, järjekorras juba viies üritus meelitas kohale rohkem osalejaid ja autosid kui kunagi varem.
Oma kirge Jeepi vastu tähistasid üle 1200 entusiasti koos perekondadega. Osalejaid oli peaaegu 20 riigist, teiste hulgas Itaaliast, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Hispaaniast, Ühendkuningriigist, Austriast, Belgiast, Tšehhi Vabariigist, Šveitsist, Hollandist, Poolast, Ungarist, Sloveeniast, Slovakkiast, Leedust ja Rumeeniast.

Ühtlasi kogunes üle 600 Jeepi, kuid kokkutuleku tõeliseks täheks kujunes uhiuus Jeep Wrangler – Jeepi kõige ikoonilisema mudeli värske põlvkond – mille said külastajad koos Jeep Academy instruktoritega proovile panna kõva kattega teedel ning spetsiaalselt ette valmistatud maastikuradadel.

Proovimiseks oli kohal ka Jeepi ülejäänud mudelivalik – läbi aja kõige rohkem auhindu teeninud maastikuautode mudelipõlvkond üldse, nautida sai sõitu Jeep Renegade’i, Compassi, Cherokee ja Grand Cherokee roolis.
Kokkutuleku ühe tipphetkena avanes külastajatele võimalus kogeda kiireid ringe Grand Cherokee Trackhawkis, kõige kiiremas ja võimsamas Jeepi mudelis läbi aegade. Sel autol on 6,2-liitrine kompressoriga V-8 mootor, mis arendab 700 hj.

Kokkutulekul võimaldati paljude lisaatraktsioonide abil tutvuda Jeepi maailmaga – muu hulgas Jeep Academy muuseum, kus oli välja pandud valik ajalooliseid autosid ja kõige tähtsamaid ja erilisemaid Easter Jeep Safari jaoks ehitatud erimudeleid.
Populaarne oli kaubandusala, kus pakuti autentseid Jeepi ja Mopari® tooteid ja kõige uuemaid lahendusi oma sõidukite täiustamiseks. Mopari® väljapaneku hulka kuulus kaks täiustatud Jeep Wrangler Saharat, millest üks näitas võimalusi, kuidas Jeepi legendaarset maastikuvõimekust veelgi tõsta, teine oli mõeldud klientidele, kes soovivad unikaalse stiiliga silma paista linnades.

Imelist peomeeleolu lisas adrenaliinirikas meelelahutusprogramm, kuhu kuulusid ka kuumaõhupallilennud, kontserdid ja lasteüritused.
Ühtlasi kuulusid kavva Jeepi ja teise ikoonilise Ameerika brändi Harley-Davidsoni, millega jagatakse ühiseid väärtusi nagu vabadust ja autentsust, tugevat partnerlust ilmestavad ettevõtmised, mis meelitasid Austriasse suure hulga mootorrattureid ja mootorrattaid.

Torino, 17. juuli 2018