JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

VÄLISDISAIN

Uus Jeep® Wrangler võib näida tuttavana, kuid lähemalt vaadates märkad, et nutikalt on täiustatud ja muudetud iga detaili. Uus Jeep® Wrangler jääb oma juurtele kindlaks, kuid on varasemast mitmeti parem. See on Wrangler traditsioonilise valemi järgi: ikooniline disain, ümarad esituled, legendaarne Jeep® CJ-st inspireeritud seitsme avaga esivõre, suured rattakoopad, eemaldatavad katused ja eestklapitav tuuleklaas.

Tuuleklaas

Uus Jeep® Wrangler pakub avatud auto vabadust senisest lihtsamalt. Tuuleklaasi allakallutamiseks tuleb eemaldada palju vähem polte kui eelmistel mudelitel. Tuuleklaasi raami püsivaks elemendiks on uus kerevärvi tugi. Kapotil asuvad uued puhvrid, mis on nutikalt integreeritud klaasipesudüüsidega: see muudab need vähem märgatavaks.

EEMALDA KATUS

Kõvakatus, pehme katus, lahtine katus või uus Sky One-Touch™ Power Top katus. Kõik uksed või eemaldatud uksed. Uue Jeep® Wrangleri muudad lahtiseks eriti lihtsalt. Uuel tõmblukkudeta Sunrider® tekstiilkatusel on vedrudel avamissüsteem, mis muudab selle eemaldamise ja pealepaneku hõlpsaks, Freedom Top® kõvakatus on aga 20% kergem kui selle eelkäijad. Uus hingede süsteem lihtsustab uste eemaldamist ja paigaldamist.

REHVID JA VELJED

Uue Wrangleri valikusse kuuluvad rattad ja jõulised rattakoopad kaunistavad igat versiooni. Spordi ja Rubiconi puhul kuuluvad varustusse jõulised musta värvi rattakoopad. Rubiconi läikivmustad rattakoopad on mõeldud 32-tolliste off-road M&S rehvide jaoks. Sahara baasvarustusse kuuluvad väljapeetud kerevärvi rattakoopad.

17-TOLLISED MUSTA VÄRVI SISESERVADEGA POLEERITUD VELJED
Standardvarustus Rubiconil

17-TOLLISED POLEERITUD SERVAGA MUSTA VÄRVI VELJED
Saadaval Rubiconil

18-TOLLISED TEHNILISHALLIDE KODARATEGA POLEERITUD VELJED
Standardvarustus Saharal

18-TOLLISED TEHNILISHALLID, OSALISELT POLEERITUD VELJED
Saadaval Saharale

17-TOLLISED GRANIITKRISTALSED POLEERITUD VELJED
Standardvarustus Spordil

ESITULED

Saharale ja Rubiconile on saadaval esinduslikud LED esituled, mis tagavad uuele Wranglerile tõeliselt isikupärase ilme. Paketti kuuluvad ka LED udutuled, tagatuled ja rattakoobastel asuvad päevasõidutuled.

TAGATULED

Uue Jeep® Wrangleri saab varustada esinduslike LED tagatuledega. Nende ehitus on moodne, kuid välimus endiselt robustne ja käsitöönduslik, mis on Jeepi® sõidukeid iseloomustanud juba aastakümneid.

Vajate abi? Rääkige meiega