JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

AVASTAGE ENDA JAOKS TULEVIK

Istuge ühe kõigi aegade parima tehnoloogiaga varustatud Wrangleri rooli taha. Jeep® Wrangler pakub info- ja meelelahutussüsteemi täielikku valikut ja nüüdisaegse tehnoloogia funktsioone. Avastage enda jaoks Apple Car Play ja Android Auto ühilduvusega Uconnect™ -süsteemide neljas põlvkond, 8,4-tolline puutetundlik ekraan, mida saab juhtida ühe puudutusega ja palju muid tehnoloogiaid, et nautida Wrangleri parimaid võimalusi maanteel ja maastikul.

PURUSTAGE HELIBARJÄÄR

Alpine® Premium helisüsteem on Sahara ja Rubiconi standardvarustuses koos 12-kanalilise 552 W võimendi, kaheksa kõlari ja tagumise bassikõlariga.

OHUTUS

Jeep® Wrangleril on standard- ja lisavarustuses aktiivsed ja passiivsed turvafunktsioonid, mis on loodud selleks, et saaksite täielikus ohutuses nautida sõidurõõmu igas olukorras ja maastikul.

PIMEALA JÄLGIMINE JA LAUPKOKKUPÕRKE HOIATUS

Tellimisel saab Gladiatori varustada Rear Cross Path Detection funktsiooniga, Blind Spot Monitoring süsteemiga pimealade jälgimiseks, juhi hoiatamiseks ja kokkupõrke aktiivseks vältimiseks tagurdamisel. Ning Forward Collision Warning+ hoiatab juhti visuaalselt ja helisignaaliga teelolevale takistusele või eessõitjale liiga kiire lähenemise eest.

ADAPTIIVNE KIIRUSHOIDIK

Valige Gladiatorile soovitud kiirus ja auto hoiab seda kogu reisi jooksul. Intelligentne adaptiivne kiirushoidik tuvastab eessõitja kiiruse ja kohandab valitud sõidukiirust vastavalt, ilma et juht peaks ise midagi tegema.

AUTOMAATSED KAUGTULED

Automaatne kaugtulede ümberlülitussüsteem tagab maksimaalse valgustuse igasugustes tingimustes. Andur tajub vastassuunas liikuvate sõidukite olemasolu ja vähendab valgusvihku vältimaks nende pimestamist.

Vajate abi? Rääkige meiega