JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

SÕIT TULEVIKKU

Astuge tehnoloogiliselt kõige täiuslikumasse Wranglerisse läbi aegade. Uus Jeep® Wrangler on varustatud uusimate meelelahutussüsteemide ja kõrgtehnoloogiliste lisadega. Avastage neljanda põlvkonna Uconnect süsteemid Apple’i ja Androidiga nutitelefonidele, 7.0 või 8.4 vähenda-ja-suumi suutlikkusega puutetundlik ekraan ja palju muid komponente, et nautida iga seiklust parimal võimalikul moel.

UCONNECT™ SÜSTEEMID

Meie seni kõige täiustatumad Uconnect™ süsteemid võimaldavad hoida kõike kontrolli all ja olla ühenduses ülejäänud maailmaga.

KÕIGI AEGADE PARIM ÜHENDUVUS

Meie neljanda põlvkonna Uconnect™ süsteemid hõlmavad DAB+ raadiot, nutitelefoni ühendust, haara-ja liiguta ning vähenda-ja-suumi funktsioone, suuremat võimekust, lühemaid käivitusaegu, suuremat töötlemisvõimsust, tundlikumat puuteekraani ning erksamat ja selgemat, parema resolutsiooni ja eredusega pilti.

APPLE CARPLAY®

Apple CarPlay®tugiteenus integreerib iPhone®nutitelefoni sõiduki sisseehitatud ekraani ja juhtimisseadmetega. Kasutage UconnectTM puuteekraani või hääljuhtimist Siri® abil helistamiseks, muusika kuulamiseks, sõnumite saatmiseks ja vastuvõtmiseks, liiklusoludega kohandatud navigeerimiseks jne, kõike seda sõitmisele keskendudes.

ANDROID AUTO™

Android Auto™integreerib Android™ mobiiltelefoni operatsioonisüsteemi võimsuse auhindu võitnud Uconnect™ süsteemiga. Lihtne puuteekraanil navigeerimine ja häältuvastus aitavad jõuda sinna, kuhu tarvis, striimides samas muusikat Google Play Music rakenduse abil. Laske Google Mapsil™ teed juhtida, kasutage hääljuhtimist erinevate ülesannete täitmiseks, keskendudes ise sõitmisele.

PARKVIEW® TAGURDUSKAAMERA

Manööverdage standardvarustusse kuuluva ParkView® abil vaevata parkimiskohale. Tagurpidikäigu lülitamisel kuvab kaamera ekraanile dünaamiliste juhtjoontega videopildi. ParkView juhib tähelepanu auto taga asuvatele varjatud takistustele hoiatusega ekraanil või helisignaaliga.

PERSONALISEERITUD NÄIDIKUPANEEL

Sahara ja Rubiconi standardvarustusse kuulub kohandatav-seadistatav 7-tolline Multiview digitaalne ekraan, mis võimaldab sellele kuvatavat infot valida, seadistada ja graafikat määrata. Täisvärviline ekraan ühendab üksikasjaliku navigatsioonisüsteemi, meediateavituse nagu esitatavad palad, esitaja ja raadiojaama ning kuvab edastuse oleku reaalajas. Ekraanilt leiab ka Off-Road-Pages näidikud, mis muudavad lihtsamakas maastikusõidu: need näitavad kallet, pööret, kõrgust merepinnast, GPS koordinaate, pöördemomendi jaotust ja palju muud.

ÜLETA HELIBARJÄÄR

Sahara ja Rubiconi standardvarususse kuulub  552 W 12 kanaliga võimendi, kaheksa kõlari ja tagumise bassikõlariga Alpine® Premium audiosüsteem. Süsteemi täiendab aktiivne müravähendus ja akustiline lamineeritud tuuleklaas.

Vajate abi? Rääkige meiega