JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

UUS DISAIN

Jeep® Wrangleri välimus võib olla tuttav, kuid pärast lähemalt vaatamist leiab igalt poolt uuendusi ja täiustusi. Tänu oma päritolule ja hoolimata paljudest positiivsetest muutustest, on Jeep® Wrangleril traditsiooniline valem: ikooniline stiil, ümmargused esituled, seitsme “sambaga” iluvõre, mis on inspireeritud legendaarsest CJ Jeep®-ist.

AVATUD KÕIGELE UUELE

Kõva katus, pehme katus, ilma katuseta või eksklusiivne Sky one-Touch ™ elektriline katus. Ustega või usteta Jeep® Wrangler on loodud seikluste jaoks. Sunrider ® pehme katuse langetamine ja tõstmine on lihtne, samas on Freedom Top ® kõva katus 20% kergem kui eelmistel mudelitel. Uste eemaldamine ja paigaldamine on nüüd lihtsam kui kunagi varem tänu unikaalsele lukustussüsteemile.

Interjöör

Jeep ® Wrangleri interjöör rahuldab kõige seiklusrikkamat vaimu, pakkudes parimat kvaliteeti, mugavust ja turvalisust. Hüpake autosse ja olge valmis unustamatuks sõiduelamuseks.

KOMPROMISSIDETA

Olenemata sellest, kas valite rafineeritud Sahara või avara Rubiconi, saate suurepärase mugavuse koos tipptasemel tehnoloogiaga.

TÄPSUS JA KVALITEET

Wrangler Sahara interjööris on detailidele pööratud suurt tähelepanu. Nautige mugavat ja stiilset sõitu nahkistmetel. Auto armatuur on kaetud nahaga ja standardvarustuses on 8,4-tolline puutetundliku ekraaniga Uconnect™ -raadio ning automaatne kahetsooniline kliimaseade.

Vajate abi? Rääkige meiega