JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

SEIKLUSTE JAOKS LOODUD

Uue Jeep®Wrangleri sisekujundus ühendab seikluslikkuse kõrgeima kvaliteedi, mugavuse, turvalisuse ning nüüdisaegse ühenduvusega. Hüpake peale ning olge valmis nautima sõitu, mida te kunagi ei unusta.

TÄIESTI UUS SISEKUJUNDUS

Olge valmis sõiduks täiesti uue sisekujundusega sõitjateruumis, üleni uues atmosfääris. Uued istmed on mugavad ja tagavad maksimaalse toe, samas muudavad soojendusega esiistmed, tagaistmete suurem jalaruum, kvaliteetsed käetoed, nutikad panipaikade lahendused ja palju muud iga reisi meeldejäävaks.

SPORT MUST KANGAS

Wrangler Spordi standardvarustusse kuuluvad musta kangaga viimistletud istmed.

SPORT HERITAGE HELEPRUUN KANGAS

Wrangler Spordi standardvarustusse kuuluvad Heritage helepruuni kangaga viimistletud istmed, mis hoiavad teid mugavalt kohal.

SAHARA MUST KANGAS

Wrangler Sahara standardvarustusse kuuluvad musta kangaga viimistletud “Sahara” logoga istmed, mis hoiavad Teid mugavalt kohal.

SAHARA HERITAGE HELEPRUUN KANGAS

Wrangler Sahara standardvarustusse kuuluvad Heritage helepruuni kangaga viimistletud “Sahara” logoga istmed, mis hoiavad Teid mugavalt kohal.

SAHARA MUST NAHK

Wrangler Saharale saab valida kontrastsete õmbluste ja “Sahara” logoga mustast nahast istmed, mis lisavad sõidule luksuslikkust.

SAHARA HERITAGE HELEPRUUN NAHK

Wrangler Saharale saab valida kontrastsete õmbluste ja “Sahara” logoga Heritage helepruuni nahkviimistlusega istmed, mis lisavad sõidule luksuslikkust.

MCKINLEY MUST NAHK

Overland paketiga Wrangler Saharale saab valida kontrastsete õmbluste ja “Jeep” logoga musta McKinley nahkviimistlusega istmed, mis lisavad sõidule luksuslikkust.

MCKINLEY HERITAGE HELEPRUUN NAHK

Overland paketiga Wrangler Saharale saab valida saadaval kontrastsete õmbluste ja “Jeep” logoga musta McKinley Heritage helepruuni nahkviimistlusega istmed, mis lisavad sõidule luksuslikkust.

RUBICON KÕRGEKVALITEEDILINE MUST KANGAS

Wrangler Rubiconi standardvarustusse kuuluvad punaste õmbluste ja “Rubicon” logoga musta kangaga viimistletud istmed.

RUBICON MUST NAHK

Wrangler Rubiconil on saadaval punaste õmbluste ja “Rubicon” logoga musta nahkviimistlusega istmed, mis lisavad sõidule luksuslikku nüanssi.

RUBICON HERITAGE HELEPRUUN NAHK

Wrangler Rubiconile saab valida kontrastsete õmbluste ja “Rubicon” logoga Heritage helepruuni nahkviimistlusega istmed, mis lisavad sõidule luksuslikkust.

LÕPUTU AVARUS

Avatud katusega kaasnev vabadusetunne käib kaasas iga Wrangleriga. 2018. aastaks on tehtud suuri täiustusi, muuhulgas on valikusse lisandunud uus kerge, hõlpsasti eemaldatavate katusepaneelidega Freedom Top® kõvakatus. Uus lukkudeta Sunrider® tekstiilkatus on parema abimehhanismiga, mis lihtsustab avamis- ja sulgemisprotsessi.

EI KOMPROMISSIDELE

Olenemata sellest, kas valite elegantse Sahara või võimeka Rubiconi, naudite tipptehnoloogiat koos uskumatu mugavuse ja käepärasusega.

TÄPSUS JA ELEGANTS

Igal moel nüüdisaegsena tõstab 2018. aasta Wrangler Sahara lati uuele kõrgusele. Valikusse kuuluvate nahkistmete, nahaga kaetud ja kontrastse te õmblustega  armatuurlaua ning standardvarustusse kuuluva 8,4-tollise puuteekraaniga UconnectTMraadio ning kahetsoonilise kliimaseadmega sõidad alati  mugavalt ja stiilselt.

VASTUPIDAV JA PÜHENDUNUD

Wrangler Rubicon nihutab piire sees ja väljas. Standardvarustusse kuuluv 8,4-tolline puuteekraaniga UconnectTM raadio lahutab alati Teie meelt ja hoiab ühenduses, nahkviimistlusega istmed ja standardvarustusse kuuluv kahetsooniline kliimaseade lisavad luksust ja mugavust.

HAKAKE PAKKIMA

Uus Wrangler täiendab teid. See on vastupidav, võimekas ja mitmekülgne, mõeldud iga planeeritava retke jaoks. Maastikul või teel, katusega või katuseta sõites, ainsad piirid seab Teie kujutlusvõime.

TRAIL RAIL™ SÜSTEEM

Uus saadaolev Trail Rail™ süsteem on kõrgekvaliteediline reguleeritav siinidepõhine kinnitussüsteem, mis kinnitub pakiruumi põrandale ja luugile. Kohandage seda Jeep®Performance Parts tarvikute abil.

JEEP® UTILITY GRID

Uus saadaolev Jeep® Utility Grid on inspiratsiooni saanud MOLLE-stiilis taktikapakettidest, mida kasutavad relvajõud kogu maailmas. See toimib asjade organiseerimis- ja paindliku hoiustamissüsteemina. Paigutage taskulamp, esmaabikomplekt või veepudelid nii, et need oleksid vajaduse korral hõlpsasti  kättesaadavad.

VARJATUD PANIPAIK

Pakiruumis on eemaldatav põrand, mis on mõeldud selleks, et saaksid asju hoiustada silma eest varjatult.

LUKUSTATAV PANIPAIK

Kindalaegas ja keskkonsool on lukustatavad ja tagavad täiendava kaitse, aidates hoida esemeid turvaliselt ka siis, kui auto on katuseta.

Käepidemed

Nii A- kui ka B-piilari külge on kinnitatud käepidemed, et Wranglerisse sisenemine ja sealt väljumine oleks lihtne ning et neist leiaks kindlat tuge maastikul sõites.

Käepide sõitjateruumis

Ikooniline Wrangleri-märgiga käepide on ideaalne kaaslane kõige konarlikematel teedel sõites.

VEE ÄRAVOOLUAVADEGA SÕITJATERUUM

Sõitjateruumi põrand on varustatud uute ühesuunaliste äravooluklappidega, mis võimaldavad veel välja voolata ja takistavad tagasivoolu. Eemaldage lihtsalt vaip ning saate põrandat vooliku abil loputada*.

* Sõitke alati oma võimeid ja kogemusi arvestades ning vastavalt oludele. Katuse ja uste eemaldamisel ning tuuleklaasi allalaskmisel järgige kasutusjuhendis esitatud juhiseid. Eemaldatud uste ja allalastud tuuleklaasiga sõitmine on mõeldud ainult maastikusõidu jaoks.

VASTUPIDAVAD DETAILID

Lingid, nupud ja lülitid on läbinud ülimad vastupidavuskatsed. Kummist materjal, mis on ümber Uconnect® puuteekraani,Start/Stop nupp ja lülitid on sihtotstarbeliselt praktilise, ergonoomilise ning vastupidava ehitusega.

Start/Stop nupudWrangler JLi on võimalik käivitada nupuvajutusega. Nupp on veekindel, läbinud 24-tunnise niiskustesti udukambris.

Armatuurlaud

Iga uue Wrangler Jli detailon kujundatud maksimaalselt praktilise ja stiilsena.

MEEDIAKESKUS

Tänu mitmele USB-pesale, mis asuvad konsoolis ja istmete juures, on Teie digitaalmaailm alati Teiega. Ühenduses olemine olenemata kaugusest pole kunagi varem lihtsam olnud.

USB-pesad / meediakeskus

Kaks USB-pesa asuvad konsoolis olevas meediakeskuses. Lisapesa asub keskmise käetoe sees.

USB-pesad

Täiendavad USB-pesad on olemas tagaistmete jaoks.

VALMIS IGAKS ILMAKS

Olge valmis kõigeks, mis teel ette tulla võib. 2018. aasta Wrangleri uued mugavus- ja tarbefunktsioonid on mõeldud suurema elamuse pakkumiseks Teile ja kaasreisijatele hoolimata sellest, mis suunas temperatuur liigub.

SOOJENDUSEGA ESIISTMED JA ROOL

Valikusse kuuluvad soojendusega esiistmed ja rool tagavad maksimaalse mugavuse. Need on funktsioonid, mille puhul on raske mõista, kuidas varem nendeta hakkama sai. Nahkkattega roolil on käepärased nupud telefoni, hääljuhtimise, audiosüsteemi ja muu jaoks.

KAHETSOONILINE KLIIMASEADE

Standardvarustusse kuuluv kahetsooniline kliimaseade võimaldab kasutajatel reguleerida temperatuuri nii juhi kui kaasreisija kohtadel teineteisest sõltumatult.

SOOJENDUSEGA ELEKTRILISED PEEGLID

Te ei pea enam kunagi muretsema välispeeglitele koguneva jää pärast. Soojendusega elektrilised peeglid aitavad sulatada härmatise või jää, tagades selge nähtavuse ja turvalisema sõidu. Ideaalne, kui valmistute reisiks varasel külmal hommikul või nelikveoseikluseks lumistel teedel.

Vajate abi? Rääkige meiega