JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

OHUTUIM VIIS SEIKLEMISEKS

Uue Jeep® Wrangleri baas- ja lisavarustuse hulka kuulub külluslik ohutus- ja turvavarustus, mille ülesandeks on tagada, et saaksid täie enesekindlusega nautida sõitu mistahes pinnasel ja oludes.

ÜLE 65 OHUTUS- JA TURVASÜSTEEMI

Jeep® Wrangler aitab kaitsta Sind ja Su kaasreisijaid aktiiv- ja passivohutusvarustusega, mille hulka kuuluvad pimenurga jälgimine, tagumise ristiliikluse tuvastamine, dünaamiliste juhtjoontega Parkview tagurduskaamera, parkimisandurid ees ja taga, elektrooniline stabiilsuskontroll, ABS pidurid, piduriassistent, baasvarustuse neli turvapatja, raamil kere ja palju muud.

Sõidukindlus koos usaldusväärse abimehega

Elektrooniline stabiilsuskontroll on kõrgelt arenenud juhiabisüsteem, mille ülesandeks on tagada, et auto üle säiliks kontroll igal ajahetkel. See tuvastab üle- ja alajuhitavuse ning rakendab turvalisuse säilimiseks vastavalt vajadusele individuaalselt pidureid ning reguleerib võimsust. Süsteem Electronic Roll Mitigation tuvastab situatsiooni, kus auto võib ümber paiskuda, ning rakendab õnnetuse riski vähendamiseks pidureid.

Pidurdusjõud

Jeep® Wrangleri varustusse kuulub All-Speed Traction Control veojõukontroll, mis on spetsiaalselt kalibreeritud ka 4LO režiimi jaoks. Sõiduki üle aitavad kontrolli säilitada ning nii kuival kui ka märjal pinnal pidurdusmaad lühendada piduriassistent Brake Assist System ja neljale ketaspidurile toimiv ABS-süsteem.

Haagise stabiliseerimise süsteem

Elektroonilise stabiilsuskontrolli üheks osaks on haagise stabiliseerimise süsteem Trailer Sway System. See aitab Sul kursil ja kontrolli all püsida.

OHUTU PARKIMINE

Avasta lihtsaks muudetud parkimine: Wranglerile pakutavad parkimisabisüsteemid muudavad parkimiskohale sõitmise ja sealt lahkumise äärmiselt lihtsaks.

PARKVIEW® TAGURDUSKAAMERA

Tagurdades matkaplatsil, paati vette lastes või parkides:Uconnect® puutekraaniga ühendatuddünaamiliste juhtjoontega ParkView® tagurduskaamera muudab selle lihtsaks.

JÕUD JA VÕIMSUS

Auto B-piilaris ja põhjas kasutatakse kõrgtugevat terast, mis parandab auto kaitsevõimet külgkokkupõrkel ning lisab jäikust. Kütusepaaki kaitsevad tugev kereraam ning 2,5 millimeetrisest terasest valmistatud põhjakaitse, mis on mõeldud paaki turvama maastikusõidul.

SÕIDA ALATI ÕIGE KIIRUSEGA

Koos töötavad aktiivne kiirusepiiraja ja kiirushoidik aitavad Sul püsida kiiruspiirangutes.

VÕTMEVABA SISENEMINE JA KÄIVITUS

See süsteem tuvastab elektroonilise võtme läheduse ja võimaldab uksi ja tagaluuki avada võtmel nuppe vajutamata.

Vajate abi? Rääkige meiega