JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

SEIKLEJAKS SÜNDINUD

UUS 2018. AASTA JEEP® WRANGLER SAHARA

SEIKLUSED JA VABADUS

Uus Jeep® Wrangler Sahara ühendab ikoonilise disaini ning stiilse ja mugava salongi. See auto püüab pilke ning suudab vastata igale väljakutsele: nii teedel kui ka maastikul. Esinduslikku ja põhjalikult läbi mõeldud sõitjateruumi täiendavad uue põlvkonna Uconnect™ puuteekraanid.

UUS 2018. AASTA JEEP® WRANGLER RUBICON

LÄBI AEGADE KÕIGE VÕIMEKAM WRANGLER

Sõida uhiuue Jeep® Wrangler Rubiconiga kohtadesse, kuhu sa kunagi ei uskunud jõudvat, tee asju, mida ei uskunud kunagi tegevat ning näe vaatamisväärsusi, mida arvasid, et kunagi ei näe. Uus Wrangler Rubicon viib Jeepi legendaarse maastikuvõimekuse uuele tasemele tänu 32-tollistele maastikurehvidele, 77.2:1 aeglustikäigule, uuele kaheliitrisele turboga bensiinimootorile, automaatkäigukastile, veelgi parematele ületusnurkadele ja kokkuvõtlikult erakordsele off-road suutlikkusele. See on läbi aegade kõige võimekam Jeep® Wrangler.

WRANGLER SPORT

Uhiuus Jeep® Wrangler Sport on mõeldud kõigile, kes soovivad, et nende seiklustele ei saaks miski takistuseks. Sel mudelil on Trail Rated® märgistus, mis tähendab võimekust läbida enesekindlalt ka kõige raskemaid radu. Wrangler Sport on üdini autentne ja sobib täiuslikult neile, kes soovivad oma sõidukit täiustada ja muuta see täpselt oma maitsele vastavaks.

Vajate abi? Rääkige meiega