JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER SAHARA

VABADUSE JA SEIKLUSE ÜMBERMÕTESTAMINE
See legendaarne 4×4 sõiduk on ikoonilise disainiga. Auto, mis võtab vastu kõik väljakutsed nii maanteel kui ka väljaspool seda. Sõiduki interjöör on välja töötatud silmas pidades mugavust. Auto on varustatud kaasaegse tehnoloogiaga. Muuhulgas ka uusima põlvkonna Uconnect™ süsteemiga.

JEEP® WRANGLER RUBICON

SUUTLIKKUSEST AJENDATUD WRANGLER
Avastage uusi maastikke ja kohti Jeep® Wrangler Rubiconiga, mille standartvarustuses on Mud&Terrain rehvid. See sõiduk tagab maksimaalse läbivuse! Mitte ükski Jeep® Wrangler ei paku suuremat võimekust maastikul.

552W Alpine helisüsteem

Nautige üheksa kõlariga Alpine® Premium helisüsteemi kvaliteeti. See on varustatud soundbar-kõlari, ilmastikukindla bassikõlari ja 552 W võimendiga.

LED ESITULED

Jeep® Wrangleri LED esi- ja tagatuled ei anna mitte ainult maksimaalset valgust, vaid ka moodsa ja eksklusiivse välimuse.

4X4 AITAB OLLA OMA KIRELE TRUU

Jeep® Wrangler on endiselt seotud oma juurtega, ühendades funktsionaalsuse tipptasemel disaini ja materjalidega, et pakkuda tõelist 4×4 võimekust.

LÕPMATUD VÕIMALUSED

Tipptasemel tehnoloogia, uuenduslikud funktsioonid ja suurem mugavus on kõik Jeep® Wrangleri tunnused. Kvaliteetsed materjalid, täpsed tehnilised detailid, kandevõime ja väiksem sõidumüra tõstavad Jeep® Wrangleri uuele tasemele. 4×4 on inspireeritud Jeepi® kaubamärgi legendaarsest ajaloost ning kasutab uusimat tehnoloogiat ja materjale.

Esikaamera

Jeep® WRANGLER Rubicon on varustatud uue TrailCam esikaameraga (Sahara varustustaseme puhul lisavarustus!). See maastikukaamera on nii linnasõidul kui ka maastikul asendamatu abivahend. Uconnect ™ ekraanil saate jälgida läbitava tee kuvamist. See tehnoloogia aitab paremini märgata takistusi teie teel. Tänu isepuhastusfunktsioonile saate ka kõige ekstreemsemates tingimustes alati nautida selget kaamerapilti.

OHUTU JA VÕIMAS

Jeep® 4×4 legendaarne võimekus on ühendatud arenenud tehnoloogiatega, et tagada võimalikult ohutu sõitmine. Saadaval olevad süsteemid, sealhulgas peatumisfunktsiooniga adaptiivne püsikiirusehoidja, laupkokkupõrke hoiatus koos automaatpidurdusega, automaatne tulede ümberlülitamise assistent, pimeala jälgimine ja tagurdamise ajal lähenevate sõidukite tuvastamise funktsioon kaitsevad teid ümbritsevate ohtude eest.