Nõustun

JEEP® WRANGLER

JEEP® WRANGLER

SEIKLEJAKS SÜNDINUD

UUS 2018. AASTA JEEP® WRANGLER SAHARA

SEIKLUSED JA VABADUS

Uus Jeep® Wrangler Sahara ühendab ikoonilise disaini ning stiilse ja mugava salongi. See auto püüab pilke ning suudab vastata igale väljakutsele: nii teedel kui ka maastikul. Esinduslikku ja põhjalikult läbi mõeldud sõitjateruumi täiendavad uue põlvkonna Uconnect™ puuteekraanid.

UUS 2018. AASTA JEEP® WRANGLER RUBICON

LÄBI AEGADE KÕIGE VÕIMEKAM WRANGLER

Sõida uhiuue Jeep® Wrangler Rubiconiga kohtadesse, kuhu sa kunagi ei uskunud jõudvat, tee asju, mida ei uskunud kunagi tegevat ning näe vaatamisväärsusi, mida arvasid, et kunagi ei näe. Uus Wrangler Rubicon viib Jeepi legendaarse maastikuvõimekuse uuele tasemele tänu 32-tollistele maastikurehvidele, 77.2:1 aeglustikäigule, uuele kaheliitrisele turboga bensiinimootorile, automaatkäigukastile, veelgi parematele ületusnurkadele ja kokkuvõtlikult erakordsele off-road suutlikkusele. See on läbi aegade kõige võimekam Jeep® Wrangler.

WRANGLER SPORT

Uhiuus Jeep® Wrangler Sport on mõeldud kõigile, kes soovivad, et nende seiklustele ei saaks miski takistuseks. Sel mudelil on Trail Rated® märgistus, mis tähendab võimekust läbida enesekindlalt ka kõige raskemaid radu. Wrangler Sport on üdini autentne ja sobib täiuslikult neile, kes soovivad oma sõidukit täiustada ja muuta see täpselt oma maitsele vastavaks.

Selec-Trac® 4x4 System

COMMAND-TRAC® 4X4 SYSTEM  Command-Trac® 4×4 System nelikveol on täiesti uus sõidurežiim, mis lülitab vastavalt sõiduoludele automaatselt 2WD ja 4WD vahel. See Selec-Traci nime kandev süsteem teeb otsuseid rataste kiirus- ja veojõuandurite abil ning muudab raskemal pinnasel ja vahelduvates ilmaoludes sõidu ohutumaks ning sujuvamaks. Ühtlasi on eeliseks suurepärane efektiivsus siis, kui nelikvedu ei vajata. Command-Trac® 4×4 võimaldab Selectable Part-Time System režiimis lukustada esi- ja tagatelje pöördemomendi 50/50. Sellega on tagatud muljetavaldav läbivus, mis on muutnud Jeepi® sõidukid legendaarseks.

7-tollise puuteekraaniga Uconnect™

7-TOLLISE PUUTEEKRAANIGA UCONNECT™ 4 Püsi sõites ühenduses. 7-tollise puuteekraaniga Uconnect™ 4-ga saad kasutada Apple CarPlayd, Android Autot™, Bluetooth® Streaming Audiot ja Voice Command integreeritud hääljutimist, samuti Google Mapsi™ ja Apple® Mapsi.

PESTAV SISERUUM

Siseruumi pesemiseks ja sellest vee vee väljajuhtimiseks ava lihtsalt põrandal äravooluavad ning vabane autos olevast mustusest ja veest.

PARKIMISASSISTENT PARKSENSE® REAR PARK ASSIST

ParkSense® Rear Park Assist System kasutab auto taga asuvate takistuste tuvastamiseks andureid. Kui satute paralleelparkimisel või parkimiskohale tagurdamisel takistuse lähedusse, hoiatab ohu eest helisignaal.

WRANGLER SAHARA

Esinduslike materjalide ja kvaliteetse viimistlusega uus Jeep® Wrangler Sahara on loodud pakkuma suurepärast sõiduelamust nii linnas kui ka maastikul. Wrangleri ajaloost inspireerituna on Saharal väljapeetud sõitjateruum, mis võlub tipptehnoloogia, innovaatiliste panipaikade ja haruldase mugavusega. Välisdisainis lisavad ikoonilisele disainile veelgi iseloomu kerevärvi rattakoopad ja kõvakatus.

18-TOLLISED POLEERITUD ALUMIINIUMIST VELJED, TEHNILSHALLID KODARAD

Sõida alati stiilselt: standardvarustusse kuuluvad 18-tollised poleeritud alumiiniumveljed, mille kodarad on tehnilishalli värvi.

PARKVIEW® TAGURDUSKAAMERA

ParkView® tagurduskaamera kuvab Uconnect™ puuteekraanile sõiduki taga oleva ala, kui sisse lülitatakse tagumine käik.

KEREVÄRVI RATTAKOOPAD

Erilise esinduslikkuse tagavad kerevärvi rattakoopad, esivõre ümbris ja kõvakatus. Sisenemise ja väljumise muudavad lihtsamaks standardvarustusse kuuluvad astmelauad

VARUSTUSSE KUULUV 8,4-TOLLISE PUUTEEKRAANIGA UCONNECT™ 4C NAV

Uue põlvkonna  Uconnectil™ on 8,4-tolline puuteekraan, mis edastab Sulle täpselt seda infot, mida vajad. Access Navigation, sõiduki funktsioonide juhtimine, Apple CarPlay® toetus või Android Auto™ võimaldavad ära kasutada nutitelefoni võimalusi nii, et silmi ei pea kunagi teelt tõstma.

WRANGLER RUBICON

Uus Jeep® Wrangler Rubicon on maastikusõiduks valmis. Jõulise mustriga 32-tollised M & S rehvid, 77.2:1 aeglustikäik ja juhi käeulatuses olevad 4×4 süsteemi juhtlülitid muudavad Rubiconi täiuslikuks mistahes piire ületavate kogemuste saamiseks.

MAASTIKUREHVID Jeep®

Wrangler Rubiconi standardvarustusse kuuluvad 32-tollised M&S maastikurehvid. Need on jõulised, vastupidavad ja tagavad suurepärase haarduvuse. Ühtlasi annavad kõrged rehvid Wranglerile suurepärase 25-sentimeetrise kliirensi.

Tru-lok® lukustatavad diferentsiaalid

Tru-Lok® elektrooniliselt lukustatavad esi- ja tagadiferentsiaalid jaotavad mootori jõu rataste vahel ühtlaselt ning tagavad parima haarduvuse näiteks aeglasel kividel ronimisel.

Rock-trac® 4x4 System

End juba varem tõestanud Rock-Trac® 4×4 System pakub bensiinimootori ja automaatkäigukastiga kombinatsioonis eriti suuri koormusi taluvat aeglustuskasti, mille aeglustusülekanneteks on 4:1 ja 77.2:1.

TUMEDATE DETAILIDEGA KEREVÄRVI ESIVÕRE

Jeep® Wrangler Rubiconi standardvarustusse kuuluvad tumedate elementidega kerevärvi esivõre ja tumedad esitulede ümbrised. Kõik, mida disainis soovid ja enamgi.