JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Legend naaseb kõige luksuslikumal kujul

JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Legend naaseb kõige luksuslikumal kujul

Kõige uuenduslikum Jeep®-i tehnoloogia

Sisenege Jeep®-i tehnoloogia uude maailma. Avastage uues Grand Cherokee 4xe’s tipptasemel süsteemid, mis tagavad kõigi funktsioonide ülimalt lihtsa ja kiire kasutamise.

10,25-tolline digitaalne armatuurlaud

Uuel Full HD digitaalsel armatuurlaual on 10,25-tollise läbimõõduga värviline ekraan ja 244 mm x 91 mm suurune aktiivne ala. Saate valida kuni 12 erinevat konfiguratsiooni, et kohandada, korraldada ja organiseerida sisu, näiteks aku olek, järelejäänud vahemaa ja laadimistase enda eelistuste järgi.
Lisaks töötab 10-tolline ekraan ideaalselt koos My Uconnect™ rakendusega, mis kuvab olulise teabe juhi tuuleklaasile.

* Tuleb tagada ühilduvus. Ühilduvate seadmete nimekiri on leitav aadressil: http://www.uconnectphone.com/.

Projektsiooniekraan

Uconnect™ süsteemi poolt toetatud projektsiooniekraan, mis kuvab peamised sõiduteated ja hoiatusmärgid otse tuuleklaasile juhi vaatevälja ning nii ei pea juht kunagi pöörama teelt pilku.

10,1-TOL. UCONNECT™ MULTIMEDIASÜSTEEM

UCONNECT™ multimeediasüsteemi ekraan kasutab Ultra HD resolutsiooniga tehnoloogiat, mille protsessor töötab kuni 5 korda kiiremini, pakkudes ülikiiret sisuotsingut ja süsteemi reageerimist igale juhi või sõitja päringule. Süsteemi interaktiivset menüüriba saab kohandada oma vajaduste järgi, paigutades rakendusi ja vidinaid ning lisades neid kasulike linkide hulka. Samuti ühendub Uconnect™ süsteem automaatselt ja koheselt Apple CarPlay ja Android Auto™ süsteemiga. Kõik see muudab nutitelefoni ühendamise lihtsaks, võtmata juhi tähelepanu teelt.

Multifunktsionaalne reisija ekraan

Eksklusiivne 10,25-tolline reisija ekraan pakub uuenduslike meelelahutus- ja kaaspiloodifunktsioonide kasutusvõimalust. Saate otsida ja edastada marsruute oma juhile, ühendada traadita kõrvaklapid, et nautida oma valitud meelelahutust ja palju muud.

ESMAKLASSILINE HELISÜSTEEM MCINTOSH®

Tuntud helitehnikafirma McIntosh poolt välja töötatud ultramoodne süsteem, mis on esmakordselt paigaldatud esmaklassilisse maasturisse. Asuge veelgi suurematele seiklustele 950 vati võimsuse ja 17-kanalilise võimendi, 19 spetsiaalselt projekteeritud autokõlari ja 10-tollise subwooferi saatel.

MAASTIKU MARSRUUDID

Registreerige oma maastikureise ja salvestage sellega seotud maastikuteavet nagu näiteks kaardikokkuvõte koos vahepeatustega, sõiduki kalde- ja pööramisnurgad, samuti maksimaalsed ja minimaalsed kõrgused, aja seadistused ja palju muud*.

AUTOMAATNE SÜSTEEMI UUENDAMINE

Kasutades täiesti uut tehnoloogiat, suudab Jeep® Grand Cherokee 4xe süsteem end automaatselt uuendada. Seda võimaldab traadita uuendussüsteem ja pidev 4G-ühendus, mis aitavad hoida kaardid ja sisu ajakohasena.

MY ECHARGE

Kui te ei ole kodus, on teie Jeep® Grand Cherokee 4xe maasturi akut My eCharge abil lihtne laadida. See funktsioon annab teile kogu vajaliku teabe lähimate avalike laadimisjaamade kohta, näiteks kättesaadavuse ja pistikute tüübi kohta, ning saate vaadata varasemate laadimisprotsesside andmeid, et jälgida nendega seotud andmeid.

MY REMOTE

Juurdepääs oma Jeep® Grand Cherokee 4xe sõidukile kaugjuhtimise teel. eControl funktsiooniga saate oma autot igal ajal laadida ja seadme abil lihtsalt auto sisetemperatuuri reguleerida. Saate samuti uksed eemalt lukustada ja avada, esituled sisse lülitada ja näha oma sõiduki asukohta.

JEEP-i KÕIGE TÄHTSAM PRIORITEET ON TURVALISUS

Jeep® Grand Cherokee 4xe on varustatud rohkem kui 110 standardse ja valikulise ohutussüsteemiga, et tagada teile meelerahu sihtkohta jõudmisel ja sõidu nautimisel. Ohutussüsteemid annavad igale Jeep®-i juhile enesekindlust ja vabadust seikluslikule avastusretkele asumiseks.

2. TASEMINE AUTOMAATROOL

Uuel Jeep Grand Cherokee 4xe-l on 2. taseme autonoomne juhtimisfunktsioon koos täiustatud süsteemide ja tehnoloogiaga.

EDASIARENDATUD SÜSTEEMID PAREMAKS NÄHTAVUSEKS

Maastikuautosse on paigaldatud süsteemid, mis tagavad parema nähtavuse. Kaamerad annavad auto parkimisel 360° vaate ümbruskonnast. Kõik see tagab lihtsa ja turvalise parkimise. Autol on ka digitaalne tahavaatepeegel koos integreeritud tagakaameraga ja eesmine maastikukaamera. Öönägemissüsteem kasutab uuenduslikke andureid auto esiosas, et tuvastada öösel sõites jalakäijaid või loomi. Süsteem annab teile märku tuvastatud objektidest ja kuvab armatuurlauale pildi nendest.

  • 360° PANORAAMILINE VAADE*

  • RISTMIKU KOKKUPÕRKE VÄLTIMISE ABISÜSTEEM*

  • JUHI TÄHELEPANELIKKUSE JÄLGIMISE SÜSTEEM*

  • LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTAMISE SÜSTEEM*

  • AUTO PARALLEELSELT JA RISTI PARKIMISE ABISÜSTEEM*

  • AUTOMAATNE HÄDAPIDURDUSSÜSTEEM*

*Sõltub valitud varustusest.