JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Legend naaseb kõige luksuslikumal kujul

JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Legend naaseb kõige luksuslikumal kujul

TULEVIKUENERGIA

Grand Cherokee 4xe maasturi võimsus – 280 kW (380 hj) (2,6 l / 100 km; 25 kWh / 100 km elektriga; 62 g / km)* ületab igapäevased väljakutsed. Pistikhübriid viib sõiduomadused uuele tasemele: see on võimsam, vaiksem; Elektriajam on madala energiatarbega ja keskkonnasäästlik, mugavam ning Quadra -Lift õhkvedrustussüsteem sobib suurepäraselt ka maastikul seiklusteks.

Uus võimsus

Uue Jeep® Grand Cherokee 4xe jõuallikaks on kaks mootorit: 2,0-liitrine bensiini l-4 turbomootor kuni 272 hj ja elektrimootor kuni 145 hj lisajõuga. Mõlema mootoriga kokku suudab Jeep® Grand Cherokee 4xe saavutada kuni 380 hj.

2,0-liitrine bensiinimootor on võimeline tootma võimsust kuni 272 hj (200 kW) ja pöördemomenti kuni 400 Nm.

Käigukasti sisse ehitatud mootor-generaator suudab toota võimsust kuni 145 hj (107 kW) ja selle maksimaalne pöördemoment on 245 Nm*, mis on saavutatav sõltumatult pöörete arvust.

Alati laetud

Uue Jeep® Grand Cherokee 4xe 17,3 kWh aku tagab teile igapäevastel sõitudel meelerahu. Laadimine on lihtne ja Jeep® on selleks välja töötanud terve rea lahendusi.

Laadige kodus

Kaasasoleva standardkaabli abil saate uut Jeep® Grand Cherokee 4xe’t mugavalt kodus laadida. Vajaduse korral saab osta Mopari valmistatud easyWallboxi laadimisjaama, et vähendada laadimisaega ja optimeerida protsessi.

Laadige kõikjal

Te saate oma uut Jeep® Grand Cherokee 4xe’t laadida peaaegu igas avalikus laadimisjaamas soetades 3-režiimi (Mode 3) kaabli.

LAADIMINE SÕIDU AJAL

Saate laadida oma Jeep® Grand Cherokee 4xe sõiduki akut sõidu ajal. E-Coasting-tehnoloogia abil muudetakse pidurdamisel, aeglustamisel ja veeremisel tekkiv kineetiline energia kasulikuks energiaks, mis kantakse akusse.

LAADIMINE SÕIDU AJAL

Saate laadida oma Jeep® Grand Cherokee 4xe sõiduki akut sõidu ajal. E-Coasting-tehnoloogia abil muudetakse pidurdamisel, aeglustamisel ja veeremisel tekkiv kineetiline energia kasulikuks energiaks, mis kantakse akusse.

3 sõidurežiimi

Jeep® Grand Cherokee 4xe sõidurežiimi valiku lüliti võimaldab teil valida teie vajadustele kõige paremini vastava sõidurežiimi. Elektrirežiim (Electric) pakub heitevaba ja peaaegu hääletut sõitu. Hübriidrežiim ühendab mõlema mootori võimsused kõige tõhusamal viisil. E-säästurežiimil kasutatakse sisepõlemismootorit ning akut säästetakse ja laetakse sõidu ajal.

QUADRA-LIFT ÕHKVEDRUSTUSSÜSTEEM

Quadra-Lift® õhkvedrustus on oma klassis ainulaadne ja sellel on elektroonilised poolaktiivsed amortisaatorid. Juht saab valida 5 erineva asendi vahel. Entry/Exit režiim on mõeldud mugavaks sisenemiseks ja väljumiseks, Aero režiim – parema aerodünaamika saavutamiseks ja Normal režiim – igapäevaseks sõiduks. Samuti on kaks erinevat maastikurežiimi: üks takistuste vältimiseks ebatasasel maastikul ja teine kuni 61 cm sügavuste veetakistuste ületamiseks.

JÕGEDE ÜLETAMINE

Nautige seiklusi, mida saab pakkuda ainult tõeline Jeep®. Uus Grand Cherokee 4xe on oma klassi ainus maastur, millel on vabastatav esistabilisaator, et suurendada veojõudu sõites ebatasasel pinnal ja kividel. See tähendab, et mõlemad esirattad jäävad kindlalt maapinnale, isegi erineva kõrguse juures, et tagada parem haardumine kividel ja muudel ebatasastel pindadel.

Usaldusväärsus kõikidel teedel

Uus Jeep® Grand Cherokee 4xe on suurepärane sõiduvahend nii maanteel kui ka maastikul. Võite toetuda käigu alandamise funktsioonile, mis aktiveeritakse 4WD-nupu vajutamisega, ja nõlvalt laskumise juhtimissüsteemile, mis aitab teil rasketel ja ebatasastel pinnastel nõlvalt alla sõita. Kõik see võimaldab teil taasavastada uusi kohti ja sõidurõõmu uuesti ja uuesti.

Grand Cherokee 4xe: CO2-heitmed (g/km): 68/60. Kütusekulu (l/100 km): 2,9/2,6. Elektritarbimine (kWh/100 km): 30,3/32,7. Väärtused on arvutatud WLTP-protseduuri kohaselt (ELi määrus 2018/1832). Näidatud kütusekulu ja CO2-heite väärtused on mõõdetud tootja poolt heakskiidetud katsete käigus vastavalt WLTP- protseduurile (ELi määrus 2018/1832) ja võivad muutuda, kuna need sõltuvad vastavast lõplikust kinnitusest. Väärtused on homologeeritud WLTP kaalutud tsükli alusel, väärtused on toodud võrdluseks.

 

* Energiakulu, kaalutud, kombineeritud (l/100 km ja kWh/100 km elektrimootori puhul); CO₂-heitmed,
kaalutud, kombineeritud (g/km). Auto ei ole veel Leedus saadaval, seega on need väärtused esialgsed. Lõplikud väärtused esitatakse pärast seda, kui autot on nõuetele vastavuse hindamiseks katsetatud.
Läbitav vahemaa võib erineda sõltuvalt erinevatest teguritest, nagu sõidustiil, marsruut, ilmastiku- ja teeolud, sõiduki seisukord, kasutamine ja varustus.