JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Legend naaseb kõige luksuslikumal kujul

JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Legend naaseb kõige luksuslikumal kujul

Iga välisdetail on oluline

Uue Grand Cherokee 4xe eksterjöör on tõeline Jeep® kaubamärgi stiili ja suursugususe kehastus. Valida saab 7 erineva värvi vahel, mis toovad esile Grand Cherokee 4xe luksusliku ja iseloomuliku stiili. Trailhawk ja Summit Reserve mudelitel on standardvarustuses ka kahetooniline värv ja musta värvi katus.

Jeep® aktsendid igas detailis

Iga detail peegeldab uue Jeep® Grand Cherokee 4xe elegantsi ja individuaalsust. Värskendatud disain toob esile Jeep®-i erilised tunnused: ikooniline esivõre rõhutab väljapeetud ja eristuvat kuju, mis juhib tähelepanu teistele stiilsetele detailidele, nagu näiteks panoraamkatus.

LED-ESITULED

Jeep® Grand Cherokee 4xe-l on uuendatud Jeepile omane seitsmeosaline esivõre. See on veidi laiem ja suuremate avadega ning elegantne viimistlus aitab kaasa tee paremale valgustamisele. Alumine hõbedane ääristusriba ulatub eriti kitsaste täis-LED-esitulede alla, luues ühe pideva horisontaalse joone, mis rõhutab auto laiust.

Eksklusiivsed valuveljed

Väljendage oma stiili geomeetrilise disainiga valuvelgedega. Standardvarustus: 20-tollised poolharjatud ja värvitud alumiinium valuveljed Limited mudelil; 20-tollised harjatud valuveljed Overland mudelil; 21-tollised harjatud valuveljed Summit Reserve mudelil; 18-tollised harjatud valuveljed Trailhawki All Terrain rehvidega.

Kroomitud detailid

Kroomitud viimistlusdetailid rõhutavad Jeep®-i unikaalset kuju, mida võib leida originaalsetel sõidukitel, näiteks 1962. aasta Wagoneeril.

Elektrifitseerimist meenutav 4xe märgistus

Grand Cherokee 4xe maasturid on saadaval neljas erinevas värvitoonis, siniste 4xe-aktsentide ja logodega, mis esindavad suurepäraselt neljarattaveolisi pistikust laetavaid hübriidautosid.
Uus Jeep® Grand Cherokee debüteerib 4xe hübriidina ja pärib kõik legendaarsed tunnused: Grand Cherokee nimi ustel, Jeep®-i logo kontuur ees ja 4xe logo kontuur taga, mida eristab elektrifitseerimist sümboliseeriv sinine värvus.
Uuel Jeep® Grand Cherokee 4xe hübriidil on eristavad logod, mis sümboliseerivad legendaarse Grand Cherokee minevikku ja 4xe pistikust laetava hübriidi tulevikku.

Uuenduslik ja ruumikas salong

Salong on valmistatud nii, ei ka kõige nõudlikumatele juhtidele ja reisijatele ei tekiks pettumust. Sõltuvalt valitud varustustasemest on uuel Jeep® Grand Cherokee 4xe kasutatud vaid kõrgkvaliteetset nahka ja ehtsast puidust viimistlusdetaile. Võrratu mugavus on loodud tänu 4-tsoonilisele kliimaseadmele ja 16-suunaliselt reguleeritavatele istmetele. See on ainus maastur oma turusegmendis, kus kaasreisijad saavad nautida justnimelt neile mõeldud 10-tollist ekraani.

 

  • LED sisevalgustus
  • Multimeedia ekraan sõitjale
  • 16 erinevat istmeasendit / massaažifunktsioon
  • Käsitsi valmistatud sisu premium-materjalidest

Veelgi rohkem ruumi

Kui seiklus kutsub siis piire ei ole. Uus Jeep® Grand Cherokee 4xe tagab teile piisavalt pagasiruumi. Sinna mahuvad ka kõige suuremad asjad, mida reisil vajate.