JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Legend naaseb kõige luksuslikumal kujul

JEEP® GRAND CHEROKEE 4xe

Legend naaseb kõige luksuslikumal kujul

Uus Jeep® Grand Cherokee 4xe

Jeep®-i kõige elegantsem väljendus. Avastage uus Jeep® Grand Cherokee 4xe laetav hübriid: täiesti uus disain, luksuslik sisu, täiustatud tehnoloogiad ja turvalisuse funktsioonid. Jeep® Grand Cherokee 4xe on oma legendaarse nelikveosüsteemiga säilitanud mudeli fännidele tuttava sõidudünaamika ja läbivuse.

Grand Cherokee 4xe on peagi

Grand Cherokee lummav ilu on juba jõudnud Itaalia tänavatele. See on rafineeritud ja kaasaegse interjööriga ning elegantse väliskujundusega auto, mis ei jäta kedagi ükskõikseks. Kutsume Teid vaatama esimest Grand Cherokee‘t, mis on peagi saadaval ka Eestis!

Grand Cherokee 4xe tuleb turule erinevate varustustasemetega

 
  • LIMITED
  • OVERLAND
  • SUMMIT RESERVE
  • TRAILHAWK

LEGENDAARNE JEEP®- KÕIGE ELEGANTSEM

KÕIGI AEGADE ENIM AUHINNATUD MAASTUR TULEB TAGASI. UUS JEEP® GRAND CHEROKEE. JUBA 2022. AASTAL!

Esitleme uut Jeep® GRAND CHEROKEE 4xe maasturit. Uus ja tänapäevane luksuslik interjöör ning värske välimus, samas on säilinud Jeep®-ile omane legendaarne võimsus. Registreeruge, et saada esimesena teada kõiki selle mudeli Euroopasse saabumisega seotud uudiseid!

 

UUS PISTIKHÜBRIID JEEP® GRAND CHEROKEE 4XE

Jeep® Grand Cherokee 4xe nelikveosüsteemiga: kaasaegne välisdisain, elegantne interjöör ja võrratud juhitavusomadused.

Välisilme

Uue maasturi välisilme on elegantne ja eksklusiivne. Jeep® Grand Cherokee 4xe välisdisainis haarab koheselt pilku uuendatud ikooniline Jeep®-i esivõre, LED-tuled, 21-tollised valuveljed ja panoraamkatuseluuk. Samuti annavad sinist tooni sisaldavad logod vihje, et maastur on nüüd pistikust laetav hübriid.

Interjöör

Elegantsuse ja funktsionaalsuse harmoonia Grand Cherokee 4xe-s on loodud kõige kvaliteetsematest materjalidest nii seest kui ka väljast. Uue Grand Cherokee 4xe interjööris on kasutatud nahast ja puidust detaile, mis loovad luksusliku tunnetuse. Mugavuse tagavad kuni 16-suunaliselt reguleeritavad esiistmed, 4 tsooniline kliimaseade ja vastavalt vajadusele kohandatav sisevalgustus.

Grand Cherokee 4xe võimsus

Paindlikkus ja mitmekülgsus on dünaamilise elu jaoks hädavajalikud. Uus Grand Cherokee 4xe pakub kolme erinevat sõidurežiimi: hübriid, elektriline ja e-save. Täielikult elektrilisel režiimil on linnamaastur äärmiselt vaikne ja sellel režiimil on sõiduulatus kuni 50 km*. Vajadusel saab autot laadida kodus või laadimisjaamades. Täielik laadimine võtab 7,4 Kw/h juures vähem kui 3 tundi. Grand Cherokee 4xe laetav hübriid pakub mugavat linnasõiduelamust ning tõelisele linnamaasturile omast stabiilsust, läbitavust ja võimsust (380 hj ja 637 Nm pöördemomenti).

* Väärtused on arvutatud WLTP-protseduuri kohaselt (linnas).

Grand Cherokee 4xe tehnoloogia

Jeep® Grand Cherokee 4xe on valmis lõbusaks ja nauditavaks reisimiseks. Nutiarmatuurlaud koos projektsiooniekraaniga annab juhile kogu vajaliku teabe. Uconnect™ raadiosüsteem koos 10,1-tollise puuteekraaniga pakub erinevaid funktsioone, et tagada hea meeleolu, samas kui GPS-navigatsioon hoiab teid eksimast. Uus funktsioon, mida teistel autodel veel ei ole, on 10,25-tolline multimeediaekraan reisijale juhi kõrvalistmel.

Ohutus

Juhi ja reisijate kaitsmiseks on uus Jeep® Grand Cherokee 4xe varustatud enam kui 110 aktiivse ja passiivse ohutussüsteemiga, mis teevad sellest maasturist omas segmendis ühe turvalisima.

JEEP WAVE® KLIENDIPROGRAMMI EELISED

Teie Jeep® iga osa tagab teie ohutuse ja kaitse. Lisaks saate Grand Cherokee 4xe ostmisel 5 aastat eksklusiivset Jeep Wave® programmi. Lisateave Jeep wave programmi kohta.