Nõustun

JEEP® GRAND CHEROKEE TRACKHAWK

JEEP® GRAND CHEROKEE TRACKHAWK

VÕIMSAIM MAASTUR PLANEEDIL

Tervitage uut standardit maasturi jõudluses. Täiesti uus Jeep® Grand Cherokee Trackhawk kiirendab 0−100 km/h silmipimestava 3,7 sekundiga. Kuid see pole veel kõik. Pidureid, käsitsemist, pöördemomenti ja võimsust on kohandatud, et Trackhawk`iga oleks erakordne sõiduelamus. Lisage juurde veel ülikvaliteetne luksus ning see tõstab Jeep® Grand Cherokee Trackhawk`i paari suurejooneliselt teedel ja tänavatel end tõestanud Jeep®`i kaubamärgi 4×4 hulka.

Võidusõidust inspireeritud interjöör

Täiesti uue Jeep® Grand Cherokee Trackhawk`i võidusõidust inspireeritud istmepolstrid haaravad Teid kiiretel manöövritel endasse, hoides Teid igas kurvis paigal ja kontrolli all. Võidusõidust inspireeritud salongi moodustavad süsinikkiust aktsendid ja Laguna nahksisustus ahvatlevad välja laskma oma esmast tungi kiiruse järele. Käigukangi nupp, 320 km/h kiirusemõõdik ja „Supercharged“ ukseliistud tekitavad rajaloleku tunde.

Eksklusiivne välisilme

Eristuge massist uue Jeep® Grand Cherokee Trackhawk`iga uue ja ainulaadse esiosa ja iluvõrega, mille disain tagab optimaalse stiili ja aerodünaamika. Jeep® Grand Cherokee Trackhawk`il on uus jõuline ja sportlik stiil.