Nõustun

VÄRVIKAS

Vaadake kõigi aegade võimsama maasturi rattaid ja olge valmis meeliülendavaks kogemuseks. Supercharged 6.2L HEMI V8 mootor annab jõu sõidu alustamisele ja pöördemomendi säilitussüsteemile, mis tagab uskumatu kiirendamise 0−100 km/h 3,7 sek. Seda kõike toetab tuntud jõudlustehnika, mille hulka kuuluvad maailmaklassi sõidudünaamika ja luksus, peensus ja täiustatud tehnoloogia.

LIHTNE ON TUNNUSTADA, MIDA OLEME TEINUD

Kindlast ja elegantsest välisdisainist õhkub jõudu iga nurga alt. Jeep® Grand Cherokee Trackhawk`il on parimad välise stiili omadused, mille hulka kuuluvad kaasaegne iluvõre ja esiots, kandiline väljalaskesüsteem, Supercharged märk, kollased pidurikettad ja erilised uued 20-tollised valuveljed.

KÕRGEKVALITEEDILINE INTERJÖÖR

Võidusõidust inspireeritud istmepolstrid haaravad Teid kiiretel manöövritel endasse, hoides Teid igas kurvis paigal ja kontrolli all. Võidusõidust inspireeritud salongi moodustavad süsinikkiust aktsendid ja Laguna nahksisustus ahvatlevad välja laskma oma esmast tungi kiiruse järele. Standardvarustusse kuuluv 8,4-tollise puutetundliku ekraaniga Uconnect™ NAV navisüsteem sisaldab eksklusiivset Trackhawk Performance Pages rakendust, mis aitab jälgida ja talletada andmeid jõudluse kohta.