Nõustun

JEEP® GRAND CHEROKEE SRT

JEEP® GRAND CHEROKEE SRT

DIAL-IN LÜLITUSSÜSTEEM

Selec-Track® -i süsteem võimaldab juhil jõudluse suurendamiseks sõiduseadistusi täpselt reguleerida. Vedrustust, pöördemomendi jagunemist, käiguvahetust, stabiilsust ja mootori kaardistamist juhitakse ühe lihtsa liidese abil. Täiustatud kohanduv vedrustussüsteem avab ja sulgeb vedrustuse amortisaatorklappe vastavalt sellele, milline viiest seadistusest valitakse. Selec-Track® aitab Grand Cherokee SRT®-il olla samal ajal mugav igapäevaauto ja võimsa kiirendusega sprinter – kõik ühes muljetavaldavas paketis.

VIIVITUSETA TAGASISIDE ÜLEKOORMUSE KOHTA

Lisaks navigeerimist ja kütuse kokkuhoidu puudutavale teabele võimaldab 7” näidikuplokk SRT®-põhise teabe vahetamist, et sõidutulemusi veelgi parandada. Ülekoormuse efekt on kohe nähtav, samuti sellised jõudlusnäitajad nagu kiirendus 0–60 miilini tunnis ja veerandmiili läbimisaeg.

REAALAJAS LIGIPÄÄS JÕUDLUSANDMETELE

Telemeetria ja reaalajas andmed ei ole enam ralliradade ja dünaamilise kiiruse uurijate pärusmaa. SRT® jõudlusandmed Performance Pages+ kuvatakse Uconnect®-i 8,4tollisel puuteekraanil, võimaldades näha sellist jõudlusstatistikat nagu dünaamika, pidurdamine, mootori hobujõud, mootori pöördemoment ja kiirendamine. SRT® Performance Pages jälgib ka seda, mis toimub kapoti all, mõõtes digitaalselt akupinget, õlirõhku, jahuti ja sisselaskeõhu temperatuuri.