Nõustun

JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE

ÜLE 70 TURVA-JA JUHIABISÜSTEEMI

TURVAPADJAD - KAITSTUD IGAST KÜLJEST

2017 Grand Cherokeel on varustuses üle 70 turvasüsteemi. Mitmeastmelised turvapadjad juhile ja kõrvalistujale, külgmised turvakardinad ja istmete lisaturvapadjad on kõik standardvarustuses. Kokkupõrkeenergiat neelav esiosa ja terastalad ustes lisavad reisjate kaitset.

PIMENURGA JÄLGIMISSÜSTEEM

Juhi jaoks pimedasse nurka jäävate sõidukite jälgimise süsteem koosneb kahest radarist, mis asuvad tagastange sees mõlemal küljel. Pimenurka jäävatest sõidukitest teavitab süsteem märgutule ja heliga. Tagurdades annavad andurid märku, kui keegi on lähenemas paremalt või vasakult.

PARKVIEW® TAGURDUSKAAMERA

Parkimisel abistavad 2017 Jeep® Grand Cherokee juhti korraga kaks süsteemi: ParkView® tagurduskaamera ning ParkSense® eesmised ja tagumised parkimisandurid. Andurid annavad takistustest märku visuaalselt ja heliga. Kaamera pildil kuvatakse dünaamilised jooned, mis loovad ettekujutuse auto liikumise trajektoorist.

PARALLEELSELT JA RISTISUUNAS PARKIMISE AUTOMAATSÜSTEEM

Uus süsteem teeb parkimise tunduvalt hõlpsamaks. Kui süsteem on leidnud sobiva parkimiskoha antakse juhile suunised käikude lülitamiseks. Kogu töö rooliga teeb ära automaatika.

LANESENSE® AKTIIVNE SÕIDUREA HOIDMISE AUTOMAATSÜSTEEM

See uus süsteem jälgib auto asendit rajajoonte vahel. Kui ilmneb tahtmatu kõrvalekaldumine annab süsteem sellest märku ja korrigeerib sõidutrajektoori.

KOKKUPÕRKE VÄLTIMISE SÜSTEEMID

Otsasõiduhoiatus koos esikokkupõrke vältimise süsteemiga kasutab radarsensoreid, mis tajuvad ära kui auto läheneb eesolevale objektile liiga kiiresti, andes sellest teada heliga ja märgutulega. Kui juht jääb reageerimisega hiljaks rakendab süsteem automaatselt pidurid. Adaptiivne püsikiirusehoidja hoiab distantsi ees sõitva autoga ja korrigeerib kiirust vastavalt.

TURVALISELT TEEL

Sõiduki kindlalt teel hoidmisega tegeleb terve võrgustik sensoreid ja süsteeme: elektrooniline stabiilsuskontroll(ESC), ümberpaiskumise vastane süsteem(ERM), mitteblokeeruvad pidurid(ABS) ja veojõukontroll, mis rakenduvad kui mõni ratastest kaotab kindla kontakti teega.