Nõustun

JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE

EFEKTIIVNE JA ILMASTIKUKINDEL

3.0L V6 TURBODIISEL

3.0L turbodiisel V6 mootor on puhta diisli tehnoloogia ja madala CO2 emissiooniga. Säästlik ja rafineeritud mootor on optimaalselt efektiivne ja inspireerivalt võimas. Koos kaheksakäigulise automaatkastiga suudab Grand Cherokee vedada kuni 3500 kg haagist.

3.6L V6 VVT

3.6L Pentastar® V6 bensiinimootor koos 8-käigulise automaatkäigukastiga on uuendatud ja veelgi ökonoomsem. Lubatud haagise mass kuni 2,812 kg.

SUJUV JA EFEKTIIVNE KAHEKSAKÄIGULINE AUTOMAATKÄIGUKAST

Uus elektriline roolivõimendus on efektiivsem ja loob võimaluse roolitunnestuse seadistamiseks vastavalt oma soovile. Valida saab kolme režiimi vahel: sport, normal ja comfort. Kõigi mootorite jõuülekandeks on 8-käigulise automaatkäigukasti teine põlvkond.

ECO režiim

Eco režiim aitab paranda kütuseökonoomiat seadistades tühikäigu pöördeid, käigukasti ja kütusepumba tööd ning adaptiivse püsikiirusehoidja reaktsioonikiirust. Eco režiim rakendub igal käivitusel automaatselt. Quadra-Lift® õhkvedrustusega autodel langetab Eco režiim sõiduki Aero asendisse, kui kiirus on üle 88 km/h vähendades sel moel tuuletakistust.

SELEC-TERRAIN® NELIKVEO JUHTIMINE

Legendaarne Jeep® võimekus suureneb veelgi koos Selec-Terrain® nelikveo seadistamise süsteemiga, mis aitab hakkama saada lumes, mudas ja muudes keerulistes tingimustes. Veojõudu aitab paremini edasi anda Quadra-Drive® II 4WD süsteem aeglusti ja lukustuva tagadiferentsiaaliga. Lisaks sellele annab Jeep Quadra-Lift® õhkvedrustus võimaluse seadistada auto viiele eri kõrgusele, et pakkuda optimaalset suutlikkust.

QUADRA-LIFT® ÕHKVEDRUSTUS

See tõhus süsteem annab sulle võimaluse vedrustuse tõstmisega suurendada auto kliirensit kuni 272 mm-ni. Samuti saab autot langetada mugavamaks sisenemiseks ja kauba laadimiseks.

4X4 SÜSTEEMID

• Quadra-Trac II® on pidev nelikveosüsteem, mis hoiab sind teel. Ratta läbilibisemise korral suunatakse veojõud kindlama pidamisega rattale. Aeglusti on abiks eriti karmides oludes lukustade esi- ja tagasilla.
• Quadra-Drive® II nelikveosüsteemi puhul lisandub eelnevale elektrooniliselt juhitav tagadiferentsiaal(ELSD), mis on võimeline tagarattad kuni 100% lukustama. Süsteem on kasutatav aastaringselt kuival ja libedal pinnal.