JEEP® GRAND CHEROKEE

JEEP® GRAND CHEROKEE

UUENDUSED, MILLE KANNUL ON HIMU KÄIA

Parim stiili ja võimsuse kooslus, mille pilti on täiendanud uuendatud detailid – originaal-esivõre, modernne juhtpaneel, ainulaadne rattadisain ja tänapäevase kujundusega udutuled. Kõik need detailid loovad klassikalise, ent lummavalt moodsa auto mulje. See auto on valmis nii maastikke vallutama kui ka linnas luksusega hiilgama.

LAITMATU PEENEKOELISUS

Jeep® Grand Cherokee Summitist õhkub ka kõige raskemates oludes sõites stiilitunnet ja kõrgemat klassi. Puiduimitatsiooniga juhtpaneel ja ukseviimistlus, nahkkattega käigukang ja nahast istmekatted Natura Plus muudavad sõitjateruumi hubaseks. Peenekoeline klassika ja laitmatu disain loovad täieliku stiilsuse ja mugavuse tunde.

VEEL ROHKEM VÕIMALUSI

Jeep® Grand Cherokee Summit on võimas auto, mida on tänu integreeritud tehnoloogiatele ülikerge juhtida. Elektriline roolivõimendi, neljas suunas elektriliselt reguleeritav roolisammas, kaheksa käiguga automaatkast ja võimalus valida erinevate sõidurežiimide vahel loob uusi aistinguid ja rahuldab täielikult iga autojuhi vajadused.

KINDEL STABIILSUS

Legendaarse Jeepi® sõiduki stabiilsuse tagab teel uuenduslik nakkejõu juhtimissüsteem Selec-Terrain®. Sellel on viis režiimi, seepärast võite julgelt sõita igasugusel teekattel, sealhulgas lumel. Nakkejõudu tugevdavad võimalikud süsteemid Quadra-Trac II® või Quadra-Drive® II Active-on-Demand. Pneumovedrustussüsteemil Quadra-Lift® on kogunisti viis kõrgusvalikut. See vedrustus kindlustab teel olles suurima sõidumugavuse ja stabiilsuse. Seda autot on lihtne usaldada igasuguses olukorras.

ÜLIM TURVALISUS

2018. aasta mudelil Grand Cherokee on üle 70 turvafunktsiooni ja see on valmis läbima teel igasugused katsumused. Autojuhi ja kõrvalistuja juurde paigaldatud mitmeastmelised turvapadjad ja täiendavad külgmised turvapadjad tagavad ülima ohutuse, nii et ettenägemata juhusele ei jää siin ruumi.