JEEP® GRAND CHEROKEE
legend naaseb oma kõige luksuslikumal kujul

JEEP® GRAND CHEROKEE
legend naaseb oma kõige luksuslikumal kujul

Kõige uuenduslikum Jeep GRAND CHEROKEE

Auto on varustatud ühtede kõige arenenumate tehnoloogiatega: 10,1 COL. UCONNECT™ meelelahutussüsteem, 10-tolline digitaalne armatuurlaud, MCINTOSH® audiosüsteem ja paljud muud funktsioonid, mis teevad teekonna mitteigavaks.

10,1 COL. UCONNECT™ MULTIMEEDIASÜSTEEM

Jeep® Grand Cherokee 4xe maastur on uuenduslike tehnoloogiatega sõiduk, mis viib Jeep® kogemuse järgmisele tasemele. 10,1-tollise puuteekraaniga Uconnect™ info-, meelelahutus- ja navigatsioonisüsteem sisaldab kõiki 4xe täiustatud ühenduvusfunktsioone.

NUTIARMATUURLAUD JA PROJEKTSIOONIGA EKRAAN

10-tollise digitaalse armatuurlaua kasutajasõbralik kasutajaliides näitab erinevaid sõiduparameetreid, sealhulgas aku olekut, järelejäänud teekonda ja laadimistaset. Lisaks töötab 10-tolline ekraan hästi koos My Uconnect™ rakendusega*, mis annab juhi tuuleklaasile olulist teavet, et hoida teid valitud sihist kõrvalekaldumata.

*Ühilduvus peab olema tagatud. Ühilduvate seadmete nimekiri on leitav aadressil http://www.uconnectphone.com/.

MULTIFUNKTSIONAALNE REISIJA KUVAR

Eksklusiivne 10,25-tolline reisija kuvar pakub uuenduslikke meelelahutus- ja kaaspiloodifunktsioone. Saate otsida ja edastada juhile marsruute, ühendada juhtmevabad kõrvaklapid ja seejärel nautida oma valitud meelelahutust ja muudki. .

PREMIUM KVALITEEDIGA HELISÜSTEEM - MCINTOSH®

Tuntud luksusliku audiofirma McIntosh välja töötatud ultramoodne süsteem, mis paigaldatakse esmakordselt premium-maasturisse. Astuge veelgi suurematele seiklustele 950-vatise võimsuse ja 17-kanalilise võimendi, 19 eritellimusel valmistatud autokõlari ja 10-tollise subwooferiga.

MY eCHARGE

Kui te ei ole kodus, on teie Jeep® Grand Cherokee 4xe maasturi akut My eCharge abil lihtne laadida. See funktsioon annab teile kogu vajaliku teabe lähimate avalike laadimisjaamade kohta, näiteks kättesaadavuse ja pistikute tüübi kohta, ning saate vaadata varasemate laadimisprotsesside andmeid, et jälgida nendega seotud andmeid.

MY REMOTE

Juurdepääs oma Jeep® Grand Cherokee 4xe sõidukile kaugjuhtimise teel. eControl funktsiooniga saate oma autot igal ajal laadida ja seadme abil lihtsalt auto sisetemperatuuri reguleerida. Saate samuti uksed eemalt lukustada ja avada, esituled sisse lülitada ja näha oma sõiduki asukohta.

MAASTIKU MARSRUUDID

Registreerige oma maastiku-reisid ja salvestage sellega seotud maastiku-teave, näiteks kaardil olev ülevaade koos teekonnapunktidega, auto kalde- ja pöördenurgad, samuti maksimaalne ja minimaalne kõrgus.

Jeepi PEAMINE PRIORITEET ON TURVALISUS

Jeep® Grand Cherokee 4xe on varustatud enam kui 110 standardse ja valikulise ohutussüsteemiga, mis aitavad teil rahulikult sihtkohta jõuda ja sõitu nautida. Ohutussüsteemid annavad igale Jeep®’i juhile enesekindlust ja vabadust seikluslikule avastamisretkele minekuks.

KIIRTEEL SÕITMISE ABISÜSTEEM

Täiustatud ohutus- ja mugavusfunktsioonid teie igapäevaelu jaoks: maanteel aitab aktiivne kiirteel sõitmise abisüsteem teil õigel teel püsida. Kasutades radarisüsteeme ja andureid, suudab auto teha peeneid kohandusi, et aidata teil hoida õiget vahemaad eessõitva sõidukiga ja püsida oma sõidurajal.

KOKKUPÕRKE HOIATUS SUUREL KIIRUSEL

Sõidu ajal suure kiirusega kokkupõrke hoiatus aktiveerib aktiivse pidurdamise, kui tuvastatakse jalakäija või jalgrattur, aidates teil varakult tuvastada ja vältida võimalikku ohtu isegi suurtel kiirustel.

TÄIENDAV PIMEALA JÄLGIMISE SÜSTEEM JA LIIKUVATE OBJEKTIDE TUVASTAMISE SÜSTEEM

Täiendav pimeala jälgimise süsteem ja liikuvate objektide tuvastamise süsteem, mis tuvastab liikuvaid objekte auto tagaosas (auto tagaosas takistuste tuvastamise süsteem) tagavad parema ohutuse sõidu ajal ja parema kontrolli manööverdamisel.

ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSE ABISÜSTEEM STOP & GO FUNKTSIOONIGA

Adaptiivne püsikiiruse abisüsteem (ACC) aitab juhil säilitada määratud sõidukiirust ja vajadusel kohandab seda eesoleva auto kiirusega, et säilitada alati piisav ja ohutu vahemaa.

SÕIDURAJALT KÕRVALEKALDUMISE HOIATUSSÜSTEEM LANESENSE™

Aktiivne sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem LaneSense™ lihtsustab auto hoidmist sõidurajal. Tõsise sõidurajalt kõrvalekaldumise korral antakse hoiatus ja sõiduki asukoht korrigeeritakse automaatselt.

ÖÖNÄGEMISSÜSTEEM

Öönägemissüsteem kasutab auto esiosasse paigaldatud uuenduslikke tehnoloogilisi andureid, et tuvastada öösel sõites jalakäijaid või loomi. Kui auto ees on tuvastatud objekt, kuvatakse digitaalsel armatuurlaual hoiatus ja öönägemissüsteemi pilte.

Jeep® Grand Cherokee 4xe PHEV: Energiakulu (kaalutud, kombineeritud) : 2,6 l/100 km ja elektrimootoriga 25 kWh/100 km; CO2-heitmed (kaalutud, kombineeritud): 62 g/km**

*Fotodel on näidatud USA turu autod ja need on ainult illustratiivseteks eesmärkideks.
** Energiakulu, kaalutud, kombineeritud (l/100 km ja elektrimootoriga kWh/100 km); CO₂ heitkogused, kaalutud, kombineeritud (g/km). Auto ei ole veel Leedus saadaval, seega on need väärtused esialgsed. Lõplikud väärtused esitatakse pärast seda, kui autot on nõuetele vastavuse hindamiseks katsetatud.