JEEP® GRAND CHEROKEE
legend naaseb oma kõige luksuslikumal kujul

JEEP® GRAND CHEROKEE
legend naaseb oma kõige luksuslikumal kujul

TULEVIKUENERGIA

Grand Cherokee 4xe maasturi võimsus – 280 kW (380 hj) (2,6 l / 100 km; 25 kWh / 100 km elektriga; 62 g / km)* ületab igapäevased väljakutsed. Pistikhübriid viib sõiduomadused uuele tasemele: see on võimsam, vaiksem; Elektriajam on madala energiatarbega ja keskkonnasäästlik, mugavam ning Quadra -Lift õhkvedrustussüsteem sobib suurepäraselt ka maastikul seiklusteks.

TÄIUSTATUD ELEKTRIMOOTOR

Jeep® Grand Cherokee 4xe on varustatud kahe mootoriga: 2,0-liitrine turbokompressoriga bensiinimootor, mille võimsus on kuni 200 kW (272 hj), ja elektrimootor, mille võimsus on kuni 107 kW (145 hj). See annab koguvõimsuse kuni 280 kW (380 hj) (2,6 l/100 km; 25 kWh/100 km ainult elektriga; heitkogused 62 g/km)*

*Maksimaalne võimsus on arvutatud vastavalt Mootorsõidukite inseneride ühingu (SEA) standardis J2908 sätestatud metoodikale.

QUADRA-LIFT ÕHKVEDRUSTUSSÜSTEEM

Quadra-Lift õhkvedrustussüsteem on varustatud elektroonilise poolaktiivse summutusega sõites autoga suurtel kiirustel, nt kiirteel, ning laseb automaatselt autot alla, et tagada tõhus aerodünaamika ning vähendada kütusekulu ja CO2-heitmeid.

HÜBRIIDSÕIDUREŽIIMID

Jeep® Grand Cherokee 4xe hübriidsõidurežiimi lüliti võimaldab teil valida teie vajadustele kõige paremini vastava sõidurežiimi. Elektrirežiim pakub heitevaba ja peaaegu hääletut sõitu. Hübriidrežiim ühendab mõlema mootori võimsuse kõige tõhusamalt. E-Save režiimil kasutatakse tavalist sisepõlemismootorit ning akut säästetakse ja seda laetakse sõidu ajal.

Koguvõimsus 280 kW (380 hj) (2,6 l/100 km; 25 kWh/100 km ainult elektriga; heitkogused 62 g/km)* / Ainult elektriga kuni 51 km linnas (vastavalt WLTP-le) 2 / Maksimaalne kiirus ainult elektriga kuni 130 km/h / Täielik aku laadimine (kuni 7,4 kW) < 3 tunniga.

LAADIGE OMA SÕIDUKIT, KUS IGANES TE OLETE

Nüüd saate oma Jeep® Grand Cherokee 4xe maasturit laadida kodus, kasutades eraldi saadaval olevat easyWallboxi kodust laadimisjaama. Teel saate kasutada avalikke laadimisjaamu, kasutades kaasasolevat Mode 3 kaablit.

LAADIMINE SÕIDU AJAL

Saate laadida oma Jeep® Grand Cherokee 4xe sõiduki akut sõidu ajal. E-Coasting-tehnoloogia abil muudetakse pidurdamisel, aeglustamisel ja veeremisel tekkiv kineetiline energia kasulikuks energiaks, mis kantakse akusse.

* Energiakulu, kaalutud, kombineeritud (l/100 km ja kWh/100 km elektrimootori puhul); CO₂-heitmed,
kaalutud, kombineeritud (g/km). Auto ei ole veel Leedus saadaval, seega on need väärtused esialgsed. Lõplikud väärtused esitatakse pärast seda, kui autot on nõuetele vastavuse hindamiseks katsetatud.
Läbitav vahemaa võib erineda sõltuvalt erinevatest teguritest, nagu sõidustiil, marsruut, ilmastiku- ja teeolud, sõiduki seisukord, kasutamine ja varustus.