JEEP® GLADIATOR.
100% Jeep®, 100% pikap

JEEP® GLADIATOR.
100% Jeep®, 100% pikap

Integreeritud maastikukaamera. Ainus selle kategooria pikapil Euroopas

Gladiatoril on teid igal teel toetav tehnoloogia erakordse suutlikkuse võimaldamiseks. Esikaamera kuvab ekraanile kõrge resolutsiooniga vaate ees ootavast teest, et teil ei jääks miski märkamata ja et vältida edukalt kõiki takistusi ja auke. Kaameral on ka isepuhastumise funktsioon, et maksimaalne nähtavus oleks tagatud kõigis tingimustes ja igal ajal. See on kasulik igapäevastel sõitudel, ent lausa asendamatu maastikusõidul.

Juhtmeta Alpine-kõlar

Gladiatori tagaistme taga on juhtmevaba Alpine-kõlar, mille saab endaga autost väljudes lihtsalt kaasa võtta. See vee- ja tolmukindel kõlar laeb oma akut sõidu ajal. Selle võib 30 minutiks koguni kuni 90 cm sügavusse vette uputada. Seda saab kasutada ka akupangana välisseadmete laadimiseks ja selle saab ühendada teiste juhtmeta Alpine-kõlaritega tõelise stereoheli nautimiseks.

Uue põlvkonna heli

Valige iga seikluse jaoks sobiv. Standardvarustusse kuulub 9 kõlari, tagumise bassikõlari ja 552 W 12-kanalilise võimendiga Alpine Premium helisüsteem hästi tasakaalustatud tõelise ruumiheli nautimiseks.

Ülim autosisene tehnoloogia

Gladiator on varustatud uusima tehnoloogiaga parima sõidukogemuse kindlustamiseks. 7-tollise TFT-ekraani ja kohandatav digitaalne näidikuplokk kuvab kõiki olulisi sõiduparameetreid.

Uconnect™-i teenused

Info- ja meelelahutuse süsteem on disainitud töötama sujuvalt Uconnect™-i teenustega*, mis võimaldavad teil suhelda oma sõidukiga nutitelefoni või nutikella kaudu.

* Saadaval alates märtsist 2021

"Apple CarPlay" ja "Android Auto"

Apple CarPlay tagab iPhone’i kasutajale Siri häälkäskluste abil juurdepääsu Apple Maps´ile, sõnumitele, telefonile ja Apple’i muusikaäpile.

Android Auto™ tagab lihtsa ja turvalise juurdepääsu häälkäsklustele, Google Maps´ile ja Google Play Music funktsioonile.

OHUTUS

Gladiatori standardvarustusse kuulub palju passiivseid turvasüsteeme, mida iga klient saab täiendada lisavarustuse seast valitavate ja paigaldatavate aktiivsüsteemidega. Nende hulka kuuluvad Blind Spot Monitoring, mis hoiab silma peal pimealadel, Adaptive Cruise Control, mis hoiab soovitud kiirust ja kohandab seda vajadusel eessõitva sõiduki järgi, Forward Collision Warning+, mis hoiatab teid kokkupõrke vältimiseks eesolevate takistuste eest, ja automaatsed kaugtuled, mille intensiivsust reguleeritakse automaatselt vastavalt ümbritseva keskkonna valgustatusele.

Blind Spot Monitoring ja Forward Collision Warning+

Tellimisel saab Gladiatori varustada Rear Cross Path Detection funktsiooniga, Blind Spot Monitoring süsteemiga pimealade jälgimiseks, juhi hoiatamiseks ja kokkupõrke aktiivseks vältimiseks tagurdamisel. Ning Forward Collision Warning+ hoiatab juhti visuaalselt ja helisignaaliga teelolevale takistusele või eessõitjale liiga kiire lähenemise eest.

Adaptiivne kiirushoidik

Valige Gladiatorile soovitud kiirus ja auto hoiab seda kogu reisi jooksul. Intelligentne adaptiivne kiirushoidik tuvastab eessõitja kiiruse ja kohandab valitud sõidukiirust vastavalt, ilma et juht peaks ise midagi tegema.

Lihtne parkida

Gladiatori parkimisabid muudavad parkimise lihtsaks ja ohutuks. Gladiator on varustatud esimeste ja tagumistele parkimisanduritega ning kaameratega.

Parkview® tahavaatekaamera ja Liikuva objekti tuvastus

Tagurdage sama enesekindlalt nagu muidu teedel liigute. ParkView® tahavaatekaamera kuvab kõrge resulotsiooniga kujutist Uconnect™-raadio puuteekraanil ja selle dünaamiline suunanäitaja muudab lihtsaks koguni kõige keerukamad manöövrid. Tagurpidikäigu sisselülitamisel tuvastavad andurid automaatselt sõidukeid ja objekte teie teel. Liikuva objekti tuvastamise funktsioon hoiatab teid tagurdamisel takistuste eest sõiduki taha jäävas pimealas.