JEEP® GLADIATOR.
100% Jeep®, 100% pikap

JEEP® GLADIATOR.
100% Jeep®, 100% pikap

Salong

Mugavus

Nahksisu, soojendusega esiistmed ning rool tagavad tõelise mugavuse samal ajal kui kahetsooniline automaatne kliimaseade võimaldab reguleerida temperatuure nii juhi kui kaasreisija vajadusetele vastavalt.

Eriti ruumikas

Uuel Jeep® Gladiatoril on oma klassi suurim jalaruum (kuni 966 mm) sõitjate mugavuse tagamiseks.

Turvalised hoiuvõimalused

Tagaistme all ja seljatoe taga on ruumikad panipaigad.

välisilme

Maksimaalne kohandatavus

Jeep® Gladiator suudab pakkuda koguni täielikku vabas õhus viibimise kogemust. Tuuleklaasi ja katuse erinevad kombinatsioonid võimaldavad valida kolme erineva vormi seast: kolme paneeliga kõvakatus, pehmekatus või katuseta. Nautige maksimaalset vabadust igal teel ja igal aastaajal.

Pikapi kast on saadaval tugeva ja vastupidava kaitsekattega. Kogu koorma turvaliseks katmiseks on kolm valikut: rullkate, kolmest paneelist koosnev present või kolme paneeliga kõvakate.

Suur kandevõime

Gladiatoril on nelja uksega kabiin ja terasest 1531 mm x 1442 mm suurune kast ilmastikukindla pistikupesa, LED-valgustuse ja kaitsekattega. Kandevõime on kuni 750 kg. Lisana on saadaval ka Cargo Management Group, mis lisab kastile 400 W inverteri ja ilmastikukindla 230 V vahelduvpinge pistikupesa.

Trail Rail™

Trail Rail™-i süsteem muudab pikapi koormamise lihtsaks. See sisaldab reguleeritavat kinnitussüsteemi ja rohkelt peidetud panipaiku.