JEEP® GLADIATOR.
100% Jeep®, 100% pikap

JEEP® GLADIATOR.
100% Jeep®, 100% pikap

Jeep® Gladiator jõuab esmakordselt Euroopasse. Jeep®-i legendaarne maastikusõidu suutlikkus muudetakse pikapiks, mis demonstreerib selle eripära: suutlikkus, ruumikus ja tugevus.

Overland

Gladiator Overland on juba standardvarustuses saadaval parima stiili, mugavuse ja tehnoloogiaga. Overlandil on navigatsioonisüsteemi ja 8,4″ puuteekraaniga Uconnect™-raadio, 7’’ värviline TFT-näidikuplokk, 9 kõlariga 552 W Alpine-audiosüsteem, 18’’ kahetoonilised valuveljed ja hõbedased detailid välisviimistluses.

Värvid

Bright White, Sting Gray, Silver metallic billet, Granite Crystal metallic, Black, Hydro Blue, Firecracker Red, Snazzberry, Sarge Green

18" veljed

Gladiator Overlandil on ühtviisi nii linnas kui maastikul silma paistvalt stiilsed detailid. Näiteks 18″ valuveljed veelgi julgema välimuse andmiseks.

Navigatsioonisüsteemi ja 8,4'' puuteekraaniga Uconnect™-raadio

Gladiatoril on integreeritud navigatsioonisüsteemi, DAB-audio funktsiooni ja 8,4″ puuteekraaniga viimase põlvkonna Uconnect™-raadio. Lisaks Apple CarPlay ja Android Auto ühilduvus.

Kerevärvi kõvakatus ja poritiivad

Nii Gladiator Overlandi poritiivad kui kõvakatus on kerega sama värvi. Pikapi esiotsale annavad omanäolise ilme silmapaistvad hõbedased detailid radiaatorivõrel ja kaitseraual, mis selle teiste seast esile tõstavad.

Astmelauad ja kaitsekate kastil

Mugav, praktiline ja stiilne. Overlandil on pikapi profiili rõhutavad astmelauad ja vastupidava kaitsekattega kast, mis lubab võtta muretult ette iga seikluse.