JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

Nelikveolisesse Jeep® Compassi on võimalik paigaldada veojõu kontrollisüsteem Selec-Terrain®, mis optimeerib nelikvedu ja annab igal pool võrreldamatu võimsuse. See koordineerib ja optimeerib elektroonilisel teel kuni 12 süsteemi, mis tagavad sõiduauto täiustatud juhtimise. Te saate valida koguni viie sõidurežiimi vahel, mis aitavad kohanduda erineva teekatte ⎯ lume, liiva, muda ja kaljuse pinnaga.

Alati kursis

Ükskõik, kas vahetate rida või pargite, Compassi eesmärk on hoida teid võimalikult detailselt ümbrusega kursis. Tahavaatekaamera, kaugussensorid ja paralleelparkimise abi aitavad auto ohutult ja kerge vaevaga parkimiskohta sättida. Täiendavad pimenurga ja tagurpidikäigu sensorid hoiatavad juhti, kui auto läheneb teisele sõidukile.

Autojuhi assisteerimissüsteemid

Turvalisus ei ole moodne detail, vaid Jeep® Compassi kompromissitu lubadus autojuhile ja reisijatele. Autosse integreeritud sõiduraja jälgimise ja eesmise kokkupõrke ennetuse süsteem hoiatavad autojuhti sõidusuuna ohtliku muutuse ja ohtliku lähenemise eest eesliikuvale sõidukile. Need süsteemid mitte ainult ei hoiata ohtliku kõrvalekalde eest, vaid toovad auto ka ohutule rajale tagasi või valivad turvalise kiiruse.

UDUTULED

Uue Jeep® Compassi disainis püüavad kahtlemata pilku elegantse kujuga tuled. Et tagada ohutus, hästi teed näha ja teiste juhtide jaoks selgelt märgatav olla, lülitage udu korral sisse udutuled. Veel enam turvalisust lisab suundvalgustusfunktsioon, mis valgustab tõhusalt auto külgmist osa ja parandab nõnda väga rasketes ilmaoludes nähtavust.

Vajate abi? Rääkige meiega