JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

TEHNOLOOGIA

UUS 10,1" UCONNECT™-I INFO JA MEELELAHUTUSE SÜSTEEM

Jeep® Compass on Jeep®-i tehnoloogilise innovatsiooni esirinnas uue Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemiga. Eelmise põlvkonnaga võrreldes on uuel süsteemil parem riistvara, tarkvara, ekraan kui ühenduvus. Selle ekraan on ultrakõrglahutusega eraldusvõimega. Süsteemil on varasemast viis korda kiirem protsessor, veel vahetum reaktsioon häälkäsklustele ja veel parema reaktsioonivõimega navigatsioonimarsruudi arvutamise suutlikkus. Apple Carplay ja Android Auto võimaldavad teil sõnumeid saata ja saada, kõnesid alustada ja oma lemmikmuusikat kuulata ilma käsi roolilt ja silmi teelt tõstmata.

UUS JUHTMETA LAADIMINE

Uuel Compassil on esmakordselt Jeep®-i valikus juhtmeta laadimisvõimalus – uuenduslik nutitelefoni aku laadimise süsteem, mis võimaldab laadimist ilma juhet ühendamata. Pange lihtsalt seade keskkonsoolis olevale sisseehitatud alusele. Sinine tähis näitab, et seadme akut laetakse, ja roheline tähis näitab, et aku on täiesti täis laetud.

UUS 10,25" DIGITAALNE ARMATUURLAUD

Kogu juhtimise ja sõiduki olekuga seotud vajalikku infot näitab uus 10,25″ kõrgresulotsiooniga digitaalne värviline armatuurlaud. Esimene kogu Jeep®-i tootevalikus, mis ei taga interjööris ainuüksi moodsat stiili, vaid mis võimaldab ka sisu konfigureerida, organiseerida ja kohandada kuni 12 erinevat konfiguratsiooni valides.

OHUTUS

II TASEME AUTONOOMNE SÕITMINE

Jeep® esitleb esmakordselt oma uut Jeep®-i maanteesõidu abisüsteemi – II taseme autonoomse sõidu süsteemi, mis abistab juhti maanteel, piiratud juurdepääsuga kiirteel või eraldatud sõiduradadel. See tagab omavahel kombineeritult adaptiivset püsikiirusehoidikut ja sõidurajal püsimise abilist kasutades sobiva sõidukiiruse hoidmise ja ümbritsevatest sõidukitest sobival kaugusel püsimise ning hoolitseb samal ajal ka pööretel ja kurvides valitud sõiduraja keskel püsimise eest.

ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSHOIDIK

Adaptiivne püsikiirushoidik (ingl k Adaptive Cruise Control ehk ACC) on elektrooniline süsteem, mis korrigeerib sõiduki kiirust ja hoiab automaatselt ohutut pikivahet eessõitjaga.

SÕIDURAJAL PÜSIMISE ABILINE

See ohutusfunktsioon aitab teil püsida valitud sõidurajal. See hoiatab teid kõrvalekaldumisel ja korrigeerib sõiduki asendit kõigile ratastele rakendatava pidurdusjõuga.

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTAMINE

Compass on ajakohane liiklusmärkide tuvastamise ja intelligentne sobiva kiiruse soovitamise süsteem, mis hoiatab juhti lubatud sõidukiiruse muutustest. Kui aktiveeritud on aktiivne kiirushoidik, siis saab reguleerida kiirust automaatselt roolirattal paiknevaid juhtseadiseid puudutades.

JUHI VÄSIMUSE TUVASTAMINE

See tehnoloogia hoiab juhi keskendumisvõimet jälgides ära võimalikke kokkupõrkeid. Spetsiaalne andur hindab juhi väsimust tema hetkeseisundit eelneva 7 minutiga võrreldes. Kui juhi tähelepanu langeb alla miinimumtaseme, siis süttib näidikulaual põlema hoiatustuli ja kostab hoiatav helisignaal, soovitades juhil teha peatus ja puhata.

JALAKÄIJATE TUVASTAMISE FUNKTSIOONIGA AUTONOOMNE PIDURDAMINE

Uus Jeep® Compass suudab hoida ära kokkupõrkeid teiste sõidukite, takistuste ja jalakäijatega tänu mitmetele juhiabisüsteemidele, nagu autonoomne hädapidurdamine.

See tehnoloogia tuvastab sõidukeid ja inimesi auto ees ja annab neist märku esikaamerat ja esiradarit kasutades ning pidurdab sõidukit automaatselt avariide vältimiseks.

360° kaamera

Uus 360° kaameraga parkimisabisüsteem muudab oma virtuaalse vaatega parkimiskohale ja sellelt ära manööverdamise ohutumaks.