Nõustun

JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

UDULATERNAD

Täiesti uue Compassi esilaternate tugevad ja enesekindlusest pakatavad kumerused ning stiilsed rõhuasetused on lisaks funktsionaalsusele ka disaini väljendus. Udus sõites lülita sisse udulaternad, et suurendada ohutust, näha teed ja olla teistele juhtidele nähtav. Pööramisel lülituvad sisse nurgatulelaternad ja valgustavad auto kõrvale jäävaid alasid, mis suurendab turvalisust madala nähtavusega sõitmisel.

UCONNECT® 8.4

Uue põlvkonna Uconnect™ 8.4 NAV pakub palju võimalusi vabakäesuhtluseks, meelelahutuseks ja navigeerimiseks tänu suurele, oma klassi ühele parimale 8,4tollisele puuteekraanile, mis toetab erinevaid žeste nagu näpistamine, koputamine ja nipsamine.

7TOLLINE NÄIDIKUPLOKK

7tolline näidikuplokk pakub juhile palju erinevaid personaliseeritavaid seadistamisvõimalusi, alates kiiruse näidust kuni spetsiifilise teabeni sõiduki oleku kohta. Kuvar on loodud teavet kiiresti ja lihtsalt  graafiliselt ja teksti abil edastama. Ekraani saab roolirattal olevate nuppude abil kohandada selliselt, et seal kuvatakse just nii palju või vähe teavet, kui juht tahab.

SELEC-TERRAIN®-I SÜSTEEM

Selec-Terrain®-i nelikveo juhtimise süsteem on loodud tagama ületamatu võimekuse igal maastikul. Koordineeritult juhitakse ja optimeeritakse 12 süsteemi toimimist, mis tagavad parima sõiduki valitsemise.

KLIIRENS

Jeep® Compass Trailhawk® saavutab Trail Rated® maastikuvõimekuse  tänu oma klassi parimatele pealesõidu- harja ületuse, ja mahasõidunurkadele ning klirensile. Läbivust tagavad ka eridisainiga stanged, põhjakaitsed, mäelt laskumise abisüsteem ning 17tollised maastikurehvid.

TEHNOLOOGIA PIIRE ÜLETAV

Too oma nutitelefoni kogemused Jeep® Compassi, milles saad hõlpsalt telefonikõnesid teha, muusikat mängida, sõnumeid saata ja vastu võtta ning palju muud teha. Avasta Uconnect™ 8.4 NAVi uute funktsioonide abil uusi viise, kuidas olla nutitelefoniga ühenduses. Apple CarPlay annab iPhone’i kasutajatele häälassistent Siri vahendusel juurdepääsu rakendustele Apple Maps ja Apple Music, samuti sõnumitele ja telefonile.

Android Auto™ pakub lihtsat ja turvalist juurdepääsu vabakäe häälkäsklustele, kaardirakendusele Google Maps™ ja muusikarakendusele Google Play Music™ , seda kas Uconnect™-i puuteekraani või roolirattal olevate juhtseadiste kaudu.

Kuvatud Apple CarPlay.

Android Auto, Google Play jm on korporatsiooni Google Inc. kaubamärgid.