JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

VÄLIMUS

COMPASSI UUS ILME

Uue Jeep® Compassi välimus on tänu uuele esivõrele veel elegantsem ja ambitsioonikam. Selgejooneline moodsa disainiga esiosa annab sõidukile jõulisema ja tugevama ilme ning iseloomustab selle kompaktse maasturi arengut.

VALUVELJED

Uus Jeep® Compass pakub suurt valuvelgede valikut, et igaüks leiaks nende seast oma stiilile sobivad.

AUTOMAATNE TAGALUUK

Käed-vabad elektrilise tagaluugi* tehnoloogia muudab tagaluugi avamise ja sulgemise võimalikuks ilma käsi kasutamata. Tänu tagumises kaitserauas olevatele anduritele piisab vaid lihtsast jalaliigutusest kaitseraua all tagaluugi avamiseks ja sulgemiseks. Ja tänu Keyless Enter-N-Go™ süsteemile pole teil vaja võtit taskust välja võtta – see peab vaid olema tagaluugi tööulatuses.

*Ei sobi kokku haakeseadmega.

INTERJÖÖR

UUE DISAINIGA ESIPANEEL

Esmakordselt kasutab Jeep® uut intelligentset Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemi 10,1’’ ekraaniga, 30% suurem kui eelmise põlvkonna Uconnect™.

SUUREM NÄIDIKULAUD

Uus Compass on esimene Jeep®-i maastur, millel on uus 10,25″ (244 mm x 91 mm) suurune digitaalne armatuur.

PRESTIIŽNE VIIMISTLUS

Uue Jeep® Compassi esipaneel paistab silma kvaliteetsete materjalidega. Värske disainiga õhuavad ja Limited mudelil standardvarustusse kuuluv Nappa-nahkpolster seovad elegantsuse ja isikupära üheks laitmatuks tervikuks.

UUS ROOLIRATAS

Kaunim välimus ja parem tunnetus – uus Jeep® Compass tagab teile maksimaalse ja senisest sujuvama kontrolli auto võimsuse üle ning on stiilne oma rafineerituse ja mustast nahast elementidega.

IGAPÄEVANE RUUM

Uues Jeep® Compassis on palju ruumi igapäevaelu vajaduste tarbeks. Panipaigad on ruumikamad – varasema 2,8 l mahu asemel on neis nüüd kokku ruumi 7,2 l. Varasemast suurem on ka pakiruum ja erinevate paigutuslahenduste valik hoolitseb selle eest, et teil on alati piisavalt ruumi oma vajaduste rahuldamiseks.