JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

VÄLIMUS

COMPASSI UUS ILME

Uue Jeep® Compassi välimus on tänu uuele esivõrele veel elegantsem ja ambitsioonikam. Selgejooneline moodsa disainiga esiosa annab sõidukile jõulisema ja tugevama ilme ning iseloomustab selle kompaktse maasturi arengut.

VALUVELJED

Uus Jeep® Compass pakub suurt valuvelgede valikut, et igaüks leiaks nende seast oma stiilile sobivad.

AUTOMAATNE TAGALUUK

Käed-vabad elektrilise tagaluugi* tehnoloogia muudab tagaluugi avamise ja sulgemise võimalikuks ilma käsi kasutamata. Tänu tagumises kaitserauas olevatele anduritele piisab vaid lihtsast jalaliigutusest kaitseraua all tagaluugi avamiseks ja sulgemiseks. Ja tänu Keyless Enter-N-Go™ süsteemile pole teil vaja võtit taskust välja võtta – see peab vaid olema tagaluugi tööulatuses.

*Ei sobi kokku haakeseadmega.

INTERJÖÖR

UUE DISAINIGA ESIPANEEL

Esmakordselt kasutab Jeep® uut intelligentset Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemi 10,1’’ ekraaniga, 30% suurem kui eelmise põlvkonna Uconnect™.

SUUREM NÄIDIKULAUD

Uus Compass on esimene Jeep®-i maastur, millel on uus 10,25″ (244 mm x 91 mm) suurune digitaalne armatuur.

PRESTIIŽNE VIIMISTLUS

Uue Jeep® Compassi esipaneel paistab silma kvaliteetsete materjalidega. Värske disainiga õhuavad ja Limited mudelil standardvarustusse kuuluv Nappa-nahkpolster seovad elegantsuse ja isikupära üheks laitmatuks tervikuks.

UUS ROOLIRATAS

Kaunim välimus ja parem tunnetus – uus Jeep® Compass tagab teile maksimaalse ja senisest sujuvama kontrolli auto võimsuse üle ning on stiilne oma rafineerituse ja mustast nahast elementidega.

IGAPÄEVANE RUUM

Uues Jeep® Compassis on palju ruumi igapäevaelu vajaduste tarbeks. Panipaigad on ruumikamad – varasema 2,8 l mahu asemel on neis nüüd kokku ruumi 7,2 l. Varasemast suurem on ka pakiruum ja erinevate paigutuslahenduste valik hoolitseb selle eest, et teil on alati piisavalt ruumi oma vajaduste rahuldamiseks.

Vajate abi? Rääkige meiega