JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

Ainulaadne, teistmoodi nägemus

Tänu atleetlikule stiilile ja kergetele voolujoonelistele vormidele kiirgab auto enesekindlust. Klassikaks saanud esivõre on Jeep® Compassi puhul tõeline rõhuasetus. Kaunid kroomijooned lisavad aknakujundusele luksust, elegantsi ja soliidsust. Väga intensiivsed valgusdioodidega esituled Bi-Xenon loovad üliereda valgustuse, parandavad nähtavust ja ei lase märkamatuks jääda. See maastur on loodud üllatama ja lummama.

ISIKUPÄRANE DISAIN

Jeep® Compassi kujunduses on kõik üksikasjad läbi mõeldud ja lõpetatud. 1941. aastast on trapetsikujuline rattakoobas saanud Jeepi® autode tunnuselemendiks. Et maasturi julget iseloomu veelgi enam esile tuua, võite valida 17–19tollised kergsulamist veljed. On ju stiil igaühe enda valik ning Jeep® Compassiga kujundate selle ise.

Tähelepanu mugavusel

Jeep® Compassi salong on kohandatud kõikide teie vajaduste jaoks. Nahkkattega rool, kuhu on integreeritud multimeediumnupud ja hõlpsalt käeulatusse jäävad valitsad, muudab auto juhtimise mugavaks. Veel suurema mugavuse loob kahetsooniline automaatne kliimakontrollisüsteem, mis võimaldab eesistujatel oma mikrokliima kujundada.

Ei monotoonsusele

Juhtpaneelil asub seitsmetolline värviekraan, kust saab juhtida multimeediumsüsteemi Uconnect™. See süsteem võimaldab kasutada digitaalset raadiot (DAB) ja Uconnect™ LIVE՚i ning ühendada mobiiltelefoni Bluetoothi, AUX-INi või USB-liidese kaudu. Need uuenduslikud süsteemid välistavad teekonnal igasuguse monotoonsuse võimaluse.

Mahukas pakiruum

Paljude teekondade puhul sümboliseerivad nende algust pakitud asjad ja kohvrid. Aktiivse ajaveetmise varustus, kohvrid ja laste vabaajatarbed mahuvad hõlpsasti avarasse 438-liitrisesse pakiruumi, mis avaneb kõigest ühe nupuvajutusega.

Vajate abi? Rääkige meiega