JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

Limited

Limited-versioon on elegantne ja esmaklassilise sisuga. Esipaneel on täielikult uuendatud mahutamaks 10,1”ekraani, uue Uconnecti info ja meelelahutuse süsteemi ning juhtmeta laadijat. Standardvarustusse kuuluvad veel uue disainiga 18” valuveljed, toonitud klaasid ja integreeritud päevasõidutuledega varustatud täisleedidega sõidutuled. Sõites saab nutitelefoni laadida juhtmevabalt. Adaptiivne kiirushoidik – juhiabisüsteem hoiab valitud kiirust ja kohandab seda vastavalt eessõitjale.

80THANNIVERSARY

Jeep® tähistab kaubamärgi sünni 80ndat aastapäeva erimudeliga, mille unikaalsed detailid võimendavad ja rõhutavad Compassi eripära ja elegantsust. 80th Anniversary erimudelit esitletakse omanäolise värvivalikuga – erivärvi rohelisena koos neutraalsete hallide viimistlusdetailidega. Uue disainiga 18″ hallid valuveljed ja led tuled paistavad silma oma värske ilmega. Lisaks sellele tõstavad 80th Anniversary embleemid esiustel ja interjööris esile selle “Limited Edition” erimudeli eksklusiivsust ja elegantsust.

LONGITUDE

Uue Jeep® Compass Longitude’i standardvarustusse kuuluvad uued 17” valuveljed, 7’’ infokuvar, kahetsooniline automaatne kliimaseade, parkimisandurid ja Parkview® kaamera. Varustuses on ka uuenduslik juhtmeta telefonilaadimine.

LIMITED

Elegantsem välimus ja esmaklassiline interjöör. Compassi uue kujundusega esipaneelis hakkab esmalt silma uue Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemi 10,1” ultrakõrglahutusega ekraan. Interjööris paistab silma ka uuenduslik 10,25” täisdigitaalne juhi infotabloo. Välimuses kuuluvad  standardvarustusse uue disainiga 18” valuveljed, toonitud klaasid ja integreeritud päevasõidutuledega led esilaternaid.

S

Tuliuus Jeep® Compass S pakub valiku tippmudelina parimat tehnoloogiat ja kõige stiilsemaid detaile. Sellel kuuluvad standardvarustusse uus navigatsiooniseadmega 10,1″ Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteem, 10,25” digitaalne näidikutelaud, elektriliselt avanev tagaluuk, uued 19” alumiiniumveljed, uuendusliku disainiga led esilaternad ning hallide õmblustega elektriliselt reguleeritavad nahkistmed.

SÕITKE OTSE TULEVIKKU!

Uus Jeep® Compass on saadaval ka 4xe pistikhübriidina.

Uurige lähemalt

Uus Jeep® Compass on teerajaja innovatsiooni osas. Uus välimus ja parem sõidukogemus tänu kõige uuematele tehnoloogilistele omadustele kogu Jeep®-i tootevalikus.

UUS 10,1" UCONNECT™-I INFO JA MEELELAHUTUSE SÜSTEEM

Compassi uue kujundusega esipaneelis hakkab esmalt silma uue Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemi puuteekraan – kõige täiuslikum ja moodsam süsteem kogu Jeep®-i tootevalikus. Eelmise põlvkonna omast 30% võrra suurem ekraan on 10,1-tolline ja kõrge resolutsiooniga. Uuenduslik operatsioonisüsteem tagab varasemast kuni viis korda kiirema navigeerimise ning seda on lihtsam kasutada. Süsteemil on kohandatav kasutajaliides, mis võimaldab teil muuta oma lemmikäppide kasutamise viisi ja luua kuni 6 erinevat kasutajaprofiili.

UUEL TASEMEL OHUTUS

Kompaktne maastur kõige uuemate ohutus- ja turvafunktsioonidega, nagu liiklusmärkide tuvastamine, intelligentne püsikiiruse hoidja ja II taseme autonoomne juhitavus.

IKOONILINE KUJU, ORIGINAALSED JOONED

Esiosa jooned ja esitulede profiil sulanduvad üheks tervikuks Compassile moodsama ja jõulisema ilme andmiseks. Täiesti uue disaini on saanud ikooniline “7-sambaga” iluvõre, mis rõhutab selle kompaktse maasturi teistest selgelt eristuvat iseloomu.

UUE DISAINIGA ESITULED

Uute esilaternate disain võimendab veelgi Jeep® Compassi jõulisi jooni ja rõhutab selle profiili. Uued tuled tõmbavad tähelepanu ja hoolitsevad, et teie Compass ei jää liikluses kunagi märkamatuks.

EKSKLUSIIVSED VELJED

Uute välisdetailide hulka kuuluvad ka uue disainiga veljed, mille geomeetria muudab Compassi vaieldamatult kütkestavaks. Piisavalt valikuid koguni kõige nõudlikuma stiilitajuga ostjale: saadaval on erineva viimistlusega, kaasa arvatud satäänhall ja läikivmust, 16’’ kuni 19’’ veljed.

VEEL SUUREM SUUTLIKKUS. VEEL TÕHUSAM JA VEEL KÜTKESTAVAM

Uue Compassi mootorid on säästlikud. Esiveoga kombineeritud 1,3-liitrine 130-hobujõuline T4 turboga bensiinimootor koos manuaalkastiga ja 150-hobujõuline mootor koos topeltsiduriga automaatkastiga vastavad täielikult kõigile Euro 6D-Final standardite nõuetele. Esiveoga kombineeritud 1,6-liitrine Multijet II diiselmootor arendab võimsust 130 hobujõudu ja emiteerib CO2 heidet 10% võrra vähem.