JEEP® COMPASS

JEEP® COMPASS

LINNAVURLE

Stiilne ja kompaktne linnamaastur ei jää veojõu poolest suurematele mudelitele alla ning selle peened vormid ei jäta kedagi külmaks. Voolujooneline, elegantne ja kaunis disain ning igale üksikasjale pööratud tähelepanu – seda on Jeepi linnamaasturite austajad ammu oodanud. Uus mudel on loodud neile, kes otsivad parima kujunduse, tehnoloogia ja võimsuse kooslust.

Julgelt tulevikule vastu

Uus Jeep® Compass ei hooli iganenud normidest ega standarditest. See on valmis pakkuma uusi aistinguid ja kutsub teid unustamatule teekonnale, kus ootab ees nüüdisaegse disaini, progressi ja uute muljete süntees. Uconnect™ LIVE loob juurdepääsu raadiovastuvõtjale TuneIn ja Deezer, mille kaudu saate lemmikmuusikat kuulata. Lisaks võimaldab see teenus helistada ja lihtsalt häälega sõnumiteksti dikteerida. Integreeritud süsteem Tom Tom Live jagab reaalajas infot teie teekonna kohta. Nüüdsest lisandub autosõidule uusi värvinguid ja te saate nautida võimalusi, mida innovatsioon pakub.

VALIGE OMA SUUND

Uus Jeep Compass on mõeldud neile, kes soovivad nautida valikuvabadust – avastused ei armasta ju plaani, need juhtuvad iseenesest. Mis ka teel ees ei ootaks, nutikas süsteem Selec-Terrain kohandub hetkekatsumustega ja pakub Jeepi legendaarset veojõudu igasugusel teekattel. Rohkem kui 70 nutikat turvafunktsiooni ja Euro NCAPi viietärniline ohutusreiting tagavad nii juhi kui ka reisijate turvalisuse. Erilise lahutusega multimeediumsüsteem pakub rohkem värve ja aistinguid ning ruumikas salong ja pakiruum kingivad vabadusetunde.

Nii linna kui ka maastikule

Tänu kompaktsusele ja ohutusele sobib Compass suurepäraselt linnatänavatel sõitmiseks. Autojuhi assisteerimissüsteemid (nagu kiirushoidik, sõiduraja jälgimissüsteem LaneSense ja eesmise kokkupõrke ennetussüsteem Forward Collision Warning Plus) tagavad linnatänavail igakülgse turvalisuse. Nakkejõu juhtimissüsteem Selec-Terrain® võimaldab valida koguni viie sõidurežiimi seast, seega võite julgelt sõita igasuguse ilma ja teekattega (sealhulgas lume või savikattega).

Vajate abi? Rääkige meiega