Nõustun

JEEP® CHEROKEE

JEEP® CHEROKEE

ÜLE 70 OHUTUS- JA TURVALISUSFUNKTSIOONI

Jeep® Cherokee standard- ja lisavarustuses on rohkem kui 70 ohutus- ja turvalisusfunktsiooni, muu hulgas täispikad külje- ja rindkere kaitsvad turvapadjad, Lanesense rajalt väljasõitmise hoiatus, reguleeritav püsikiiruse hoidja Stop&Go süsteemiga, paralleelselt ja risti parkimise abisüsteem, pimenurga andur ja mööduva auto tuvastamise süsteem.

PARALLEELSE JA RISTI PARKIMISE ABISÜSTEEM

Teinekord võib parkimine parajaks pähkliks osutuda. Et parkimine oleks lihtsam, on Cherokeel täiustatud süsteem, mis leiab vabad kohad
ja juhendab, kuidas parkida. Parkimisabi ultraheliandurite sisselülitamiseks vajuta lihtsalt nupule. See süsteem töötab ParkSense®-i eesmise ja tagumise parkimisabiga, suurendades veelgi ohutust ja turvalisust.

ÕNNETUSTE ENNETAMISE SÜSTEEM

Täiesti uuel Cherokeel on hulgaliselt ohutus- ja turvasüsteeme ning abivahendeid, mis aitavad sul kontrolli säilitada ja paremaid otsuseid teha. Loetleme siin mõned saadaolevad süsteemid: pimenurga andur Monitoring+, ParkView® tagurdamiskaamera dünaamilise ruudustiku ja elektroonilise stabiilsuskontrolliga.

VÕTMEVABA ENTER'N'GO

Võtmevaba avamissüsteem Enter’n’Go avab sõiduki lukud, kui puudutada esiukse käepidet, tingimusel et pult on sul taskus või kotis. Kui oled autos, vajuta jalga piduril hoides käivitus-/seiskamisnupule, et mootor käima panna.

PARKVIEW® TAGURDUSKAAMERA

ParkView® tagurduskaamera aitab sul enesekindlalt tagurdada. Süsteem kuvab tagasikäigu sisse lülitades sõiduki taga olevast alast videopildi dünaamilise kaugust näitava ruudustikuga. Parkimisel ja manööverdamisel juhib süsteem ekraanil tähelepanu sõiduki taga olevatele varjatud esemetele ja objektidele.