Nõustun

JEEP® CHEROKEE

JEEP® CHEROKEE

TÕELINE JEEP® BRÄNDI DNA

METSIK ON ILUS

Täiesti uus Jeep® Cherokee 2014 tõstab lati kõrgele oma suurepäraste sõiduomaduste, käsitsemislihtsuse, kütuse kokkuhoiu, oma klassi parima nelikveo võimekuse ning eksklusiivse tehnoloogiaga. See maastur on mõeldud neile, kes nõuavad nii vormi kui ka sisu. Uus Jeep® Cherokee on ideaalse suurusega, kompleksne ja tõhus kaugelearenenud versioon, mis põhineb Jeep® -i kaubamärgi DNA-l.

KOMPROMISSITU KVALITEET

Uus Cherokee toob Jeep®-i valikusse ainulaadse ja moodsa stiili. Heida pilk kõigile detailidele ja sa avastad enda jaoks kõrgkvaliteetse hea disainiga sisemuse, kus on kasutatud palju pehmeid materjale: läbimõeldud segu käsitsi vormitud voolavatest kujunditest, kvaliteetsetest materjalidest, novaatorlikust värvi- ja materjalivalikust, täpsest teostusest, nüüdisaegsest tehnoloogiast ja funktsionaalsusest. Ainulaadse täiuslikkuse maailm, mis ootab avastamist. Sinu poolt.

KOMPROMISSITU VÕIMEKUS

3,2LIITRINE PENTASTAR® V6 BENSIINIMOOTOR
Uus 3,2liitrine Pentastar V-6 on esimene tuntud 3,6liitrisest Pentastar V-6 mootorist tuletatud versioon, millel on samad uuenduslikud omadused, mis teenisid selle eelkäijale kogu tootmisharu heakskiidu tänu selle tõhususele, võimsusele ja viimistlusastmele. See tähendab täiuslikumat sõidukogemust, vähem müra, vibratsiooni ja jäikust ning suurepärast tasakaalu suurema väljundvõimsuse (84,2 hj liitri kohta) ja 30% väiksema kütusekulu vahel võrreldes väljamineva V-6 mootoriga. 

SPORT - LONGITUDE - TRAILHAWK - LIMITED - OVERLAND

Uus Cherokee on valminud tulevikku silmas pidades: selle värske ja jõuline uus välisilme austab Jeepi legendaarset pärandit ning selle täiesti uus kuju rahuldab ka kõige nõudlikumat maitset. Sellel on võimas olek, jõuline rataste ja kere vahekord ning see torkab teel alati silma. Longitude’i versiooni funktsioone on kasutatud Sporti versioonil ja Limitedil on need veelgi eksklusiivsemad; Trailhawki mudelid viivad Jeep®-ile omase suhtumise kõrgemale tasandile ning viimaseks – Overlandi viimistluses on kasutatud eksklusiivseid elemente ja uusimat tehnoloogiat.

MEELERAHU PAKKUV

“Rohkem kui 70 standard- ja lisavarustusse kuuluvat ohutus- ja turvaelementi täiendavad Cherokee julget maailmavalitsemist. Uue Jeep®-i roolirattal on paljud juhtnupud käeulatuses. 65%-lisest vastupidavast terasest sepistatud alusraamile on insenerid lisanud täisvaliku aktiivseid ja passiivseid funktsioone, et sinu meel võiks igal sõidukilomeetril rahulik püsida.
Silmapaistvamate valikuvõimaluste seas on reguleeritav püsikiiruse hoidja Stop&Go süsteemiga, mis hoiab radari ja videoandurite abil sinu ja sinu ees oleva sõiduki vahel määratud pikivahet ning võib vajaduse korral ka sinu sõiduki täielikult peatada.
Uus paralleelse ja risti parkimise abisüsteem kasutab ultraheliandureid, et saaksid auto probleemideta parkida, ning Lanesense sõidurajalt väljasõitmise hoiatamise süsteem hoiab su turvaliselt teel.”