Meist meedias

Metsanurme lõkkekoht Nr. 1

27.04.2018, Laisaar.com
Siinsamas Tallinna lähedal, Saku ja Kiisa vahel, on üks veidi nurgatagune lõkkekoht. Metsanurme lõkkekoht asub Metsanurme külas Keila jõe kaldal. Selle „hoovilt“ kulgevad läbi Metsanurme-Üksnurme ajaloo- ja loodusõpperada ning Peraküla-Aegviidu-Ähijärve matkatee.
Loe lisaks

Kõrvemaa Matkakeskuse lõkkeplatsid

24.04.2018, Laisaar.com
Kas teadsid, et Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses saab peale laialdaste sportimisvõimaluste ja seminar-saunatamiste ka sõpradega grillida? Vot, mina varem ei teadnud.
Loe lisaks

Auto katusetelkidest, mis ja milleks?

19.04.2018, Matkasport.ee
Autole või selle haagisele kinnituv katusetelk on üks lihtsamaid ja kiiremaid telkimisvõimalusi üldse. Sõidad kohale, avad lukustussüsteemi ning paari järgneva sekundiga on magamisvarustusest punnis ning kasutamiskorras magala olemas.
Loe lisaks

Kämbi-hooaeg avatud!

09.04.2018, Villis.ee
Avasime möödunud nädalavahetusel motoriseeritud laagerdamise hooaja. Sõber Käbi vedas oma uue suure Soliferi esimest korda koduhoovist välja ning mina tegin taastutvust aastate eest kohatud katusetelgiga.
Loe lisaks

Test: päris maastikuautod päris talves

07.03.2018, Autoleht.ee
Ajal, mil talved on tihti vesised, „maastikuautod” esiveolised ja mõned mehed arutavad meedias kleidimoe üle, viisime päris maastikuautod 15kraadise külmaga päris maastikule.
Loe lisaks

Compass Grandi poeg Jeep

06.03.2018, Wroomer.ee
Kujuta nüüd ette, et Jeep’i praegune mudelivalik oleks kui perekond. Isa oleks Grand, ema Chero ning siis kaks poega.
Loe lisaks

Tuur T Wroomer nr.2 – 100km emotsiooni vabariigi sajandal sünnipäeval!

02.03.2018, Wroomer.ee
24. veebruar, kell on 7:00, lipu heiskamiseni on jäänud 33 minutit. On päev, mil tähistame kodumaa sajandat sünnipäeva. Suur hulk eestlasi on kogunenud Pika Hermanni juurde, et nii olulisel päeval oma silmaga näha kuidas sini-must-valge taevasse tõuseb.
Loe lisaks

Kuidas ma Jeepiga sõitma läksin ja öö lumehanges veetsin

15.02.2018, Auto.geenius.ee
Ühel ilusal talvepäeval jõudis meie toimetusse proovisõiduks Jeep Compass. Linnamaastur, aga mitte selline tavaline linnaauto, millel on lihtsalt pisut kõrgem istekoht. Ei, 4,4-meetrine Compass on juba veidi pirakam masin.
Loe lisaks

Minge metsa!

18.01.2018, Whatcar.ee
Jeepi teine katsetus keskmises mõõtkavas linnamaasturiga. Kaks kahes võimsuses pakutavat jõuallikat, kaks käigukasti ja kaks nelikveosüsteemi.
Loe lisaks

Jeep Compass: peaaegu nagu päris maastikuauto

02.01.2018, Autoleht.ee
Kui jagame linnadžiibid kaheks, ühed, mis mõeldud asfaldile, ja teised, millel jääb puudu küll mõni täisverelise maastikuauto tunnus, kuid mis saavad teedeta hakkama, siis Compass esindab teist liiki.
Loe lisaks

marimelli proovisõit: Jeep Compass Limited

23.12.2017, Marimelli.eu
Ehk siis Meelis kirjutab. Mõnda aega tagasi sain ma katsetamiseks Samsungi telefoni. Kui naabripoiss seda kuulis, ütles, et noooo, uus telefon nõuab ka uut autot.
Loe lisaks

Motors24 proovisõit – Jeep Compass

03.12.2017, Auto24.ee
Jeep omas mudelivalikus ühte autot, mis õigupoolest väga oma maasturlikku nime ei väärinudki – nimelt esimese põlvkonna Compass, mille maastikusuutlikkus oli suhteliselt tagasihoidlik. Uus Compass aga baseerub Renegade’il, mis annab juba palju rohkem lootust.
Loe lisaks

Fotod: mupo sõidab nüüdsest silmatorkavate autodega

13.09.2017, Postimees.ee
Tallinna munitsipaalpolitsei neli uut ametiautot ja patrullbuss on saanud uue välisilme, nii et nüüd on sõidukit tänavapildis juba kaugelt näha.
Loe lisaks

Üks äge tee

10.09.2017, Laisaar.com
Ühel hetkel olin Vaidas. Sõitsin läbi asula Tallinna poole, kuni jõudsin tehnopargi-eelsele ristmikule. Vasakule keerates oleks välja jõudnud igavale Tallinn-Tartu maanteele, paremale viis aga kitsas ning paljude paikamislappidega põnev asfalttee.
Loe lisaks

Kahest autost sai üks

22.07.2017, Tehnikamaailm.ee
Kümmekond aastat kestnud olukord, kus Jeepil oli ühes ja samas suurusklassis kaks maasturit, sai läbi uue Compassi esitlusega – lisaks samanimelisele eelkäijale asendab uustulnuk ka senise Patrioti.
Loe lisaks

Kõrvemaa, Koitjärve raba ja muu möll

28.06.2017, Laisaar.com
Ükspäev käisime üle pika aja taas rabas. Mitte sellises, millest saab rahulikult ja kuiva jalaga mööda laudteed läbi jalutada, vaid nö metsikus.
Loe lisaks

Täiesti magatav auto

06.06.2017, Laisaar.com
Rääkisin eelmisel nädalal ühe ettevõtte kliendipäeva raames autoturismist ja –matkamisest ning varustusest, mida ise sealjuures kasutan. Panin vaatamiseks ja katsumiseks välja mõned väikesed lauad-toolid ning paar pliiti koos keedunõudega.
Loe lisaks

Kui üks puu jääb puudu…

05.05.2017, Laisaar.com
Kui ma 2011. aasta suvel esimest korda 4x4Reiside kambaga kaasa pidin minema, olid õhus paljud olmeküsimused. Seal hulgas ka magamise teemad – kas on telk, kellel on telk, milline telk, kes seal veel on jne…
Loe lisaks

Maailma väledaim džiip: 707 hj Grand Cherokee Trackhawk

13.04.2017, Autoleht.ee
Maailma vägevaim džiip ei ole enam Euroopa päritolu: uus 707hobujõuline Jeep Grand Cherokee Trackhawk kiirendab paigalt „sajani” 3,5 sekundiga.
Loe lisaks

Uuenenud Jeep Grand Cherokee: mis mõttes ei tohi uhket ülikonda mudaseks teha?!

09.03.2017, Accelerista.com
Pisut moodsam välimus, täienenud juhiabide rivi ning väiksem kütusekulu, luksusliku Summiti ja sportliku SRT kõrval nüüdsest ka Trailhawk-maastikuhai.
Loe lisaks

Vana karu uued trikid

23.02.2017, Autoleht.ee
Turu võimekamate maastikuautode hulka kuuluv Jeep Grand Cherokee läbis uuenduskuuri, sai pardale moodsat varustustust ja muutus ökonoomsemaks.
Loe lisaks

Enne päris uut

21.02.2017, Tehnikamaailm.ee
Tänane Jeep Grand Cherokee pärineb oma põhiolemuselt aastast 2010, millele kolm aastat hiljem järgnes mudelivärskendus. Päris uut „grandi“ tuleb meil siiski veel oodata ning mudelivärskenduseks saab pidada ka seekordse loo peategelast.
Loe lisaks

PROOVISÕIT: Uus Grand Cherokee

18.02.2017, Maaleht.delfi.ee
Vabandan, aga siit tuleb üks kiidulaul. Kes veel krooniaega mäletab, siis võiks seda alustada laulujupikesega „Kui mul oleks miljon krooni“. No sest kroonimiljoni see Grand Cherokee paraku maksab, kui soovid ikka saada niisugust, mis oleks see kõige-kõige.
Loe lisaks

Motorsi Proovisõit – Jeep Grand cherokee

12.02.2017, Motors24.ee
Jeep Grand Cherokee tähistab sellel aastal oma 25. sünnipäeva. Hiljuti läbis Grand ka mudeliuuenduse, millest räägib lähemalt Kaspar.
Loe lisaks

Jeep Grand Cherokeega jäisel laskumisel

03.02.2017, Wroomer.ee
Eelmisel aasal aset leidnud suurele tähtpäevale, mil Jeep tähistas oma 75. juubelit, järgneb käesoleval aastal järgmine pidupäev – Jeep’i lipulaev Grand Cherokee saab 25 aastaseks.
Loe lisaks

Vajate abi? Rääkige meiega