Bränd

Kangelaste pärand

Ikoonilist Jeep® brändi tunnustatakse kogu maailmas, mis on igavesti seotud vabaduse, võimekuse  ja seiklusega. Igal Jeepi sõidukil on ainulaadne lugu mida rääkida, rikkaliku pärandiga, mis viib tagasi originaal Willys MA-ni.

Meie lugu on teie lugu. Jeepide omanikud on juba ammu teadnud, et ’’Mine kõikjale, tee kõike®’’ on eluviis, mitte ainult kampaania loosung. Avastage meie legendaarne kooseis ja siis looge oma ajatu lugu Jeep 4×4-st.

1940

Sündinud sõja keskel,  ’’Mine kõikjale, tee kõike®’’ Jeep 4×4 kujunes kangelaseks tuhandetele liitlasvägede sõduritele kogu maailmas. Võrdselt kangelaslikud tsiviilotstarbelised Jeep-sõidukid 1940. aastatel, seadsid Jeep kaubamärgi kindlalt 4 × 4 tehnoloogia vaieldamatuks juhiks.

1950

1950ndad nägid puhkeauto tõusu, samuti tehnika/masinaehituse ülekaalu. Rahvaliikumise entusiastid aitasid käivitada Jeep® Jamboreesi ja viisid esimese vabaduse masina uutesse müügi kõrgustesse  tänu seitsmele unikaalsele mudelile.

1960

All-New Jeep® Wagoneer esindas enneolematut täiustamist ja innovatsiooni. Päevi valitses prestiiž ja individuaalsus. Jeepi brändi koosseis kasvas, et hõlmata 14 mudelit – töö, mängude, puhkeaja ja luksuslikult sujuva transpordi jaoks.

1970

Jeep® brändi 4 × 4 juhtimine jätkub 70-ndatel, kui kasutusele võetakse esimene täiskohaga 4 × 4 süsteem. Sportliku välimusega 2-ukseline täismassiga Cherokee (SJ) tegi puhta töö ja sai aasta 4WD (Neljarattavedu) auhinna. Kuus mudelit aitasid müüki tõsta kõigi aegade kõrgeimale tasemele.

1980

Täiesti uue All-New Jeep® Cherokee (XJ) tutvustamine aitas kaasa revolutsioonilisele 4×4 turu muutmisele. Võimas XJ tutvustas mitmete tööstusharude esimest, sealhulgas: Esimest kompaktset 4-ukselist maasturit, esimest UniFrame’i konstruktsiooni ja  esimest täistööajaga 4×4 süsteemi, millel on shift-on-the-fly süsteem.

1990

Uus 1993 aasta Jeep® Grand Cherokee (ZJ) seadis tööstuses uued piirid, tänu oma ainulaadsele tasakaalukuse võimele maanteel ja maastikul. 1997 aastal tutvustati uut super võimekat Wranglerit (TJ) millel oli spiraalvedrustus.

Aastal 1999 uus Grand Cherokee (WJ) tunnustati kui kõige võimekamat SUV-d eales. Kümne aasta jooksul kasvas müük 629 000 ühikuni.

2000

Radikaalne 2003 aasta Jeep® Wrangler Rubicon oli kõige võimekam auto, mida Jeep kaubamärk eales tootnud oli. Uus neljaukseline Wrangler, mida kutsuti ”Piiramatuks” võttis tööstuse üle tormiga. Compass ja Patriot olid esimesed Jeep sõidukid, mis jõudsid väikese kommertskasutusega segmendi juurde.

Uus ümber kujundatud 2011 aasta Grand Cherokee toodi turule, et lüüa segamini arvustused ja uuendati 2013. aastal paljude uute stiili näidetega sealhulgas koos uue 3.0L EcoDiesel ™ -mootoriga ( Hiline kättesaadavus). Täiesti uus 2014 aasta Cherokee asendab Liberty – Lubades keskmise suurusega segmendi uuesti määratleda.