707-hobujõuline Jeep® Grand Cherokee Trackhawk: kõige võimsam maastur läbi aegade
21.04.2017

Maailma kõige enam auhindu võitnud ja kõige võimekam täismõõdus maastur on nüüdsest ka maailma kõige võimsam ja kõige kiirem maastur: Jeep Grand Cherokee Trackhawk saab 707-hobujõulise kompressorlaadimisega V-8 mootori.
LOE EDASI >
trailhawk-menu
Jeep® Wrangler ja Jeep® Renegade Auto Bild Allrad lugejate soosingus!
25.03.2017

Saksa autoajakirja Auto Bild Allrad valisid Jeep® Wrangleri teist aastat järjest oma hinnaklassi parimaks off-road SUV-ks ja Jeep® Renegade'i juba 3. aastat väikeste off-road SUV-de esikolmikusse.
LOE EDASI >
wrangler-allrad
Juba mitmendat aastat on Jeep Heiki Nabi autopartner
30.01.2017

Parimad ühendavad jõud!
Heiki Nabi istub selle märgiks taaskord Jeep Grand Cherokee rooli taha.
LOE EDASI >
Heiki Nabi
Jeep® võidutses 4x4 Magazine'i 2017. aasta parimate valikul
19.12.2016

Ühendkuningriigi maastikuautoajakiri 4x4 Magazine valis Jeep® Renegade'i teist aastat järjest ‘Aasta nelikveoliseks’
LOE EDASI >
2017. parim
Uue Jeep Compassi debüüt
26.09.2016

Brasiilias tutvustati täna täiesti uut Jeep Compassi.
LOE EDASI >
uus-c-suv
Maalide seeria Eesti olümpiasportlastest Järve esinduses
18.07.2016

Olümpiaaasta tähistamiseks esitleb Eesti Olümpiakomitee koostööpartneri Silberauto Järve esinduses Karl Markus Antsoni maaliseeriat Eesti olümpiasportlastest.
LOE EDASI >
maalideseeria
Jeep® osaleb 50. Montreux jazzfestivalil
04.07.2016

Montreux jazzfestival peab oma 50. aasta juubelit ning Jeepi 75. sünnipäeva pidustused jätkuvad sedapuhku koos hea muusikaga. 1. juulil algav Montreux jazzfestival toimub maalilise Genfi järve ääres ning Jeep on selle maailma ühe prestiižsema sündmuse toetajaks teist korda.
LOE EDASI >
Jeep® kaubamärk triumfeeris saksa “Off Road” ajakirja konkursil.
19.06.2016

126-st mudelist ning 12 kategooria lõikes napsas Jeep® endale kaks esikohta “OFF ROAD AWARDS” konkurssoil.
LOE EDASI >
Jeep® Renegade ja Jeep Wrangler on ajakirja Auto Bild allrad “Aasta autod”
08.05.2016

Teist aastat järjest valisid Saksamaa 4x4 temaatikale pühendunud ajakirja “Auto Bild allrad” asjatundjatest lugejad Jeep® Renegade'i oma lemmikuks importautode klassis “Maastikuauto ja linnadžiip hinnaga kuni 30 000 €”.
LOE EDASI >
aasta autod
Jeepi 75. aastapäev
08.05.2016

Tänavu oma 75. aastapäeva tähistav Jeep sai alguse Teises maailmasõjas kõikesuutva maastikuautona, mille pärandit leiab ka margi kõige moodsamates mudelites.
LOE EDASI >
75-aastapaev
Anne Veski uus auto on Jeep Grand Cherokee
25.02.2016

Silberauto esindus lõi taas kord särama. Seekord oli külaliseks Anne Veski, kes sai kätte oma uue Jeepi - Grand Cherokee.
LOE EDASI >
anne_veski_menu.jpg
Renegade’i aastane kasutusõigus loositud!
18.02.2016

Eelmise aasta sügisel toimus kampaania, mille auhinnaks oli unustamatu aasta uue Renegade’i roolis. Pakkumine kehtis uute Jeepi sõiduautode müügilepingute puhul, mis olid sõlmitud ajavahemikus 09.09–31.12.2015. Tänaseks on kampaania lõppenud ja auhind loositud.
LOE EDASI >
Renegade
MOTORS24 PÄRJAS JEEP RENEGADE’I AASTA AUTO JA AASTA MAASTURI TIITLITEGA
06.01.2016

Jeepi uus väikemaastur on jäänud silma paljudele ja avaldas suurt muljet ka Motors24 meeskonnale. Lisaks sellele, et uus Renegade sai Aasta Maasturi tiitli, hindas sel aastal paljude sõidukitega proovisõite teinud autoajakirjanikest koosnev tiim ameeriklasest uustulnuka ka Aasta Auto 2015 tiitli vääriliseks.
LOE EDASI >
Renegade
SILBERAUTO TOETAB HEIKI NABI OLÜMPIALE PÄÄSEMIST UUE TIPPMAASTURI KASUTUSSE ANDMISEGA
03.12.2015

Silberauto andis 2016. aasta Rio de Janeiro olümpiamängudele pürgiva Heiki Nabi kasutusse uue Jeep Grand Cherokee. AS Silberauto ning Eesti Olümpiakomitee koostöölepingu alusel on kreeka- rooma maadlussangar Jeep´i roolis olnud juba aastast 2012. Sel sügisel Nabi kasutusse antud Grand Cherokee on maasturite tippmudel, jõuline ja atleetlik, ning toetab olümpiasangari uut heitlust spordimaailma tipus püsimisel.
LOE EDASI >
Heiki Nabi
Jeep Renegade'i turvalisus on viie tärni vääriline
26.01.2015

Jeep Renegade pälvis turvalisustestis Euro NCAP maksimaalsed võimalikud viis tärni. Tulemusele aitasid kaasa head tulemused ehk katsenukkude väikesed vigastused nii sõidukis viibivate laste ja täiskasvanute puhul kui kokkupõrkel jalakäijaga ning Renegade’i lisavarustusse kuuluv automaatpidurdussüsteem.
LOE EDASI >
2014 oli Jeep® sõidukite müügis üliedukas
07.01.2015

Jeep® sõidukite müük kasvas 2014. aastal globaalselt 39 protsenti, jõudes kõigi aegade parima tulemuseni. Kokku müüdi mullu 1 017 019 autot. Euroopas kasvas sõidukite müük 40 protsenti. Eestis, Lätis ja Leedus, kus Jeep brändi toob maale AS Silberauto, oli kasv koguni 74 protsenti.
LOE EDASI >
Rolling Stonesi autogrammidega Jeep Renegade müüdi heategevuseks
06.01.2015

Rolling Stonesi liikmete Mick Jaggeri, Keith Richardsi, Ronnie Woodi and Charlie Wattsi autogrammidega Jeep müüdi 46 000 USA dollari eest heategevusoksjonil Charitybuzz.
LOE EDASI >
Silberauto andis olümpiasangar Heiki Nabi kasutusse uue Jeep Grand Cherokee
09.10.2012

8. oktoobril kirjutasid Heiki Nabi, AS Silberauto, Eesti Olümpiakomitee ja Eesti Maadlusliit alla lepingule, mille kohaselt annab Silberauto Londoni olümpial kreeka-rooma maadluses hõbemedali pälvinud maadleja Heiki Nabi kasutusse jõulise maasturi Jeep Grand Cherokee.
LOE EDASI >
Jeep Grand Cherokee läbis Saksamaal edukalt "põdrakatse"
27.07.2012

Saksamaa tunnustatud autoajakiri Auto Motor und Sport viis Jeep Grand Cherokeega läbi ametlikult tunnustatud metoodikaga põiketesti. Mingeid anomaaliaid ei tuvastatud ning auto käitus kõigis olukordades suurepäraselt, kõik elektroonilised süsteemid toimisid edukalt.
LOE EDASI >
Shane Warne ja Elizabeth Hurley Jeep Grand Cherokeega Eestis

Maailmakuulus kriketimängija Shane Warne ja tema kihlatu, näitleja ja modell Elizabeth Hurley viibisid Euroopa Kriketi meistrivõistluste ajal Eestis.
LOE EDASI >
Jeep logo jalgpalliklubi Juventus vormidel

Legendaarne Jeep brändi logo teeb oma debüüdi jalgpalliklubi Juventus võistlusvormidel. Ametlik esitlus uutele vormidele toimus eelmisel reedel.
LOE EDASI >
Jeep logo jalgpalliklubi Juventus vormidel
Jeep 82. Genfi autonäitusel

Genfi 82. autonäitusel esitles Jeep kolme ideeautot, mis ka tootmisesse jõuavad: Grand Cherokee sportlikum eriversioon, Compass ja Wrangleri piiratud koguses erimudel Mountain.
LOE EDASI >
Jeep 82. Genfi autonäitusel
Mopar tähistab 75. juubelit Jeep Compassi eriversiooniga

Chrysler Groupi varuosadele ja aksessuaaridele pühendunud tütarettevõte Mopar tähistab oma 75. juubelit nelja erimudeliga, üheks neist on 2012. mudeliaaasta Jeep Compass "True North".
LOE EDASI >
Mopar tähistab 75. juubelit Jeep Compassi eriversiooniga
Jeep osales Harley Davidsoni 2012 mudelite esitlusel

14. jaanuaril esitles Harley Davidson oma Tallinna esinduses 2012. aasta uusi mudeleid. Teise legendaarse Ameerika brändina osales üritusel ka Jeep oma mudelitega Grand Cherokee ja Wrangler Unlimited.
LOE EDASI >
Jeep osales Harley Davidsoni 2012 mudelite esitlusel
Jalgpalliklubi Juventus sai 25 Jeep Grand Cherokeed

Jalgpalliklubi Juventus treeningväljakule jõudsid äsja kohale mängijatele ja nende uuele peatreenerile Antonio Contele mõeldud 25 Jeep Grand Cherokeed. Koostöölepe Jeep’i ja jalgpalliklubi vahel kestab 2012. aasta lõpuni ning tugevdab lähedasi suhteid Juventuse ja Fiat Group Automobiles vahel. Autode kätte saamise sõnas Conte: „Tee edule on pikk ja järsk, aga see on palju kergemini saavutatav tänu Jeep Grand Cherokee erakordsele tee- ja maastikusuutlikkusele.“
LOE EDASI >
Jalgpaliklubi Juventus sai 25 Jeep Grand Cherokeed
Jeep Compassi sooduskampaania algas
21.10.2011

Jeep Compass Sport nüüd tasuta Comfort-paketiga ja erihinnaga soodus kuni Eur 1600! Konkurentsitu pakkumine sel sügisel! Compass on tõeline Jeep - turvaline, esinduslik, usaldusväärne ning lisaks nüüd ka mõistliku hinnaga. Mudelivalikusse kuulub nii esiveoline kui nelikveoline mudel. Kuni 31. oktoobrini pakume Jeep Compassile tasuta kaasa tasuta Comfort-paketi, mis sisaldab rehvirõhu hoiatusnäidikut, lisaturvapatja ja istmesoojendust. Nelikveolisele Compassile lisaks ka tasuta kliimaseade.
LOE EDASI >
Jeep Compassi sooduskampaania algas
Hädaabiteenus Jeep Road Service
15.06.2011

Alates 1.juunist 2011 on Jeep Priviledge Service teenuse müük Euroopas peatatud, kuid analoogset tasuta mobiilsusteenust hakkab samast kuupäevast ja AS Silberauto poolt maale toodud sõidukitele tagama uus hädaabiteenus, Jeep Road Service. Kõigile seni müüdud sõidukitele kehtib Jeep Privilegde Service teenus edasi kuni nende garantiiaja lõpuni. Koostöös spetsialiseerunud maanteeabi pakkuva ettevõttega Roheline Laine OÜ, tagatakse klientidele kindlustunne, et ootamatused maanteel saavad ka edaspidi kiiresti, mugavalt ja tasuta lahendatud. Jeep Road Service hädaabiteenus kehtib tasuta kogu Euroopas sõiduki garantiiaja ehk 2 aasta jooksul alates uue Jeep sõiduki soetamisest AS Silberauto Eesti esindustest. Helistades ööpäevaringsele hädaabinumbrile 6267000, nõustatakse kliente edasise käitumise osas, saadetakse esmase abi osutamiseks sündmuskohale spetsialist, kes osutab abi kohapeal või pukseerib sõiduki lähimasse volitatud esindusse.
LOE EDASI >
Hädaabiteenus Jeep Road Service
Jeep Grand Cherokee pälvis klientide rahuloluskaalal kõrge koha.
25.05.2011

Autotööstuse üheks mõõdupuuks on Ameerikas läbiviidav klientide rahuloluküsitlus “AutoPacific Vehicle Satisfaction Award”, mille käigus selgitatakse välja aasta uudissõidukite paremik. Kõige populaarsema kaubamärgi tiitli pälvis Chrysler ning kategooriavõidu sai endale uus Jeep Grand Cherokee. AutoPacific rahulolukonkursi raames küsitleti lausa 68 000 autojuhti üle USA. Igaüks pidi andma oma sõidukile hinnangu 48 punkti skaalas. Chrysleri kontserni uudissõidukid tõusid eelmise aastaga võrreldes 19 kohta.
LOE EDASI >
Hädaabiteenus Jeep Road Service
Lenny Kravitz osaleb uue Jeep Wrangleri reklaamikampaanias
19.05.2011

Neljakordne Grammy- auhinnavõitja Lenny Kravitz osaleb uue Jeep Wrangeri reklaamiklipis ning on andnud ka oma uue albumi loo “Rock Star City Life” reklaamide taustamuusikaks. Chrysler Group LLC Jeep kaubamärgi juht Mike Manley kommenteerib koostööd järgmiselt: “Kravitz ei ole ainult silmapaistev laulja, helilooja ja esineja, vaid Jeep kaubamärgi tulihingeline austaja ja pikaajaline omanik. Ta mõistab ning jagab Jeepi põhiväärtusi – eristuv ja algupärane disain, traditsioonid ja seikluslik elustiil." LOE EDASI >
Silberauto on Jeep kaubamärgi esindaja nüüdsest kogu Baltikumis
28.04.2011

2010. aasta lõpust on AS Silberauto ja Fiat Group Automobiles S.p.A pidanud läbirääkimisi uue Jeep müügivõrgu loomiseks Eestis, Lätis ja Leedus. Tänaseks on läbirääkimised lõppenud ning alla on kirjutatud Jeep müügi- ja järelteeninduslepingud ning Chrysler ja Dodge järelteenindusleping. AS Silberauto on saanud Jeep kaubamärgi esindusõigused ning Chrysler ja Dodge kaubamärgi sõidukite järelteenindusõigused kõigis kolmes Balti riigis. AS Silberauto on alates 2000. aastast Chrysler, Jeep ja Dodge kaubamärke esindanud Eesti ja Leedu turul. Alates 1.juunist 2011.a. on Silberauto tegev ka Läti turul ning sealseks partneriks saab SIA Autobrava. LOE EDASI >
Jeep kaubamärgi areng Baltikumis
16.03.2011

AS Silberautot külastasid eile Fiat Group Automobiles S.p.A kõrged juhtfiguurid, et koostöös leida parimad võimalused Jeep kaubamärgi arenguks Baltikumis. Peale Chrysler LLC koostöö algust Fiat Grupiga, on kogu Euroopas mindud muutuste teed, kasutamaks ära mõlema korporatsiooni tugevused esindatavate kaubamärkide parimaks tehnoloogiliseks arenguks ning turustamiseks. LOE EDASI >
Silberauto toetas Fed Cup Maailmaliiga II 1.ringi kohtumist Tallinnas
15.02.2011

05.-06. veebruaril 2011 korraldas Eesti Tennise Liit Tallinnas TERE Tennisekeskuses Fed Cup Maailmaliiga II Grupi esimese ringi kohtumine Eesti ja Hispaania naiskondade vahel. Kohtumise võitis Hispaania koondis seisuga 1:4. Mainitud võistluse korraldamisega alustati juba sügisel 2010, lisaks turniiri orgkomiteele aitasid võistlused läbi viia ka kümned ETL-i poolt värvatud vabatahtlikud. LOE EDASI >
Esimene pilguheit 2011. mudeliaasta Jeep Wranglerile
23.08.2010

Jeep Wrangler ja Wrangler Unlimited on saanud mudeliuuendused - Chrysler Group LLC tõi täna esmakordselt päevavalgele kauaoodatud pildid uuendatud maastikulegendidest. Traditsiooniliselt esitlevad masinad Jeepi tasakaalustatud harmooniat parima maastikuläbivuse ning väljapeetud stiiliga. Täielikult uuendatud salong võlub kõrgtasemelise materjalivalikuga, suurepärase mugavusega ning mahutavusega. Sahara mudeliversiooni välisilmele lisab luksuslikkust uus kerevärvi kõvakatus. LOE EDASI >
Eesti Meistrivõistlused tennises peetud
05.07.2010

Fantastilises suveilmas peeti selleaastased Eesti Meistrivõistlused tennises, mis päädisid meeste üksikmängu finaaliga. Põnavat heitlust Tere Tennisekeskuses jagus aga lausa neljaks päevaks - 28.juunist -4.juulini. LOE EDASI >
Tulevikutäht sõidab Chrysler grupi autoga
21.06.2010

Möödunud aastal läbi aegade noorimaks tennise Eesti meistriks kroonitud Anett Kontaveit on nüüdsest samuti lähemalt seotud Eesti Tennise Liidu ametliku autopartneri, Silberautoga. Kuna verinoorel tipptennisistil tulemustele vaatamata autojuhtimiseani veel mõned aastad aega, siis koostöö aluseks oleva Dodge Journey rooli hakkab keerama Anetti treener Andrei Luzgin. LOE EDASI >
2011 mudeliaasta Grand Cherokee
19.05.2010

Käesoleval aastal jõuab turule Ameerika tõsiste maasturite ikooniks nimetatud Jeep´i uhiuus lipulaev Jeep® Grand Cherokee. 2011. mudeliaasta esindusmaasturile on omane ajatu, perfektse stiilitunnetusega disain, mis käib käsikäes innovatiivse tehnoloogiaga. Uus Jeep sätestab maasturite segmendile kõrgema kvaliteediootuse, paistes silma parima off-road võimekusega ning pakkudes esmaklassilist sõidumugavust maanteedel. LOE EDASI >
Ilmus interaktiivne veebiajakiri Chrysler, Jeep & Dodge
05.04.2010

Esmakordselt pakub AS Silberauto oma klientidele ja ühtlasi kõigile Ameerika autode huvilistele lugemiseks veebiajakirja Chrysler, Jeep & Dodge. Erinevalt kliendiajakirja hästituntud trükiväljaandest saab uuest ajakirjast peale lugemise ja piltide vaatamise ka interaktiivset teavet kolme suure kaubamärgi kohta. LOE EDASI >
Silberauto Eesti esindused alustavad sügiskampaaniaga
05.10.2009

Silberauto esindustes algas teeninduskampaania, mille käigus pakutakse sõiduki sügisest ülevaatust vaid 199.- krooniga. Kampaaniapaketi hulka kuuluvad pimedate ja vihmamärgade sügisteede jaoks hädavajalikud kontrolltööd ja seadistused.
LOE EDASI >
Silberauto Eesti esindused alustavad sügiskampaaniaga
Uus lehekülg maineka automargi ajaloos – Chrysler Group LLC jätkab suuruselt kuuenda autotootjana!
16.06.2009

Chrysler Group LLC andis teada, et strateegiline liit uue ettevõtte loomise läbi on nüüdseks lõplikult sõlmitud. Antud samm annab Chryslerile uue ja tugeva positsiooni autoturul - seda nii tehnoloogia, ressursside kui ülemaailmse müügivõrgu läbi, tagades jätkusuutliku arengu läbimõeldud tootmis- ja müügistrateegiaga. Uuest ettevõttest kujuneb maailma kuues suurim autotootja! LOE EDASI >
Chrysler LLC ja ja Fiat Group andsid teada strateegilisest liidust uue tugeva ühisettevõtte loomise
01.05.2009

Chrysler LLC andis teada, et ulatusliku restruktureerimisplaani tulemusena on jõutud kokkuleppele moodustada globaalne strateegiline liit Fiat SpA-ga - loomaks uus ja elujõuline ettevõtte. Antud samm annab mõlemale poolele võimaluse optimeerida oma tootmisprotsesse ja tagab üksteisele ligipääsu ka täiendavatele turgudele. LOE EDASI >
Kevadised sooduspakkumised!
08.04.2009

Kevad tõi kõikidesse Silberauto esindustesse palju sooduspakkumisi, millega tasub kohe tutvust teha. Näiteks Dodge Nitro ostu puhul on hinnavõiduks kuni 178 350 krooni, ka Avengeri soodustused küünivad 100 000 kroonini.
LOE EDASI >
Kevadised sooduspakkumised!
Aeg kontrollida, mida talv Sinu autoga tegi...
24.03.2009

Hea klient, Ootame Sind Silberauto teenindusse, et auto kevadeks valmis seada. Koos soodsa rehvivahetusega kontrollime tasuta Sinu auto veermiku, piduri- ja roolisüsteemi, välisvalgustuse ning ohutuspaketi.
LOE EDASI >
Aeg kontrollida, mida talv Sinu autoga tegi...
Silberauto Rakvere esindus pakub soodsaid avamishindu
30.01.2009

Jaanuaris külastajatele uksed avanud AS Silberauto Rakvere automüügiesindus (Haljala tee 1, Tõrremäe) pakub kuni 16. märtsini soodushindu uutele ja kasutatud autodele, varuosadele ning hooldusteenustele. AS Silberauto Eesti Rakvere esindus müüb ja hooldab autosid kaubamärkidelt Mercedes-Benz, Mitsubishi, Chrysler, Jeep ja Dodge. Samuti müüakse ja ostetakse siin kontrollitud kvaliteediga kasutatud sõidukeid.
LOE EDASI >
Silberauto Rakvere esindus pakub soodsaid avamishindu
Chrysler ja Fiat loovad ühise tootmisliidu
20.01.2009

Chrysler LLC, investeerimisfond Cerberus Capital Management L.P. ja Itaalia autotootja Fiat S.P.A. allkirjastasid eelkokkuleppe globaalse strateegilise tootmisliidu loomiseks. Loodav liit avab mõlema autotootja jaoks avaramad perspektiivid tootmis- ja turustusalaseks arenguks. LOE EDASI >