Compass

Compass

OLE ESIMENE

Ole esimene, kes sõidab aasta oodatuima maasturiga. Avasta pakkumine, mis on pühendatud täiesti uuele Jeep® Compass Opening Editionile – innovatsiooni seisukohalt parim disain, tehnoloogia ja võimsus.

INNOVAATILINE ILU

Täiesti uues Jeep® Compassis kohtub traditsioon innovatsiooniga, kui uue kuue on saanud kõige ikoonilisem Jeep®-i tunnus, millest on saanud legend. Vaata kasvõi selle sihvakat ja aerodünaamilist profiili, kus ükski detail ei ole tähelepanuta jäänud, alates üleni kroomist loomuliku valguse avast ja lõpetades seitsme avaga iluvõrega, ja too ilu valguse kätte sümboliks saanud valgusdioodlampidega esilaternate lummava disainiga.

SAA TUNDMA TÄIESTI UUE JEEP® COMPASSI LIITREAALSUSE VISUALISEERIJAT

Kas tahad olla esimene, kes selle rooli istub? Nüüd võid olla ka esimene, kes seda 360kraadise pildina näeb. Ole see õnneseen, kellel on võimalik saada interaktiivne kogemus ja näha täiesti uut Jeep® Compass tõeliselt lähedalt tänu liitreaalsuse tehnoloogiale, mis põhineb uuel Lenovo Phab2 Pro-l – maailma esimesel Project Tangot toetaval telefonil. Saa osa sellest kogemusest ja reserveeri aeg valitud Jeep®-i esindustest, et interaktiivselt suhelda aasta oodatuima maasturiga.

JÄTA MAHA TAVALINE

Täiesti uus Jeep® Compass viib su ära sissejuurdunud radadelt ja paneb igapäevaelust tavatul viisil mõtlema. Võta ette teekond, millel kohtad nelja juhtfiguuri disaini, kasutajakogemuse, tehnoloogia ja võimekuse valdkondades, kes on oma töö ja mõtlemisviisiga muutnud ühiskonda ja igapäevaelu, inspireerinud inimesi maailma nägema ja sellega koostoimima.