Meist meedias

Meist meedias

Motors24 proovisõit – Jeep Compass

03.12.2017, Auto24.ee
Jeep omas mudelivalikus ühte autot, mis õigupoolest väga oma maasturlikku nime ei väärinudki – nimelt esimese põlvkonna Compass, mille maastikusuutlikkus oli suhteliselt tagasihoidlik. Uus Compass aga baseerub Renegade’il, mis annab juba palju rohkem lootust.
Loe lisaks

Fotod: mupo sõidab nüüdsest silmatorkavate autodega

13.09.2017, Postimees.ee
Tallinna munitsipaalpolitsei neli uut ametiautot ja patrullbuss on saanud uue välisilme, nii et nüüd on sõidukit tänavapildis juba kaugelt näha.
Loe lisaks

Üks äge tee

10.09.2017, Laisaar.com
Ühel hetkel olin Vaidas. Sõitsin läbi asula Tallinna poole, kuni jõudsin tehnopargi-eelsele ristmikule. Vasakule keerates oleks välja jõudnud igavale Tallinn-Tartu maanteele, paremale viis aga kitsas ning paljude paikamislappidega põnev asfalttee.
Loe lisaks

Kahest autost sai üks

22.07.2017, Tehnikamaailm.ee
Kümmekond aastat kestnud olukord, kus Jeepil oli ühes ja samas suurusklassis kaks maasturit, sai läbi uue Compassi esitlusega – lisaks samanimelisele eelkäijale asendab uustulnuk ka senise Patrioti.
Loe lisaks

Kõrvemaa, Koitjärve raba ja muu möll

28.06.2017, Laisaar.com
Ükspäev käisime üle pika aja taas rabas. Mitte sellises, millest saab rahulikult ja kuiva jalaga mööda laudteed läbi jalutada, vaid nö metsikus.
Loe lisaks

Täiesti magatav auto

06.06.2017, Laisaar.com
Rääkisin eelmisel nädalal ühe ettevõtte kliendipäeva raames autoturismist ja –matkamisest ning varustusest, mida ise sealjuures kasutan. Panin vaatamiseks ja katsumiseks välja mõned väikesed lauad-toolid ning paar pliiti koos keedunõudega.
Loe lisaks

Kui üks puu jääb puudu…

05.05.2017, Laisaar.com
Kui ma 2011. aasta suvel esimest korda 4x4Reiside kambaga kaasa pidin minema, olid õhus paljud olmeküsimused. Seal hulgas ka magamise teemad – kas on telk, kellel on telk, milline telk, kes seal veel on jne…
Loe lisaks

Maailma väledaim džiip: 707 hj Grand Cherokee Trackhawk

13.04.2017, Autoleht.ee
Maailma vägevaim džiip ei ole enam Euroopa päritolu: uus 707hobujõuline Jeep Grand Cherokee Trackhawk kiirendab paigalt „sajani” 3,5 sekundiga.
Loe lisaks

Uuenenud Jeep Grand Cherokee: mis mõttes ei tohi uhket ülikonda mudaseks teha?!

09.03.2017, Accelerista.com
Pisut moodsam välimus, täienenud juhiabide rivi ning väiksem kütusekulu, luksusliku Summiti ja sportliku SRT kõrval nüüdsest ka Trailhawk-maastikuhai.
Loe lisaks

Vana karu uued trikid

23.02.2017, Autoleht.ee
Turu võimekamate maastikuautode hulka kuuluv Jeep Grand Cherokee läbis uuenduskuuri, sai pardale moodsat varustustust ja muutus ökonoomsemaks.
Loe lisaks

Enne päris uut

21.02.2017, Tehnikamaailm.ee
Tänane Jeep Grand Cherokee pärineb oma põhiolemuselt aastast 2010, millele kolm aastat hiljem järgnes mudelivärskendus. Päris uut „grandi“ tuleb meil siiski veel oodata ning mudelivärskenduseks saab pidada ka seekordse loo peategelast.
Loe lisaks

PROOVISÕIT: Uus Grand Cherokee

18.02.2017, Maaleht.delfi.ee
Vabandan, aga siit tuleb üks kiidulaul. Kes veel krooniaega mäletab, siis võiks seda alustada laulujupikesega „Kui mul oleks miljon krooni“. No sest kroonimiljoni see Grand Cherokee paraku maksab, kui soovid ikka saada niisugust, mis oleks see kõige-kõige.
Loe lisaks

Motorsi Proovisõit – Jeep Grand cherokee

12.02.2017, Motors24.ee
Jeep Grand Cherokee tähistab sellel aastal oma 25. sünnipäeva. Hiljuti läbis Grand ka mudeliuuenduse, millest räägib lähemalt Kaspar.
Loe lisaks

Jeep Grand Cherokeega jäisel laskumisel

03.02.2017, Wroomer.ee
Eelmisel aasal aset leidnud suurele tähtpäevale, mil Jeep tähistas oma 75. juubelit, järgneb käesoleval aastal järgmine pidupäev – Jeep’i lipulaev Grand Cherokee saab 25 aastaseks.
Loe lisaks

UUDISED JEEP´LT