TUTVU AUTOGA ISIKLIKULT
BRONEERI PROOVISÕIT
ESINDUSTE ASUKOHAD

MAJESTEETLIK HOIAK

INNOVATSIOON TÕI MEID SIIA KÕRGELE

Enesekindel ja elegantne välimus kiirgab jõudu igase suunda. 2017 Grand Cherokee on saanud uue veelgi viimistletuma välimuse. Uus iluvõre, uued disainiga veljed ja mitme elemendiga LED udutuled. Lisandunud on täiesti uus Jeep® Grand Cherokee Trailhawk® mudel.


TUTVU VÄLIMUSEGA

ELEGANTS. SAATMAS SIND KÕIKLJAL

grand-cherokee-interiors

VIIMISTLUSE UUS TASE

Kujutle end alistamas kõige karmimaid teeolusid loobumata mugavusest ja stiilist. 2017 on see võimalik tänu Jeep® Grand Cherokee Summit uuele eksklusiivsuse tasemele. Salongi luksuse viimiseks uutesse kõrgustesse on Summit varustusele saadaval viimistluse pakett, milles sisalduvad: Laguna nahast teemandikujuliste õmblustega istmed, Nappa nahaga kaetud armatuurlaud, uksed, käetoed ja keskkonsool ning Chamoix nahkse kattega lagi. Naturaalsest puidust aktsendid lisavad ligitõmbavale salongile soojust ja stiili.


TUTVU SALONGIGA

ÜLIM SALONG

  • grand-cherokee-wood Avatud pooridega naturaalpuit
  • grand-cherokee-sunroof CommandView® panoraamkatus
  • grand-cherokee-stitching Detailsed õmblused
  • grand-cherokee-audio Harman Kardon® Audio
  • grand-cherokee-headliner Seemisnahkne lagi

LUKSUS IGAL TASEMEL

grand-cherokee-side-view
VAATA KÕIKI MUDELEID

VÕIMEKAS JA VEELGI EFEKTIIVSEM

grand-cherokee-transmission

SUJUV JA EFEKTIIVNE KAHEKSAKÄIGULINE AUTOMAATKÄIGUKAST

Erakordse, kaheksakäigulise automaatkasti teine põlvkond aitab veelgi vähendada kütusekulu , pakkudes samas ergast kiirendust ja sujuvat käiguvahetust. Uue disainiga käigukang on lülitustes konventsionaalsem ja täpsem. Maastikul paremini hakkama saamiseks on aeglusti korral ülekanne kõige madalamal käigul 44,1:1.

grand-cherokee-9-speed

SELEC-TERRAIN® NELIKVEO JUHTIMINE

Legendaarne Jeep® võimekus suureneb veelgi koos Selec-Terrain® nelikveo seadistamise süsteemiga, mis aitab hakkama saada lumes, mudas ja muudes keerulistes tingimustes. Veojõudu aitab paremini edasi anda Quadra-Drive® II 4WD süsteem aeglusti ja lukustuva tagadiferentsiaaliga. Lisaks sellele annab Jeep Quadra-Lift® õhkvedrustus võimaluse seadistad aauto viiele eri kõrgusele, et pakkuda optimaalset suutlikkust.

grand-cherokee-engine

3.0L V6 TURBODIISEL

3.0L turbodiisel V6 mootor on puhta diisli tehnoloogia ja madala CO2 emissiooniga. Säästlik ja rafineeritud mootor on optimaalselt efektiivne ja inspireerivalt võimas. Koos kaheksakäigulise automaatkastiga suudab Grand Cherokee vedada kuni 3500 kg haagist.


TUTVU VÕIMEKUSEGA

TURVAPADJAD- KAITSTUD IGAST KÜLJEST

grand-cherokee-safety
2017 Grand Cherokeel on varustuses üle 70 turvasüsteemi. Mitmeastmelised turvapadjad juhile ja kõrvalistujale, külgmised turvakardinad ja istmete lisaturvapdjad on kõik standardvarustuses. Kokkupõrkeenergiat neelav esiosa ja terastalad ustes lisavad kaitset reisijatele.


TUTVU TURVASÜSTEEMIDEGA

Tagasi üles